pátek 19. dubna, 21:05 Svátek má Rostislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Životní styl
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
 
 
Autor: Fialka321
Status: nováček

Potíže s nespavostí

Datum: 26.10.2014 21:44
 

Ahoj, nemáte někdo vyzkoušený nějaký dobrý přípravek na něspavost? Už nevím, co by mi mohlo pomoct, vyzkoušla jsem toho tolik a nezabralo to. Poradíte něco? Jaké vy máte zkušenosti? Děkuji za reakce

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí123
    Aktuální stránka: 3 z 3
  • Autor: moniiik
    Status: začátečník

    Re: Potíže s nespavostí

    Datum: 07.04.2020 21:58
     

    A bylinky nekomu pomohly,? Trapi me nespavost, ale leky to resit nechci sad smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Potíže s nespavostí

     
     
  • Autor: Luisa
    Status: začátečník

    Re: Potíže s nespavostí

    Datum: 10.04.2020 20:47
     

    Bylinky ti urcite pomuzou, jen musis vedet jake :-) co muzu tak resim bylinkami.

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Potíže s nespavostí

    Datum: 10.04.2020 20:52
     

    fyzická práce na čerstvém vzduchu nespavost odstraní winking smiley

     
  • Autor: Beataa
    Status: začátečník

    Re: Potíže s nespavostí

    Datum: 14.04.2020 14:30
     

    Nekomu prace pomuze, jinemu ne, ja pak jeste v noci premyslim co jsem mohla a mela udelat grinning smiley takze ten spravny caj s bylinkami pred spanim, to mi pomuze nejvice!

     
  • Status:

    Re: Potíže s nespavostí

    Datum: 14.04.2020 18:52
     

    Milé dámy, prolémy nespavosti se zabývají lékařské týmy při neurologických pracovištích velkých nemocnic. A že by měly nějak oslnivé výsledky, to si dovoluji pochybovat. Nejraději

    objevují spánkové apnoe - což je přerušování dechu ve spánku. A když se toto nepotvrdí, léčí

    nespavost zkouškou různých léků. Holt problémy, které pramení v našem mozku, to je oříšek. Jeden známý neurolog říkal, že náš mozek je tak složitý, že proti němu je internet dětská hračka. Tak se nemůžeme divit, že jeho funkce jsou pro současnou medicínu předmětem výzkumu. Pokud někomu vyřeší nespavost pouze bylinky, může si gratulovat. love smiley

     
  • Autor: samanka
    Status:

    Re: Potíže s nespavostí

    Datum: 17.04.2020 01:11
     

    na nespavost pomůže nečumět na mobil, počítač nebo tv minimálně hodinu před tím, než se jde spát. I když se to nezdá, obrazovky blikají a tyto blikance jitří mozkové závity a ty se pak nemohou nastavit do klidového režimu. Vzít si knížku a unavit oči čtením nebo se učit. Já to mám zatím opačně, usnula jsem i u zubařky na křesle, když mi brousila korunku. Takže když mě náhodou postihla nespavost, většinou jsem vyrazila do kuchyně a něco upekla, nebo přerovnala poličky.

     
  • Status: expert

    Re: Potíže s nespavostí

    Datum: 17.04.2020 11:49
     

    Já usnula v autobuse visíc na tyči, probudilo mě moje chrápání.......

     
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: Potíže s nespavostí

    Datum: 18.04.2020 08:38
     

    Já jsem usnula u zubaře. Až když se ozvalo : paní V. vy nám tu pusinku zavíráte, jsem se s výkřikem probrala grinning smiley stalo se mi to poprvé a doufám, že naposledy, páč to byl trapas stydlin smiley

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Potíže s nespavostí

    Datum: 20.04.2020 09:10
     

    grinning smiley grinning smiley grinning smiley - no tak to mi povídej winking smiley tam bych teda neusla ani náhodou . grinning smiley

     
Stránky:  123 | <<předchozí komentáře
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Životní styl (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.