čtvrtek 28. března, 18:22 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Interiérový design
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Interiérový design
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: evelina
Status:

Poťahy na sedačku

Datum: 19.02.2009 08:17
 

Potrebujem poradit, chcem potahy na sedacku ktora mi nevyhovuje farebne. Ide mi hlavne o navrhy usitia potahov a ak mate nejake stranky kde by som sa mohla inspirovat bola by som velmi rada.

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12
    Aktuální stránka: 2 z 2
  • Status: expert

    Re: Poťahy na sedačku

    Datum: 19.02.2009 20:58
     

    Koukaly jste? Pan Kuba je velice šikovný thumbs downna ledasjaké práce i v dortech by se uplatnil. flower smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Poťahy na sedačku

     
     
  • Autor: evelina
    Status:

    Re: Poťahy na sedačku

    Datum: 19.02.2009 21:25
     

    Jajinka videla a tak sa uz teraz tesim na dalsie zaujimave foto. grinning smiley

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    ing_kuba

    Re: Poťahy na sedačku

    Datum: 23.02.2009 22:15
     

    Obávám se, že mě přeceňujete - ty obrázky na chlubení moc nejsou. Ta křesla, i potahy na nich, žijí smiling smiley Berte to opravdu jen jako inspiraci.

     

    Na obrázku je křeslo bez polštářů. Podobně jsem postupoval i na pohovce.

     

     

     

    Nejpyšnější jsem na potah ušáku. Ušák je ještě z doby před 2. světovou válkou a konstrukce sedáku je z čalounických pružin a mně se podařilo vytvořit potah, byť z jednoho kusu, tak, že je potah sedáku, stejně jako sedák, nezávislý na opěradle smiling smiley

     

     

     

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Poťahy na sedačku

    Datum: 24.02.2009 07:59
     

    Pane inženýre jste ženatej???

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Poťahy na sedačku

    Datum: 24.02.2009 08:45
     
    Pan Kubo, ten pohlad na kostru je mi doverne znamy...Uff, zato ma este aj teraz obchadzaju po rokoch zimomriavky, ze to nie je az tak jednoduche.. eye rolling smiley
    -----------
    Evco, zeby sme si hodili korunu....?????? smoking smiley
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Poťahy na sedačku

    Datum: 24.02.2009 09:29
     

    Holky grinning smiley grinning smiley grinning smiley nono smiley

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    ing_kuba

    Re: Poťahy na sedačku

    Datum: 24.02.2009 13:00
     

    Ženatý jsem, ale kromě schopnosti ušít potahy (a i k tomu, stejně jako k jakékoli jiné "užitečné" práci" v domácnosti, musím být, jako každý mužský, dlouho přemlouván spinning smiley sticking its tongue out ), zas tak ideální nejsem. Nicméně žena už si na mě i na mé "mouchy" zvykla, takže mě asi hned tak neopustí smiling smiley Na druhou stranu, vědět, že se o mě "dělí" s nějakou jinou by asi také nechtěla winking smiley Takže jí o výsledku vašeho házení korunou raději nic nepovíme grinning smiley

     

    A i když pohled na vaše zimomriavky (husí kůži) může být půvabný, jsou, stejně jako vaše obavy, zbytečné. Pokud použijete mnou citovaný fígl, tj. špendlit nebo stehovat potah přímo na křesle, a to tak, že lícem látky ke křeslu a švy ven, není to o moc obtížnější (a to i v případě, že využijete svou trpělivost a pomocí více kousků látky a více švů budete věrněji kopírovat tvar předlohy) než ušít potah na deku nebo polštář - jak u potahů na křeslo, tak potahů na deku stačí po ušití jen je obrátit naruby a natáhnout na křeslo nebo deku smiling smiley Držím palce, ať se vám potahy vydaří.

     
Stránky:  12 | <<předchozí komentáře
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Interiérový design (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.