sobota 20. dubna, 08:18 Svátek má Marcela
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dům a stavba
hodnocení: 3.80
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Dům a stavba
Diskutujte! Stavíte, nebo již bydlíte ve vlastním? Podělte se o řešení svého bydlení s ostatními!
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: zuzanazuzi
Status: nováček
Klikni pro filtrování

posuvné dveře

Datum: 01.01.2011 13:22
 

potřebujeme do panelového bytu posuvné dveře, které by nejezdily podél zdi. lze to nějak vyřešit?

 

Komentáře a názory

 
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: posuvné dveře

    Datum: 01.01.2011 14:01
     

    Jistě - udělat ze sádrokartonu zeď druhou a zasunovat mezi. Nebo harmoniku

     
  • Autor: Reklama

    Re: posuvné dveře

     
     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: posuvné dveře

    Datum: 01.01.2011 14:05
     
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: posuvné dveře

    Datum: 01.01.2011 14:44
     

    Libi, my měli kdysi, když jsem byla malá celou rozdělující zeď z takto skládaných dílů dveří. Když se složily, vytvořila se místnost 60m2 spojil se obývák a dětským pokojem, Měli jsme nádherný ohromný byt ve staré státní vile. Všude nádherné kachláče, do kterých se přikládalo z předsíně, aby se v pokojích zbytečně neprášilo a tyhle skládací prosklené dveře, které, pokud byly zajištěné, otvíralo se jen jedno křídlo uprostřed místnosti a když se odjistily spešl zarážky, složily se do obou stran. Na každou stranu tři díly v šíři jednoho křídla. Byly úžasné. Jen, když jsme jako děti běhaly po bytě, skla ve dveřích drnčela grinning smiley Dodnes si ten zvuk pamatuju

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: posuvné dveře

    Datum: 01.01.2011 14:47
     

    Drahuš, to je překrásná vzpomínka.. a ten výběh musel být nádherný. love smiley Ovšem tu ses prokecla, bydleli jste na zámku. smoking smiley

    drahus napsal(a):

    Libi, my měli kdysi, když jsem byla malá celou rozdělující zeď z takto skládaných dílů dveří. Když se složily, vytvořila se místnost 60m2 spojil se obývák a dětským pokojem, Měli jsme nádherný ohromný byt ve staré státní vile. Všude nádherné kachláče, do kterých se přikládalo z předsíně, aby se v pokojích zbytečně neprášilo a tyhle skládací prosklené dveře, které, pokud byly zajištěné, otvíralo se jen jedno křídlo uprostřed místnosti a když se odjistily spešl zarážky, složily se do obou stran. Na každou stranu tři díly v šíři jednoho křídla. Byly úžasné. Jen, když jsme jako děti běhaly po bytě, skla ve dveřích drnčela grinning smiley Dodnes si ten zvuk pamatuju

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: posuvné dveře

    Datum: 01.01.2011 14:53
     

    Hanule kupodivu ne. Byl to byt původně 6+1, ale protože nás bylo v domácnosti 6 a naši by platili nadměrné metry, což dřív bylo, tak si nechali dvě místnosti vzít a byťák z nich udělal 1+1 a našim zůstal 4+1. Ohromný, všude parkety, které jsme museli drátkovat a hydrovoskovat, balkón a k bytu krásná zahrada s fontánou a okrasnými stromy. Zřejmě to byla opuštěná vila po nějakém odsunutém továrníkovi, či co

     
  • Autor: Ilonka29
    Status: nováček

    Re: posuvné dveře

    Datum: 11.01.2011 21:45
     

    Posuvné dveře na stěnu děla Firma Rostra, máji je skladem a stoji to cca 6 tis. komplet i s práci. [www.dvere-rostra.cz]

     
  • Autor: Trixinka
    Status:

    Re: posuvné dveře

    Datum: 11.01.2011 22:09
     

    Za posuvný dveře 6000? Mě dělal táta posuvný dveře na chodbu, platila jsem si jen materiál, takže dřevo + lišty, ty jsou teda poměrně drahý a vyšlo mě to na 2000. Sem netušila, že normálně stojej tolik. eye popping smiley Vypadá to takhle, obrázek je z netu, ty kovový lišty se daj zamaskovat dřevem.

     
  • Autor: Pavlusa
    Status: začátečník

    Re: posuvné dveře

    Datum: 01.07.2011 11:53
     

    My tedy máme doma harmoniku a to bych nedoporučovala. První důvod je ten, že se neustále někde rozpadají a druhý, že už je to opravdu mimo (takový přežitek) smiling smiley.

     
  • Autor: Mou
    Status: nováček

    Plastová okna a dveře

    Datum: 28.07.2011 07:42
     

    Máte někdo zkušenosti s [www.ok-plast.cz]? Slyšel jsem skoro samou chválu, ale raději se ptám. Díky.

     
  • Autor: PetraM
    Status: nováček

    Re: posuvné dveře

    Datum: 19.04.2016 23:31
     

    Najde se tu někdo kdo by mi poradil osvědčenou firmu, která montuje kvalitní a moderní posuvné dveře?

     
  • Autor: lenkaskar
    Status: nováček

    Re: posuvné dveře

    Datum: 04.12.2017 01:35
     

    Umistit je do stavebniho pouzdra, napr. takto - [www.stavebni-pouzdro.cz]

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dům a stavba (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.