pátek 29. března, 15:10 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dotazy a rady
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Dotazy a rady
Diskutujte! Pro všeobecné rady, které se většinou týkají všech kategorií a dotazy na rostliny
 
 
 
 
Autor: Missi
Status: expert

Postřikovač - jaký?

Datum: 12.09.2017 15:57
 

Chodí sem hodně zahradnic a zajisté tento druh náčiní hojně využíváte winking smiley . Tak se pochlubte jaké máte. Já mám na 4l postřiku takovou klasiku přes rameno, pak od Solo na 2l a 1l - všechny tlakové, ale stejně to nestačí. Pokukuju po zádovém postřikovači, máte ho někdo? please smiley Na co si dát pozor? please smiley

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12
    Aktuální stránka: 2 z 2
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Postřikovač - jaký?

    Datum: 25.09.2017 16:14
     

    Nevím, jak se mi vzaly, ale mám takové, jako v odkazu níž, dva, ale jinou značku, stejný typ. dá se hodit přes rameno, před tím napumpuje a stříká. Jenže já téměř nestříkám, protože nemám chemii ráda

    [www.jarabak.cz]

     
  • Autor: Reklama

    Re: Postřikovač - jaký?

     
     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Postřikovač - jaký?

    Datum: 25.09.2017 16:27
     

    já při velikosti mé zahrady používám roztřikovače co vyprázdním po drogerii stydlin smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Postřikovač - jaký?

    Datum: 25.09.2017 17:01
     

    Kordul. až přijedeš příště, připomeneš se, tak je vyzkoušíme a jeden ti věnuji. Dva najednou nepotřebuji winking smiley I kdyby byl na obou problém s tryskou, jdou normálně koupit, jako náhradní díl

     
  • Autor: MariaS.
    Status: nováček

    Re: Postřikovač - jaký?

    Datum: 04.01.2018 15:12
     

    Už více než rok mám doma postřikovač na záda HoBBY 1200 je to na 12 litrů, kupovala jsem na [www.postrikovac.cz], máme velkou zahradu, tak ho opravdu využívám. A doma mám ten malý klasický rozprašovač, používám ho hlavně v zimě na kropení pokojových rostlin, ten se malý se vždy na něco hodí.

     
  • Autor: vimrova
    Status:

    Re: Postřikovač - jaký?

    Datum: 04.01.2018 16:12
     

    Děda měl postřikovač na 11l na záda a než se to vystříkalo, bolely z toho nejen záda, ale i ramena. Použitelné to bylo tak akorát na pole na mandelinky eye rolling smiley . Podle mě to není vhodný pro drobnější postavy.

    Mám 4l přes 1 rameno, ale taky to není ideální. Nicméně i těch pár litrů mám co dělat, abych vůbec někam vystříkala, často pak už jen chodím a hledám, co bych ještě postříkala, aby už to bylo prázdný eye rolling smiley thumbs up. Zahrada má 800m2.

     
Stránky:  12 | <<předchozí komentáře
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dotazy a rady (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.