čtvrtek 18. dubna, 07:36 Svátek má Valérie
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dotazy a rady
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Dotazy a rady
Diskutujte! Pro všeobecné rady, které se většinou týkají všech kategorií a dotazy na rostliny
 
 
 
 
Autor: Missi
Status: expert

Postřikovač - jaký?

Datum: 12.09.2017 15:57
 

Chodí sem hodně zahradnic a zajisté tento druh náčiní hojně využíváte winking smiley . Tak se pochlubte jaké máte. Já mám na 4l postřiku takovou klasiku přes rameno, pak od Solo na 2l a 1l - všechny tlakové, ale stejně to nestačí. Pokukuju po zádovém postřikovači, máte ho někdo? please smiley Na co si dát pozor? please smiley

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 12 | další
    Aktuální stránka: 1 z 2
  • Status: expert

    Re: Postřikovač - jaký?

    Datum: 12.09.2017 17:22
     

    Míši, já vůbec nestříkám na všechny škůdce mi letos stačil jeden Biolit na kalamity, jinak nic.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Postřikovač - jaký?

     
     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Postřikovač - jaký?

    Datum: 12.09.2017 20:33
     

    Jájo, jsi šťastná žena love smiley . Asi u tebe v té zimě škůdci nejsou. Ovšem tady z jara mšice, pak kalamita na buxusech a nyní červená sypavka borovic angry smiley .

     
  • Status: expert

    Re: Postřikovač - jaký?

    Datum: 12.09.2017 20:36
     

    Missi, hlavně na to, aby na to byly náhradní díly. My kupovali nějaký cestou na chalupu, značku se podívám. Mají k tomu nástavce, gumičky atd. Otevřel si tam nějaký chlapík krámek, nejdřív hlína a keramika, teď má sekačky, myslím Alko. Dělá i opravy.

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Postřikovač - jaký?

    Datum: 12.09.2017 20:38
     

    já mám tenhle a stačí mi

    [www.obi.cz]

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Postřikovač - jaký?

    Datum: 12.09.2017 20:46
     

    Mám větší, přes rameno, co se napumpuje a pak jen pomocí páčky stříká, ale nepoužívám ho. Většinou také jen maličký, jako má Iriska nebo jen nějakou flašku od čističe, s mechanickým rozprašovačem. Protože stejně, jako Jaja nenávidím chemii na zahradě, ale kdyby byla kalamita, jasně, že ho použiji

     
  • Status: expert

    Re: Postřikovač - jaký?

    Datum: 12.09.2017 20:51
     

    Missi, máme ho už tak dlouho, teď je momentálně tady, dědek ho převáží eye rolling smiley, že značka je omytá. Je to červená s bílou. Myslím, že to bylo Solo. Byl asi pátý, většina se musela odložit právě kvůli neexistujícím gumičkám do pístů atd.

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Postřikovač - jaký?

    Datum: 13.09.2017 06:43
     

    Irisko ,ten mám taky, ale je jen na stříknutí Rondupem . jinak postřikovač musí být ten s tou hadicí a na natlakování ,aby se dalo stříkat hlavně pod listy. . ten malý se nedá obrátit dospod . nestříká ..mám 6l s popruhem - značka nevím . je z Lidlu .

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Postřikovač - jaký?

    Datum: 13.09.2017 08:59
     

    Missi, máme zádový postřikovač SOLO 425, spokojenost, dokoupil syn delší postřikovací trubici (nástavec) . Na menší mám tenhle [www.super-naradi.cz] .

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil babkaela (13.09.2017 21:23)
     
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: Postřikovač - jaký?

    Datum: 13.09.2017 17:21
     

    já mám vyhlídnutý takový, co se přišroubuje na pet láhev. Představuju si, že postřííkám, odšroubuju, postřik uchovám v láhvi a hlavu postřikovače důkladně umyju. I když na herbicid bych si asi nechala separátní.[www.obrazky.cz]

    Zatím mám ty malé od různých domácích čističů.

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Postřikovač - jaký?

    Datum: 13.09.2017 21:13
     

    Hani, měla jsem tenhle , super bylo[gola-sada-tona.cz] , že se daly trysky nastavit směrem nahoru a naly se listy postříkat i ze spodní strany. Jinak se s ním moc dobře (alespoň mně) nestříkalo - petka směrem dolů a u toho pumpovat. Snad s ním budeš spokojená více. A postřiky namíchané prý mají účinost tak max. 2 hod. od naředění - píší skalní postřikovači na zahrada.cz.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil babkaela (13.09.2017 21:22)
     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Postřikovač - jaký?

    Datum: 13.09.2017 21:24
     

    já stříkám i listy odspodu....jde to

    kaaj napsal(a):

    Irisko ,ten mám taky, ale je jen na stříknutí Rondupem . jinak postřikovač musí být ten s tou hadicí a na natlakování ,aby se dalo stříkat hlavně pod listy. . ten malý se nedá obrátit dospod . nestříká ..mám 6l s popruhem - značka nevím . je z Lidlu .

     
  • Status: expert

    Re: Postřikovač - jaký?

    Datum: 13.09.2017 22:12
     

    Hano, jak píše Eli. Nemám vyzkoušeno proti škůdcům.Nebo to až tak moc nepoznám. Ale namíchaný herbicid ztrácí účinnost. To mám vyzkoušeno. Takže nenechávat.

    HanaK napsal(a):

    já mám vyhlídnutý takový, co se přišroubuje na pet láhev. Představuju si, že postřííkám, odšroubuju, postřik uchovám v láhvi a hlavu postřikovače důkladně umyju. I když na herbicid bych si asi nechala separátní.[www.obrazky.cz]

    Zatím mám ty malé od různých domácích čističů.

     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Postřikovač - jaký?

    Datum: 14.09.2017 00:25
     

    Hano, dovezla jsem si z Čimelic tento - [www.jarabak.cz] - je fajn, že to je tlakové, takže napumpovat a stříkat. Na to, že je tryska z umělé hmoty, to celkem slušně rosí. Jinak žádná pecka to není, čím menší lahev, tím se s tím lépe pracuje. Flaška 1,5 l je asi nejlepší, dvoulitrovka se blbě drží (není to v ruce vyvážené) a špatně se s tím manipuluje. Je to na postřik pár kytek, jako chtít tím stříkat třeba 30 růží je scifi.

     
  • Status:

    Re: Postřikovač - jaký?

    Datum: 25.09.2017 07:33
     

    Missi, děkuji ti za typ na vánoční dárek. Dneska jsem objednala hned tři tyto postřikovače. Budu mít malý dárek pro dcery. Je to maličkost, ale praktická a já na vymýšlení dárků nemám moc fantazii. smoking smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Alenka (25.09.2017 07:35)
     
Stránky:  12 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dotazy a rady (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.