čtvrtek 28. března, 21:27 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Těhotenství
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Moje dítě > Těhotenství
Diskutujte! Máte se svojí ratolestí spíše starosti a nebo radosti?
 
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert

Porod doma

Datum: 09.11.2008 08:20
 

Poslední dobou čtu a sleduju v tv diskuze o porodu doma nebo v porodnici. Jaký je váš názor? Rodila jste některá doma....nebo by jste do toho alespoň příště šla? Jaké jsou vaše pro a proti?

Můj názor: já bych doma nerodila...strach o zdraví mé i dítěte by přehlušil všechna ta pozitiva, o kterých často fanynky domácích porodů mluví.

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12345 | další
    Aktuální stránka: 4 z 5
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Porod doma

    Datum: 21.09.2012 19:37
     

    dneska dcerka porodila a říkala, že v životě by doma nerodila nono smiley .....já osobně taky ne

     
  • Autor: Reklama

    Re: Porod doma

     
     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Porod doma

    Datum: 21.09.2012 19:52
     

    .... Iris, takže BABIČKA, pochpila jsem dobře, gratuluji thumbs down

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kordula (21.09.2012 21:11)
     
  • Autor: raduza
    Status:

    Re: Porod doma

    Datum: 21.09.2012 20:22
     

    iris gratuluji ti flower smiley .Já doma také ne a už nechci jedna stačí.

     
  • Autor: daga
    Status:

    Re: Porod doma

    Datum: 21.09.2012 21:05
     

    Irisko - gratulace flower smiley flower smiley flower smiley

     
  • Autor: daga
    Status:

    Re: Porod doma

    Datum: 21.09.2012 21:07
     

    Irisko - gratulace flower smiley flower smiley flower smiley

     

    A rozhodně jsem proti porodům doma nono smiley nono smiley nono smiley Žena neriskuje jen svůj život , ale život dítěte, které nemá volbu thumbs up A myslím si, že v dnešní době si teda může vybrat porodnici, styl porodu, může mít svůj pokoj, když si připlatí, tak nevidím důvod k porodu doma nono smiley nono smiley nono smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Porod doma

    Datum: 22.09.2012 15:31
     

    Jsem také odpůrce této záležitosti a popravdě - moc ty matky nechápu. Vždycky se může - i při zpočátku pohodovém porodu - něco semlít a nepochopím jejich svědomí v tu chvíli.

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Porod doma

    Datum: 22.09.2012 15:59
     

    Irisko, gratuluji a vítám v klubu babiček flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley .

     
  • Autor: Emilka12
    Status:

    Re: Porod doma

    Datum: 22.09.2012 19:01
     

    Já už mám holky velké a rodila jsem v porodnici.Pro porod doma nejsem zastánce.Nikdy človek neví jak bude porod komplikovaný.Spíš by mohli v nemocnicích udělat pokoje domácího prostředí.Ale určitě mnohym ženám je v těch bolestech jedno v jakych místnostech rodí.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Emilka12 (22.09.2012 20:35)
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Porod doma

    Datum: 22.09.2012 20:00
     

    Ani já bych nerodila doma...ani jedno z těch svých tří.

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Porod doma

    Datum: 22.09.2012 22:01
     

    Iris, gratulace k babičkovství flower smiley a doma taky ne!!! Podle mě jsou to hazardérky se svým i dětským životem, když se pak dostaví komplikace a do porodnice přijedou pozdě, ještě si stěžují na špatnou péči. sad smiley

     
  • Status: expert

    Re: Porod doma

    Datum: 22.09.2012 22:28
     

    Iris, vítej mezi babkami a gratuluji flower smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Porod doma

    Datum: 23.09.2012 09:25
     

    Emilko, máš pravdu. Jela jsem do porodnice, když byla v rekonstrukci, byla jsem umístěna v pokojíčku, který vypadal spíš jako sklad, velikost sotva na projití sestry smiling smiley a bylo mi to úplně šumák! Myslím, že kdybych byla na luxusním pokoji s telkou, ty bolesti by menší nebyly winking smiley

    Několikrát jsem teď četla o tom, jak VIP paničky si nechávají "ordinovat" císařský řez. Ty bych taky vzala po hlavě... stydlin smiley , se omlouvám. Ale nemám ráda, když si někdo ulevuje v běžných věcech. Vždycky si řeknu, že když to přežily naše mámy a babičky a ty před nimi, "přežijeme" to taky. Že to tak zlehčuju: dřív málem z pole zaběhly za keř, porodily a domů šly s miminem a dneska se z toho dělá bůhvíjaká věda. Samozřejmě - jsou i porody komplikované, tam je jasné, že přeji každé mamince, aby jí to nějak ulehčili, ale když si to někdo ulehčuje už předem... thumbs up

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (23.09.2012 09:29)
     
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: Porod doma

    Datum: 23.09.2012 14:50
     

    k porodu doma...

    je to okrajová věc, ale ono se u toho udělá dost nepořádek. Jak by to dopadlo? Určitě by to neuklízel chlap, nebo jen tak z nejhoršího a žena by po slehnutí po pár hodinách vstala a uklízela a prala zakrvácené prostěradla? I naskládat prádlo do pračky a pověsit umí být dost namáhavé, když člověk není v pořádku. Takže už z toho důvodu doma ne. thumbs up

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Porod doma

    Datum: 23.09.2012 18:55
     

    Hani, já si užívala i ty tři dny po porodu v nemocnici. Holky brečely, že už chtějí domů, já to nechápala. Bylo mi příjemné si ještě ty tři dny odpočinout, jen si vstát k obědu, vyměnit si špinavé prádlo, které vypere někdo jiný... byly to takové poslední klidové dny, doma to pak vypuklo naplno smiling smiley.

     
  • Autor: Trixinka
    Status:

    Re: Porod doma

    Datum: 24.09.2012 15:23
     

    Irisko, taky moc gratuluju! flower smiley

    A porod doma ani omylem, bych byla totiž ten případ, kdy by to nedopadlo pro mimčo dobře a to jsem těhotenství měla bezproblémový. nono smiley

     

    Anavi, naprostej souhlas, u druhýho sem věděla do čeho se vracim, tak sem pobyt v porodnici brala jako poslední možnost relaxu. grinning smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Těhotenství (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.