čtvrtek 18. dubna, 20:59 Svátek má Valérie
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Těhotenství
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Moje dítě > Těhotenství
Diskutujte! Máte se svojí ratolestí spíše starosti a nebo radosti?
 
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert

Porod doma

Datum: 09.11.2008 08:20
 

Poslední dobou čtu a sleduju v tv diskuze o porodu doma nebo v porodnici. Jaký je váš názor? Rodila jste některá doma....nebo by jste do toho alespoň příště šla? Jaké jsou vaše pro a proti?

Můj názor: já bych doma nerodila...strach o zdraví mé i dítěte by přehlušil všechna ta pozitiva, o kterých často fanynky domácích porodů mluví.

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12345 | další
    Aktuální stránka: 3 z 5
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Porod doma

    Datum: 11.11.2008 10:19
     

    Já tou dobou mrskala v divadle scénářem, že letěl z půlky hlediště a trefil herce na jevišti, za mýho řevu. Brzy na to mě vezligrinning smiley .

     
  • Autor: Reklama

    Re: Porod doma

     
     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: Porod doma

    Datum: 11.11.2008 15:45
     

    Doma? Ani náhodou!!!!!!!!!!!!!!!

    S klukem byli problémy a o holku bych zaručeně přišla! V posledním momentě se otočila napříč. Dokonce pan docent pronesl nad mou hlavou, že bez císaře to nepůjde, přišlo by se o dítě. Pak to šlo ráz na ráz. Kde by jeden sháněl doma pomoc, že? confused smiley

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Porod doma

    Datum: 11.11.2008 16:22
     

    Hanule...ony moc argumentů nemají. Připadá mi, že většinou plácaly naučené fráze ve stylu - klystýr, holení, podávání tišících léků, poloha....na argumenty lékařů se odvolávaly na nějakou studii o přirozených porodech...kterou jim zase obratem vyvrátili lékaři.

    Zkusím to najít v archivu.

     
  • Status: expert

    Re: Porod doma

    Datum: 11.11.2008 17:39
     

    Holky mám tři kluky a nerodila bych doma ani omylem, o prvního bych zaručeně přišla, druzí dva byli bez problémů, ale to riziko je moc velké. Ony si ty zastánkyně rození doma neuvědomují co žen dřív doma při porodu zemřelo a že děti umíraly celkem běžně, taky i mojí babičce první dítě zemřelo a pak se teprve narodila moje maminka. Mého tatínka porodila druhá babička na pastvě a donesla domů v sukni, mysleli, že nepřežije a tak se o něj ani moc nepostarali, naštěstí zavolali doktora a ten mi tatínka vzkřísil a dopékali ho v troubě love smiley . Určitě v každé rodině budete mít nějaký takovýhle příběh, opravdu to rození v porodnici má něco do sebe. Klystýr mi v nejmenším nevadil a holení jsem ani nepostřehla winking smiley měla jsem jiné starosti.

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Porod doma

    Datum: 11.11.2008 18:36
     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Porod doma

    Datum: 27.02.2009 12:41
     

    nešla bych do toho ani za nic ! sad smiley

    [www.novinky.cz]

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Porod doma

    Datum: 27.02.2009 14:06
     
    Ked sa zena rozhodne pre porod doma...to, ze pripadne ohrozuje samu seba.. este "budiz" angry smiley - je to jej volba... ale to ze si neuvedomuje, ze moze ohrozit zivot a zdravie toho bezbranneho tvorceka , co sa ma narodit...tak to je z jej strany maximalna nezodpovednost ...
    --------------------
    ...moj syn hned po porode musel pod kyslik ...v takom pripade je urcite kazda sekunda dolezita, lebo...nedokyslicenie organizmu moze zanechat trvale nasledky...a toto je len jedno z moznych rizik..
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Porod doma

    Datum: 27.02.2009 14:09
     

    Keria, když to si fanatické rádobydomarodičky asi nikdy neuvědomí sad smiley thumbs up

     
  • Autor: sapho
    Status:

    Re: Porod doma

    Datum: 27.02.2009 15:12
     

    Zdravímsmiling smiley

     

    Bohužel to taky může skončit takhle:

    [www.novinky.cz]

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Porod doma

    Datum: 27.02.2009 15:32
     

    sapho, tento odkaz jsem sem právě dávala - mi to připadá jako nezodpovědnost, prostě sad smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Porod doma

    Datum: 19.08.2011 21:09
     

    [www.orgasmicbirth.com]

     

    když už jsem to našla, dám pro zajímavost odkaz i sem...

     
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: Porod doma

    Datum: 24.08.2011 15:13
     

    znám jednodušší metodu, jak si dopřát nějakou tu životní radost tongue sticking out smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Porod doma

    Datum: 12.01.2012 20:11
     

    Nevím, kam s tím, tak to dám sem, kam se to asi nejvíc hodí. Je to petice na záchranu porodnic, které mají být rušeny.

    [www.petice24.com]

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil SPIKE (12.01.2012 20:13)
     
  • Autor: pepajr
    Status: nováček

    Re: Porod doma

    Datum: 17.01.2012 13:58
     

    Poslal jsem své přítelkyni test - tehontenstvi.cz

     
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: Porod doma

    Datum: 17.01.2012 14:15
     

    tak jsem ze zvědavosti na výše uvedenou reklamu klikla stydlin smiley , ženská povypráví o různých tělesných změnách a pocitech a za sms za 99 Kč se cosi dozví. (jistěže jsem nikam nepsala eye rolling smiley )

    A to cosi má ve srovnání s těhotenským testem za 20 Kč zcela zanedbatelnou výpovědní hodnotu. thumbs up

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Těhotenství (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.