úterý 16. dubna, 19:57 Svátek má Irena
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Těhotenství
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Moje dítě > Těhotenství
Diskutujte! Máte se svojí ratolestí spíše starosti a nebo radosti?
 
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert

Porod doma

Datum: 09.11.2008 08:20
 

Poslední dobou čtu a sleduju v tv diskuze o porodu doma nebo v porodnici. Jaký je váš názor? Rodila jste některá doma....nebo by jste do toho alespoň příště šla? Jaké jsou vaše pro a proti?

Můj názor: já bych doma nerodila...strach o zdraví mé i dítěte by přehlušil všechna ta pozitiva, o kterých často fanynky domácích porodů mluví.

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12345
    Aktuální stránka: 5 z 5
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Porod doma

    Datum: 24.09.2012 15:32
     

    Trixi, pamatuju si dodnes, jak jsem vlezla po návratu z porodnice do baráku, v autosedačce ječící kojenec, na druhé ruce mi visel ten starší, kterej už se nemohl dočkat, chlap v práci a já tam stála a brečela, že to prostě nemůžu zvládnout grinning smiley. A to se považuju za poměrně vyrovnanou bytost v tomto směru. Zlatě v porodnici. winking smiley grinning smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Porod doma

     
     
  • Autor: Trixinka
    Status:

    Re: Porod doma

    Datum: 24.09.2012 15:52
     

    Sem tohle zažila, ale s prvnim, přišla sem domu, byt se vylidnil a já tam s tim uřvanym zůstala, ale díky bohu s mamčou, protože sem sebou prskla mezi dveře a začla řvát, protože sem nevěděla jak vybalit tašku z porodnice. grinning smiley Normálně psycho, asi splašený hormony. eye rolling smiley 

    U druhýho sem se naštěstí týhle úzkosti vyhla. S nim sem přišla domu, nakrmila, dala do kočárku a šla i s tim staršim ven. Bylo krásně a já věděla, že když zůstanu doma, tak to na mě určitě padne. grinning smiley

     
  • Status:

    Re: Porod doma

    Datum: 24.09.2012 19:53
     

    smiling smiley....Irisko , velká gratulace flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley ....porod jedině v porodnici - u třetího , jsem se po druhé narodila.

     
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Těhotenství (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.