pátek 29. března, 13:28 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Televize
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Kultura > Televize
Diskutujte! co právě dávají v TV - pořady, seriály a jiné
 
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert

Pořady

Datum: 06.08.2006 11:50
 
Co jste viděli zajímavého v TV poslední dobou? Přes léto sice moc pořadů nevidím, ale zaujal mne dokument o chalupaření, pak nedávno o hadech. A taky jsem se včera docela zasmála u Mužů v černém 2.
Odpovědi před datem 1.1.2018 byly automaticky odmazány


Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 9 z 21
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 10.03.2021 11:44
     



    Anavi napsal(a):

    A potom nastává ještě ten moment, že si tam ty lidé do toho natahají zase ty svoje cetky, takže původní záměr je pryč.

    Docela by mě zajímalo, kdyby se tam vrátili, jak by to v těch bytech vypadalo zabydlené majiteli.

    Anavi, prý si to hlídají.

    , Rok tam nesmíš nic zpřeházet. Nedávno v některém z tědlech pořadů starším manželům předělali kuchyň a obývák. Kuchyň ok, ale obývák měl místo skříněk celou stěnu z jakých si lišt, a sem tam polička. Hned jsem si říkala, kdo tam poleze utírat prach, pro staré lidi naprosto nevhodný.

     
    Upraveno 2 krát. Naposledy upravil kordula (10.03.2021 14:49)
     
  • Autor: Reklama

    Re: Pořady

     
     
  • Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 10.03.2021 12:22
     

    Bohužel, to občas nedodělají, nebo dodělají na oko pro kamery, navíc přestavby nestihnou vyschnout a plesniví. Někdo znal lidi co jim takhle vylepšili byt, prý hrůza, nedalo v tom být

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 10.03.2021 13:11
     

    Tak tomu bych věřila, je to jak rychlokvaška.

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 10.03.2021 14:53
     

    Nevím. Takové přestavby v tak krátkém čase. Podlahy, omítky, obklady, ... . Všude se používá voda. Na mokré zdi narvat nábytek, nebo na čerstvou podlahu krytinu ... .

     
  • Status:

    Re: Pořady

    Datum: 10.03.2021 19:21
     



    kordula napsal(a):

    Já zase mrkla na " Sametoví vrazi", taky jednoho z nich máme u nás. Znova se oženil, dobře, změnil příjmení, trochu přibral a stále se k nám hlásí, máme kámoše grinning smiley

    Kordulko, tuto tvoji větu jsem si přečetla se zájmem. Není to náhodou ten pán, co se jmenoval jako malá šelma a který poslal vlastní matce balíček s bombou a zabil ji. Jestli můžeš, odpovědět, budu ráda a jestli ne, nebudu se hněvat.Ona se tato tragedie odehrála ve vedlejším městečku a dotkla se i naší rodiny. Odtud pramení má zvědavost. confused smiley confused smiley confused smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 10.03.2021 20:24
     



    Alenka napsal(a):



    kordula napsal(a): na

    Já zase mrkla na " Sametoví vrazi", taky jednoho z nich máme u nás. Znova se oženil, dobře, změnil příjmení, trochu přibral a stále se k nám hlásí, máme kámoše grinning smiley

    Kordulko, tuto tvoji větu jsem si přečetla se zájmem. Není to náhodou ten pán, co se jmenoval jako malá šelma a který poslal vlastní matce balíček s bombou a zabil ji. Jestli můžeš, odpovědět, budu ráda a jestli ne, nebudu se hněvat.Ona se tato tragedie odehrála ve vedlejším městečku a dotkla se i naší rodiny. Odtud pramení má zvědavost. confused smiley confused smiley confused smiley

    Alčo ano, je to on. Proč bych nemohla odpověď, byl to manžel mojí známé, vzala si ho , když už byl zavřený. Byli jsme si představení, pár dní po tom ,co se vrátil. Prostě vzorouš, potom se něco zvrtlo a rozvedli se. Dneska je znova ženatý a spokojený

     
  • Status:

    Re: Pořady

    Datum: 11.03.2021 09:04
     

    Kordulko díky ti. Já jsem tohoto chlapíka osobně neznala, Ale býval to prý slušný člověk, dobrý táta i manžel. Ta jeho maminka byla velmi problematická. A on se chytil té party vrahounů a co prováděli, to je i v tom filmu. Ta jeho první žena se dostala do naší rodiny, když si vzala syna mé sestřenice. Po 22 letech manželsví se rozvedli, mají spolu dospělého syna. A že se tento provinilec už dostal na svobodu, to jsem nevěděla,. Ale, že se brzy po odsouzení oženil, to jsem slyšela. Některé ženy holt mají potřebu konat dobro, proto si vezmou i odsouzence. To se bude moje sestřenice divit, odkud já mám tyto zprávy. Ale naše vlast je malá a lidi se znají, a proto se zde nic neutají. nono smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 11.03.2021 18:45
     



    Alenka napsal(a):

    Kordulko díky ti. Já jsem tohoto chlapíka osobně neznala, Ale býval to prý slušný člověk, dobrý táta i manžel. Ta jeho maminka byla velmi problematická. A on se chytil té party vrahounů a co prováděli, to je i v tom filmu. Ta jeho první žena se dostala do naší rodiny, když si vzala syna mé sestřenice. Po 22 letech manželsví se rozvedli, mají spolu dospělého syna. A že se tento provinilec už dostal na svobodu, to jsem nevěděla,. Ale, že se brzy po odsouzení oženil, to jsem slyšela. Některé ženy holt mají potřebu konat dobro, proto si vezmou i odsouzence. To se bude moje sestřenice divit, odkud já mám tyto zprávy. Ale naše vlast je malá a lidi se znají, a proto se zde nic neutají. nono smiley

    Ona se s ním znala, ještě než ho zavřeli, přesto si ho potom vzala, 15 let na něho čekala. Když se vrátil a bydlel tady, vedle v baráku .

    Jak jsem psala, rozvedli se a on si stopro polepšil.

     
  • Status:

    Re: Pořady

    Datum: 11.03.2021 19:38
     

    Kordulko, alespoň něco příznivého na té hrůzné kauze. A moje sestřenice nevěděla a moc se divila, že já vím.. Zřejmě ani jeho dcera neví, co s tátou přesně je. Ona je vdaná mimo republiku a já se s ní téměř neznám. A její matka už vlastně taky nepatří do rodiny mé sestřenice, když se s jejím synem rozvedla. Jsou to osudy a ještě si občas vzpomenou komerční televize a chtějí natáčet v místě činu. Naštěstí je místní starosta vypoklonkoval.

    V okurkové letní sezoně je honbe za senzací na prvním místě. nono smiley

     
  • Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 11.03.2021 20:23
     

    Alenko, to je skutečně ohromná náhoda, že jste se tu sešly s Kordulkou. Ten případ určitě nebyl běžný. Náhoda hraje někdy zajímavé hry. confused smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 12.03.2021 08:48
     

    Film byl proti skutečnosti pohádka.

    Asi dvakrát jsem s ním jela autobusem z UO, je příjemný, dobře se poslouchá, ale já jsem se mu nemohla podívat na ruce thumbs up

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 19.03.2021 18:26
     

    Na Prima love " Drž hubu" , dobrý oddechový film.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 25.03.2021 18:14
     

    Zítra na ČT 24 , je od nás, to by mě tedy zajímalo, co budou dávat, s čím se chce hejtman pochlubit eye rolling smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 27.03.2021 20:02
     

    Sirotčinec na Maxu a Drákula na Barrandově

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 25.05.2021 09:06
     

    díváte se někdo na ČT1, " Volejte porodní sestřičky "

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kordula (26.05.2021 09:03)
     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Televize (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.