úterý 23. dubna, 18:43 Svátek má Vojtěch
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Televize
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Kultura > Televize
Diskutujte! co právě dávají v TV - pořady, seriály a jiné
 
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert

Pořady

Datum: 06.08.2006 11:50
 
Co jste viděli zajímavého v TV poslední dobou? Přes léto sice moc pořadů nevidím, ale zaujal mne dokument o chalupaření, pak nedávno o hadech. A taky jsem se včera docela zasmála u Mužů v černém 2.
Odpovědi před datem 1.1.2018 byly automaticky odmazány


Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 3 z 21
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 30.12.2020 11:48
     

    Před televizí jsme s bráchou poslouchali v radiu rozhlasové hry pro mládež, nebo byl Kohoutek, četba na pokračování- já poslouchala Neviditelného, večer také rozhlasové hry, no ono nic jiného nebylo, až přišla televize.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Pořady

     
     
  • Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 31.12.2020 11:17
     

    Elo, já se sluchovou vadou taky přežívám zatím OK. Ke všemu slyším , podle mého, asi tak zvuk jedoucího auta, ale to mi nevadí, jsem zvyklá. Ovšem obdivuju ty co čtou s brýlemi, to mi nejde, brýle mě obtěžují a bez nich nevidím, úplně mi zprotivily čtení. Knihu jsem nepřečetla už hodně let. Poslouchám stále a všude načtené knihy, to je super.Poslouchám je nahlas, jsem většinu času sama tak to jde, sluchátka do obou uší bych nesnesla, vždycky jedno ustříhný a poslouchám jedním uchem, jedno kterým. V obou uších bych měla pocit, že nevím co se kolem děje:-). No bába praštěná:-)

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 31.12.2020 20:06
     

    Jájo, naslouchátka mám do obou uší už 9 let .... jsou celou dobu v šuplíku, je ji tam dobře winking smiley .

    Nezvykla jsem si na ně, všechny hluky byly tak zesílené, že pro mne nesnesitelné, stejně jsem mluvenému rozuměla tolik, jako bez nich a navíc ... když jsem mluvila já, bylo to jako když slyšíš nádražní rozhlas angry smiley .

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 01.01.2021 08:59
     

    grinning smiley grinning smiley grinning smiley můj dědek má taky naslouchátka - za13 tisíc . asi tak 7 let jsou v kredenci a nezvykl si na ně. . zuby taky- ty má zase v koupelně a bere si je jen když jde k doktorce . tam mudruje - tak aby nevypadal dementně. spinning smiley sticking its tongue out

    ale jsem v pořadech - takže jsem se včera večer dívala na Honzu Dědka. bylo to vtipné . Holubová pobavila .. potom jsem pustila Šípa se čtyřmi staršími pořady. zasmála jsem se. třeba Šoltas nikdy nezklame . nebo takový Hanuš. winking smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kaaj (01.01.2021 09:03)
     
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: Pořady

    Datum: 01.01.2021 09:22
     

    Jé, holky, ani nevíte, jakou jste mi udělaly radost flower smiley já mám zase v šuplíku brýle za 20 000,- a pochybuju, že si je někdy nasadím na ksicht thumbs up grinning smiley grinning smiley grinning smiley ale před panem cancourkem zatloukám, že je nosím pouze v práci winking smiley

     
  • Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 01.01.2021 11:55
     

    Já televizi pustila až hluboce po půlnoci. Zůstala jsem na čtyřiadvacítce, běžely tam jeden za druhým díly Retrománie. Některé díly jsou mírně zkreslené ale obecně třeba díl o pražských plovárnách a koupalištích neměl chybu.

    Jak člověk stárne, stále se zvyšuje počet pomůcek k normálnímu fungování a výprava z domu se stává složitější a náročnější. eye rolling smiley grinning smiley Dříve stačilo MPK. Mobil, peníze, klíče. Teď už se přidaly náhradní uši, oči, zuby. eye rolling smiley Náhradní nohy jsem mohla už před delším časem odložit. Určitě ne definitivně. To přijde.

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 01.01.2021 13:17
     

    dnes na ČT1 v 20.25 film Poslední aristokratka . jsem to četla , tak jsem zvědava jak to nafilmovali spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 01.01.2021 14:15
     

    Jo Aristokratku už mám delší dobu staženou, milý film. Několik načtených dílů Aristokratky patří k mým poslouchacím oblíbencům

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 01.01.2021 14:35
     

    Vídeňské filharmoniky přímý přenos dávali, ale poprvé bez diváků takové zvláštní. Květinová výzdoba byla neskutečná, krásná, prý vozí z Madeiry, hráli opět skvěle, smiling smiley záběry do prázdného sálu smutné. sad smiley

     
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: Pořady

    Datum: 01.01.2021 15:13
     



    regina.mocova@gmail.com napsal(a):

    Já televizi pustila až hluboce po půlnoci. Zůstala jsem na čtyřiadvacítce, běžely tam jeden za druhým díly Retrománie. Některé díly jsou mírně zkreslené ale obecně třeba díl o pražských plovárnách a koupalištích neměl chybu.

    Jak člověk stárne, stále se zvyšuje počet pomůcek k normálnímu fungování a výprava z domu se stává složitější a náročnější. eye rolling smiley grinning smiley Dříve stačilo MPK. Mobil, peníze, klíče. Teď už se přidaly náhradní uši, oči, zuby. eye rolling smiley Náhradní nohy jsem mohla už před delším časem odložit. Určitě ne definitivně. To přijde.

    Regi grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley dle pranostiky se letošním rokem prochechtám. Náhradní uši, oči, zuby, to nemá chybu thumbs down thumbs down thumbs down

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 02.01.2021 07:37
     

    hmm- Poslední aristokratka jako film nic moc . lepší je kniha. .- sad smiley

     
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: Pořady

    Datum: 02.01.2021 08:18
     

    Taky jsem se na to těšila a byla jsem docela zklamaná thumbs up máš pravdu, Kaaj, knížka byla lepší.

     
  • Autor: bosk
    Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 02.01.2021 10:10
     

    No ano,nic moc,ale nemusely jsme u toho moc přemýšlet.Knížku jsem nečetla.

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 02.01.2021 12:54
     

    Já jsem knihu nečetla a od známé jsem měla reference - byla na tom v kině a říkala, že jsem o nic nepřišla.

    Jenže já jsem zvědavá, tak jsem se dívala. Vydržela jsem do konce, ale podruhé to vidět nemusím. Byly tam vtipné okamžiky, jenže nějak to ztrácelo postupně spád.

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 02.01.2021 13:20
     

    kniha mně velmi bavila- až jsem se chvílemi smála nahlas. ovšem ten film byl velice chudý. spinning smiley sticking its tongue out

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Televize (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.