čtvrtek 25. dubna, 15:43 Svátek má Marek
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Televize
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Kultura > Televize
Diskutujte! co právě dávají v TV - pořady, seriály a jiné
 
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert

Pořady

Datum: 06.08.2006 11:50
 
Co jste viděli zajímavého v TV poslední dobou? Přes léto sice moc pořadů nevidím, ale zaujal mne dokument o chalupaření, pak nedávno o hadech. A taky jsem se včera docela zasmála u Mužů v černém 2.
Odpovědi před datem 1.1.2018 byly automaticky odmazány


Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 20 z 21
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 02.02.2023 09:50
     

    Včera na CNN Klaus s Pavlínou. I když ho moc nemusím, tak tentokrát jsem mu musela dát hodně za pravdu.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Pořady

     
     
  • Status:

    Re: Pořady

    Datum: 02.02.2023 14:32
     



    kordula napsal(a):

    V sobotu na ČT 1 v 10:20 ,Všechny malé a velké bytosti,.... thumbs down, ale to vyprávění Jamese Heriota je tak pěkné, že to ani nelze převést do televizního seriálu. Ale i tak se dívám. coffe smiley Před lety jsem přečetla všechny jeho knížky. Měla jsem je půjčené. Je jich celkem asi šest. thumbs down

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 04.02.2023 09:22
     



    kordula napsal(a):

    Na MAX,... Než jsem Tě poznala

    Když jsem nemohla spát, pustila jsem si to. Až po delší době jsem zjistila, že jsem to už někdy viděla, ale dokoukala jsem to, tohle se dá vidět i vícekrát. thumbs down

     

    Kordulko, všimla jsem si, že sleduješ na fcb Irenu Emmu Lux (https://www.facebook.com/profile.php?id=100010220898087). Byla ve středu v Prostřeno, tak jsem se na to taky dívala.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 04.02.2023 10:13
     



    SPIKE napsal(a):



    kordula napsal(a):

    Na MAX,... Než jsem Tě poznala

    Když jsem nemohla spát, pustila jsem si to. Až po delší době jsem zjistila, že jsem to už někdy viděla, ale dokoukala jsem to, tohle se dá vidět i vícekrát. thumbs down

     

    Kordulko, všimla jsem si, že sleduješ na fcb Irenu Emmu Lux (https://www.facebook.com/profile.php?id=100010220898087). Byla ve středu v Prostřeno, tak jsem se na to taky dívala.

    No jo Iren, nádherně poličkuje a je mirně ujetá. Jo to zlata duše a ten její hačaperk co má doma ,to jsou poklady. Znám se s ní léta, ale osobně ne. Zakopanka je u Žamberka, ale nějak mě to nevychází tam zajet

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 04.02.2023 10:19
     

    Malé a velké bytosti, . právě nyni, tak si udělám ještě jedno kafe a klidek

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 04.02.2023 15:37
     

    Na vzpomínku k úmrtí Nadi Urbánkové [www.youtube.com]

    [www.youtube.com]

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil alenak (04.02.2023 17:09)
     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 05.01.2024 22:01
     

    TAK holky, mezi náma děvčaty, na co jste dnes koukaly v TV? Určitě na MS U20 a náš neuvěřitelný boj o bronz a večer finále USA-Švédsko. Nevěřím, že by jste koukaly na něco jiného. winking smiley grinning smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 06.01.2024 09:22
     
    416005367_345792621550639_6842852964716742065_n.jpg

    Tohle asi nebude žádné velké umění, ale jelikož podstatnou část natáčeli v naší vesnici a blízkém okolí, tak se na to podívat musím. Už v ukázkách jsou vidět mně známá místa i lidi v komparsu. smiling smiley flower smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 09.01.2024 15:31
     
    416880850_345970991532802_164944700605170059_n.jpg
    Další fotografie:

    V sobotu jsem byla na komentované prohlídce Bílkovy vily v Praze. Vůbec jsem netušila co ten zajímavý dům skrývá uvnitř! Nejen krásné sochy, ale celý interiér. Bílek si navrhoval nejen dům, ale i veškeré vybavení, dveře, kliky, nábytek...

    Průvodkyně nám navíc zajímavě vyprávěla o životě umělce.

     

    Tady je pořad ČT o jeho životě a tvorbě: [www.ceskatelevize.cz]

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil SPIKE (09.01.2024 15:33)
     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 09.01.2024 16:07
     

    Spike díky za tip.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 10.01.2024 08:55
     

    To vypadá moc hezky.

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 10.01.2024 09:36
     

    Asi to má smysl tam jít s průvodkyní. Já tam byla s Pražskými toulkami (mají webovky a další plánovanou návštěvu vily v únoru, je třeba si zakoupit u nich vstupenku - tedy platí se ta průvodkyně, tuším, že to bylo 200, a potom jsme ještě plattili vstup, to bylo 150 pro dospělé a 20 pro seniory).

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 10.01.2024 09:52
     

    'Díky za tip thumbs down.

     
  • Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 10.01.2024 11:24
     

    Spike, výklad to určitě oživí a je to jiné než když to má člověk jen načtené. Já hrozně ráda chodívala po Praze s architektem Lukešem. Říkalo se tomu Psí vycházky a propagace a informace bývaly na Neviditelném psu.

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 10.01.2024 19:48
     

    Já občas s Pražskými toulkami vyrážím poznávat Prahu. Už jsme toho takhle poznali hodně. Paní zajímavě vypráví a má opravdu velké znalosti, které navíc umí podat. Teď mají na programu dost míst, kde jsem s nimi už byla, ale ono se zase něco nového objeví.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Televize (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.