pátek 29. března, 13:13 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Televize
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Kultura > Televize
Diskutujte! co právě dávají v TV - pořady, seriály a jiné
 
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert

Pořady

Datum: 06.08.2006 11:50
 
Co jste viděli zajímavého v TV poslední dobou? Přes léto sice moc pořadů nevidím, ale zaujal mne dokument o chalupaření, pak nedávno o hadech. A taky jsem se včera docela zasmála u Mužů v černém 2.
Odpovědi před datem 1.1.2018 byly automaticky odmazány


Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 2 z 21
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 29.12.2020 08:57
     

    knihovna je u nás taky zavřená . chodila jsem do ní 35 let . pokud si vyberu , co už jsem měla , tak to počítač u pultu zahlásí . . poslední rok , když tam sama nedojdu mi vybírají knihovnice nebo dcery. ale už dlouho jsem nenatrefila na knihu , co by mně zaujala . Vondruška- četla jsem snad od něj všechno , ale už mně moc nebavilo, že píše pořád na jedno kopyto . -

     
  • Autor: Reklama

    Re: Pořady

     
     
  • Autor: bosk
    Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 29.12.2020 09:06
     

    Já jsem četla od dětství,i pak jako mladá,přečetla jsem kde co,ale od doby,co mám na čtení brýle mě to jaksi přestalo bavit.

     
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: Pořady

    Datum: 29.12.2020 09:07
     

    Bosk a proč ? eye popping smiley

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 29.12.2020 09:32
     

    Pinko, včera jsem vyhrábla v knihovně Bonhardovou - Pohádky třeboňského kapra - na pár stránek před spaním, tohle jsem ještě nečetla, líbí se mi velice. Jinak mám výhodu obrovské zásoby knih vlastních, nemusím čekat na knihovnu winking smiley . Pokud zajdeš do otevřené zkus půjčit Václav Křístek: Cesta na poledne [www.databazeknih.cz] . Mohla by se ti líbit.

     
  • Autor: bosk
    Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 29.12.2020 09:36
     



    cancourek napsal(a):

    Bosk a proč ? eye popping smiley

    Já nevím,dřív jsme s manželem ani televizi nepouštěli,každý knížku a četli jsme si,teď nic,ani on nečte.

     
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: Pořady

    Datum: 29.12.2020 09:40
     

    To je zajímavý. Já čtu hodně, doma si ze mě utahují, že když nemám co číst, spokojím se i s pytlíkem od mouky grinning smiley

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 29.12.2020 10:15
     

    Bosku, špatný brejle winking smiley ... já na sudoku a přísady a počítač mám 3,5, na úklid 2,5 .... když je sundám, je uklizeno (samo, že ne haraburdí a hračky a noviny a hadry a ....), na čtení ale potřebuju 5 dioptrií, abych si to užila a nemusela řešit každé písmenko (to vím však teprve 2 roky, před tímhle zjištěním jsem měla taky čtecí skoropauzu, ne úplnou, ale četla jsem míň), namáhalo víc, než byl požitek ze čtení.

    Blbé je, že jste všechny tak daleko, u nás by se určo pro každého na půjčení něco našlo ... při dnešních cenách pošty je to však pasé. Kamarádce takhle chystám vždy na čtení pro ni, pro manžela a dokud byla její maminka i pro ni- ovšem, jsem sklerotik a nepíšu, co půjčuji a teď už v tom mám chaos, nevím, co už měla - prostředníkem je můj chlap, nesetkáváme se, nedomluvím se s ní. Mám kamarády, kteří tohle řeší v různých supráčích (u nás to má Globus a taky máme jednu obecní) - charitativní knihovna - buď si jen bez registrace půjčíš nebo, v případě, že necháš - dáš jinou knihu nebo nějaký "příspěvek" do kasičky. Nevím ovšem, zda teď, v rámci covidu, nejsou zavřené.

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 29.12.2020 10:29
     

    Eli dík. smiling smiley Naštěstí mi kamarádky rády prozatím knihy půjčují.

    Bosk, já to mám naopak, dokud jsem chodila do práce, tak nic moc, ale v důchodu a to hlavně v zimě, když není zahrada, bych se bez knih nudila. samozřejmě že čtu taky s 3,5 dioptr.

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 29.12.2020 10:33
     



    bosk napsal(a):



    cancourek napsal(a):

    Bosk a proč ? eye popping smiley

    Já nevím,dřív jsme s manželem ani televizi nepouštěli,každý knížku a četli jsme si,teď nic,ani on nečte.

    Bosk, mám to podobně. A není to brýlemi. Četla jsem hodně, ve škole mi učitelka občas zabavila knížku, když jsem nutně musela něco dočítat při vyučování pod lavicí. Já jsem tedy do školy dojížděla skoro hodinu vlakem, tak prostor na čtení byl velký. Ale četla jsem i večer (při zákazu nočního čtení i pod peřinou s baterkou). Při dětech už míň, ale občas jsem něco přečetla, ale dnes se nedonutím číst knihu. Nějak se nesoustředím na delší dobu, zvládnu tak povídku v časopisech... Teď v důchodu už bych si určitě čas na to čtení našla, ale nějak mě to prostě neláká.

     
  • Status:

    Re: Pořady

    Datum: 29.12.2020 16:12
     

    Já se připojuji. byla jsem taky pilná čtenářka. Touha po čtení mě opustila, tak před sedmdesátkou. Ráda jsem četla knížky o historii, teď sotva přečtu něco málo náročného,

    třeba takové ty zpovědi různých zajímavých lidí. To se dá číst stylem tři stránky a dost.

    A není to brýlemi, to je tím, že stárnu a blbnu. Dokud si to uvědomuji, je to ještě dobré a můžou přijít i horší doby. stydlin smiley thumbs up

    Nyní jsou pilnými čtenářkami naše dcery, které v mládí nečetly vůbec. Ty povinné školní četby, to koukaly, jak někde opsat rozbor či obsah. Teď, když jsou mezi 40 - 50 lety, tak čtou jak o závod. Asi potřebovaly zmoudřet, jinak si to nedovedu vysvětlit. nono smiley

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 29.12.2020 17:00
     

    Víš, Alenko, u dcer už to není povinnost číst ... co je "musím" to příliš nebaví, teď mají možnost výběru a taky "já chci" ...

    U tebe, není stárnu a blbnu, jen člověk hledá něco míň náročného .... cca před 10-15 roky jsem měla období, bylo toho trošku víc na starání a míň času na to sednout a začíst se pamatovat už přečtené (ne, že teď by toho bylo míň, ale je to trošku o něčem jiném) ... jsem četla Pilchnerovou, Javořickou, Nepila, Fulghuma .... takové nějak jinak než ty, co jsem jmenovala před tím ... A ovšem, dobrá detektivka nikdy nezklame ... mám taky zásobu "sešitků" detektivních příbehů podle skutečných událostí - ty si beru do MHD, čekárny k dr. - malé, skladné, rychle přečtené ....

     
  • Status:

    Re: Pořady

    Datum: 29.12.2020 17:41
     

    Elo díky za útěchu, že neblbnu s přibývajícím věkem. Ale to vyhledávání méně náročné četby, to je také způsobeno tím, jak nám mozkové buňky ubývají. Ale s tím nic nenaděláme

    A pokud nás dožene ten německý mizera Alzheimer, tak o tom nebudeme vědět. Takže pořád je dobře. drinking smiley

     
  • Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 29.12.2020 23:04
     



    bosk napsal(a):

    Já jsem četla od dětství,i pak jako mladá,přečetla jsem kde co,ale od doby,co mám na čtení brýle mě to jaksi přestalo bavit.

    bosk jsem na tom stejně, s brýlemi se kloudně číst nedá. Obdivuju všechny kdo od mládí musí číst s brýlemi., já bych to nedala. Začala jsem poslouchat načtené knížky to je super, volné ruce, dělám na zahradě, jedu autem a stále poslouchám, mám spoustu knížek stažených, pokud to šlo.

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 29.12.2020 23:57
     

    Jájo, vzpomeň na tvého tátu ... naslouchátka obrproblém ... snáz se sžiju s 5 dioptriemi brýlemi než v obou uších naslouchátky ... a navíc ... přes den mám tolik sluchových (i když rozostřených díky percepční nedoslýchavosti ztlumených) vjemů, že jsem ráda za večerní ticho a písmenka a brýle. A navíc jsem asi trochu chlap - ti prý umí dělat jen jednu práci a nerozptylovat se současnými pracemi jinými.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil babkaela (30.12.2020 07:51)
     
  • Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 30.12.2020 07:55
     

    Muziku poslouchat u práce můžu. Čtený text v žádném případě. Přistihnu se, že mi občas vypadávají kusy textu a pak pořádně nevím, kde jsem. Mám to trochu jako Spike. V mládí jsem čítávala hodně. Povětšinou příběhovou tvorbu a nevadila mi ani náročnější literatura. Teď mám pocit jakobych se nemohla na delší celky soustředit, částečně to přičítám i jiným aktivitám. Všechno člověku trvá déle, tudíž je méně času. Nevím, jak se projeví na čtenářské aktivitě až zůstanu v důchodu. Preference ovšem už směřují spíš k literatuře faktu, různé deníky, úvahové statě a samozřejmě nikdy nezklamou dobré detektivky.

    A včera jsem si po čase zopakovala Evin doporučovanou Půlnoc v Paříži. Režisér Woody Allen.Atmosféra Paříže 20. let minulého století je vykreslena geniálně. Ani nápad jak se několikerou exkurzí do minulosti dobrat toho, co člověk vlastně chce, není k zahození. thumbs down

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil ''.phorum_html_encode('regina.mocova@gmail.com').'' (30.12.2020 08:02)
     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Televize (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.