pátek 19. dubna, 00:33 Svátek má Rostislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Televize
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Kultura > Televize
Diskutujte! co právě dávají v TV - pořady, seriály a jiné
 
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert

Pořady

Datum: 06.08.2006 11:50
 
Co jste viděli zajímavého v TV poslední dobou? Přes léto sice moc pořadů nevidím, ale zaujal mne dokument o chalupaření, pak nedávno o hadech. A taky jsem se včera docela zasmála u Mužů v černém 2.
Odpovědi před datem 1.1.2018 byly automaticky odmazány


Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 18 z 21
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 26.12.2022 09:17
     

    ach jo- v mém věku už jsem starší pohádky viděla mnohokrát a ty nové jsou děs a hrůza. včerejší o Krakonošovi byla neslaná nemastná slátanina. schválně jsem čekala na konečné titulky , abych zjistila, jestli to vůbec bylo české . nehezcí herci , krom dvou ženských postav . to byla letos jediná , na kterou jsem se dívala . škoda peněz ....

     
  • Autor: Reklama

    Re: Pořady

     
     
  • Autor: bosk
    Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 26.12.2022 10:29
     

    U mě je to podobné.Mě se ty nový pohádky až na nějakou vyjímku taky moc nelíbí.A blbá ČT dává 14 dní před každými svátky pohádky pořád dokola.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 26.12.2022 12:38
     

    Viděla jsem kousek Popelky , Shreka , Zviře, konec Lady s hvězdičkou, Prety Woman, dnes ráno na Vévodkyni. Bambitku ,Anděla a vůbec ty nové pohádky jsem neviděla.

    Ale Norské domy dnů, S čerty nejsou žerty a Krimi,to zkouknu. A ještě kluk sleduje Ordinaci, já jdu ji neviděla tak sem tam kouknu, že zvědavosti grinning smiley

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 26.12.2022 18:37
     

    ted´ jsem se od mladých dozvěděla, že některé záběry z Krakonoše byly natočeny ve Štramberku.

    v lednu se tu bude točit nějaká americká kravina /Bolero / a dali požadavek na casting pro hodně lidí- to zas bude blázinec. spinning smiley sticking its tongue out

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kaaj (26.12.2022 18:44)
     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 26.12.2022 20:27
     



    kaaj napsal(a):

    ach jo- v mém věku už jsem starší pohádky viděla mnohokrát a ty nové jsou děs a hrůza. včerejší o Krakonošovi byla neslaná nemastná slátanina. schválně jsem čekala na konečné titulky , abych zjistila, jestli to vůbec bylo české . nehezcí herci , krom dvou ženských postav . to byla letos jediná , na kterou jsem se dívala . škoda peněz ....

    To mě těší, že s tím názorem nejsem sama. Rozhodily mě kladné recenze. Píšou, jak se pohádka vydařila a že překonala i neméně úžasnou Starou bambitku. Já se na obě dívala jen chvilku a přšly mi obě stejně nezáživné. No možná jsem měla vydržet dýl, abych nesoudila dle něčeho vytrženého z kontextu...

     
  • Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 27.12.2022 08:45
     

    Tak to mě těší, že čtu. Na televizi o svátcích, vyjma uspávání,nekoukám ale přečetla jsem si různé recenze o Krakonošovi.Hlubokomyslné úvahy a psychologii postav. Včera k večeru jsem si film vrátila a sledovala. Vydržela jsem skoro do konce, protože jsem stále čekala na nějakou tu hlubokomyslnou pointu. Bohužel. A ještě mě dostalo na konci sdělení, v pravém rohu dole, že bez našich poplatků by pohádka nevznikla, že i my diváci jsme tvůrci. Bylo by to hezký upozornění, kdyby ten poplatek byl dobrovolný a člověk by platbou vyjadřovaj souznění s nastavením ČT. Jak politickým, tak uměleckým. Jako je to třeba u časopisů. Zde tomu tak není a je to jedna z tisíců manipulací tohoto média. angry smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil ''.phorum_html_encode('regina.mocova@gmail.com').'' (27.12.2022 08:49)
     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 27.12.2022 08:50
     

    z celé pohádky se mi líbila jen besídka s růžemi na nádvoří - toť vše -

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 27.12.2022 12:53
     

    Program na Silvestra , nic moc, spiš se necháme překvapit.

    1.1. 2023 ,

    7:30 Světa jako řemen. No vstávat kvůli tomu nebudu a ve 20:20 ZÁTOPEK, životopisné drama, to budeme mít asi celý rok

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 27.12.2022 17:35
     

    na jedničce Korunní princ. na to jsem zvědava.. spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 27.12.2022 19:32
     

    Holky důležité je abyste se dívaly na to co vás baví a co se líbí vám. Pohádky mám moc ráda a to nej na Vánoce je pro mě Láska nebeská. S hrůzou vzpomínám na svátky když k nám jezdila tchýně vynutila si Televarieté příšernost jak vrata, diblík Bohdalová a hnusnej, nevtipnej Dvořák. Z obýváku jsme se postupně vytratili ke klukům do pokojíčku na něco (cokoliv) jiného. Najednou babička zblikla že jsme pryč a přišla za námi a chtěla ať přepneme program, nemohla pochopit že se nedíváme na tu perlu mezi pořady. To už naštěstí manžel vypěnil a maminku srovnal, že už jí to běží vedle. No zkončilo to špatně maminka jela ráno domů. Proto jsem na Vánoce nejraději doma a nikomu se nemotám do jeho zájmů. Naštěstí se dnes dá vše zkouknout jindy.

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 28.12.2022 08:22
     

    toho Korunního Prince jsem už vlastně taky viděla- tak nic. sad smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 28.12.2022 10:55
     

    Dnes, Anna a král, to se moc líbilo mamce.

    Lásku nebeskou dávají odpoledne, Shreka a Norské domy snů. S Belmondem , Velký šéf, je to dobrý, ale viděla jsem to už 100x.

    Chtěla jsem jít na procházku, ale nejsem nějak ve svý kůži.....

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 01.01.2023 08:28
     

    jak jsem se dívat na TV nechtěla- tak náhodou jsem trefila na Šípa. . se mi celkem líbilo - i jsem se zasmála.. překvapilo mně, jak dobře vypadá Bubílková .. thumbs down .

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 01.01.2023 19:03
     

    Šíp, to bylo dobrý a potom jsem se dívala na art ,na Bee Gees

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 01.01.2023 20:30
     

    Taky jsem sledovala Šípa a potom jsem usnula. grinning smiley

     

    Alenko, chtěla jsem se podívat na Lásku nebeskou, neb jsem na ni slyšela slova chvály, ale vydržela jsem u toho jen chvilku. Asi jsem s postupujícím věkem nějaká netrpělivá a roztěkaná. Skoro nic mě nezaujme. Buď je to moc divoké, hlučné nebo naopak rozvláčné, bez šťávy...prostě na všem si nějakou mouchu najdu a jdu od toho, asi často dřív, než se děj nějak rozjede.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Televize (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.