čtvrtek 28. března, 21:43 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Televize
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Kultura > Televize
Diskutujte! co právě dávají v TV - pořady, seriály a jiné
 
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert

Pořady

Datum: 06.08.2006 11:50
 
Co jste viděli zajímavého v TV poslední dobou? Přes léto sice moc pořadů nevidím, ale zaujal mne dokument o chalupaření, pak nedávno o hadech. A taky jsem se včera docela zasmála u Mužů v černém 2.
Odpovědi před datem 1.1.2018 byly automaticky odmazány


Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 16 z 21
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 06.04.2022 11:23
     

    Jájo, teď byl ten můj týden pryč a my s dětmi televizi týden vůbec nepustili. Večer v klídku večeře, u toho pokecáme, po večeři hry a v přijatelnou dobu spát - kluci chodí max ve 22, "divní" na tuto dobu, jejich spolužáci chodí kolem půlnoci. confused smiley

    Pro mě by ten krám vůbec nemusel existovat. když už by se mi náhodou nějakým nedopatřením stalo, že bych měla chvilku volna a čirou náhodou si mohla sednout winking smiley grinning smiley, tak si vezmu raději knížku. love smiley

    jaja99 napsal(a):

    Nejlíp je nemít TV vůbec, já jsem bez TV už víc než 10 let a nechybí mi. Když chci vidět film stáhnu si ho a podívám se kdy já chci. I některé české krimi seriály by šly zkouknout, cizí a romantiku to já nee. A za mě spokojenost.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Pořady

     
     
  • Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 06.04.2022 11:31
     

    No já stále něco poslouchám v mobilu. Číst jsem přestala jak jsem začala potřebovat brýle, s brýlemi (podle mě) číst nelze, bohužel. Ale požehnání jsou pro mě načtené knížky, to je báječná věc.

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 06.04.2022 12:07
     

    35 let jsem chodila do knihovny a tahala domů 6-7 knížek týdně. čítavala jsem i do půlnoci . ovšem už dva roky nedojdu , takže mi zbývá TV a o berlách zahrada. už ale neobejdu barák najednou . musím sednout a pak pokračuju . taky jsem předminulý víkend něco v sedě vyčistia a vyplela. ovšem připálilo mně slunko a dodnes se škrábu na rukách ..dnes jsem měla v plánu nasadit macešky- je tam ale povichr , že se nedá .

    ty načtené knížky má na mobilu dcera. když přijde sekat zahradu , tak sluchátka v uších a lítá se sekačkou jak urvaný čert. winking smiley spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 06.04.2022 14:19
     

    Kájo, máš pravdu, když člověk už tolik nemůže, tak má i omezené možnosti, co se týká trávení volného času. Jen odpočívej. flower smiley

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 08.04.2022 12:40
     

    včera jsem se teda dívala na první díly seriálu . co jde - to ti naši blbouni pokazí . dabing hlavní postavy je děs. kdyby to byl chlap , tak řeknu , že přihřátý . jenže je to holka- nevím , jestli to neslyší - já to viděla v originále s tituky. to bylo něco úplně jiného .přešla mně chuť se na to dívat . a nejsem sama s tímto názorem .- diskuze na stránkách Primy to dokazuje .

     
  • Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 08.04.2022 22:16
     

    Kaaj, dobrej dabing to je kus umění. A bývali jsme v tom mistři. Bohužel...

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 11.04.2022 08:55
     

    Kaj, jak je mizerný dabing, nebo mluví najednou někdo jiný, než jsem zvyklá ,jak to bylo nedávno u Hříšného tance, tak přepínám.

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 11.04.2022 10:52
     

    už jsem si trochu zvykla-- venku hnus , tak se denně dívám . dost je to v reklamách . taky je u toho skandál . nejdříve se hlavní představitelé dali opravdu dohromady- pak se rozešli a ted´ prý jsou zase spolu . winking smiley

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 20.04.2022 19:38
     

    dnes ve 20 h na čtv 2 cestopis KOSTARIKA- pořad bude opakován ...

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kaaj (20.04.2022 19:49)
     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 24.05.2022 12:19
     

    Norské domy snů,... Prima ZOOM,.. to miluju

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 24.05.2022 12:31
     

    spinning smiley sticking its tongue out no jo Kordul sever . tak mají barevné domy , ale jednobarevné počasí .. dcera se chystá na Island. spinning smiley sticking its tongue out

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kaaj (24.05.2022 12:33)
     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 03.08.2022 09:14
     
    128661818_1042856549527211_3157218991261027754_o.jpg

    na fb dali program Primy- mimo jiné na Prima Love na podzim chtějí vysílat nový italský serial Barvy Palerma.ještě neměl premieru v Itálii ,ale hned po ní prý bude u nás. asi proto , že české divačky zbožňují tureckého herce Can Yamana který tam hraje. má v česku velmi silnou fanouškovskou základnu . nevím , jestli to bude dobré - je to kriminálka. confused smiley

     
  • Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 05.08.2022 08:10
     

    Kaaj, tak si pokoukáš. To je tvůj oblíbenec jestli se nepletu. smiling smiley

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 05.08.2022 10:11
     

    ano ,ano - Can je můj oblíbenec winking smiley hned po dědkovi grinning smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kaaj (05.08.2022 10:13)
     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 12.10.2022 16:47
     

    dnes dala Prima Love na vědomí , že se brzy bude vysílat italský seriál Barvy Palerma s Canem Yamanem . no --uvidíme.. na Italském kanálu už to jede - v pátek 3 díl . je to detektivka .

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Televize (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.