čtvrtek 25. dubna, 14:31 Svátek má Marek
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Televize
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Kultura > Televize
Diskutujte! co právě dávají v TV - pořady, seriály a jiné
 
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert

Pořady

Datum: 06.08.2006 11:50
 
Co jste viděli zajímavého v TV poslední dobou? Přes léto sice moc pořadů nevidím, ale zaujal mne dokument o chalupaření, pak nedávno o hadech. A taky jsem se včera docela zasmála u Mužů v černém 2.
Odpovědi před datem 1.1.2018 byly automaticky odmazány


Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 14 z 21
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 18.01.2022 08:42
     

    Věrko, moji rodiče občas říkávali, že kdyby měli přísně soudit lidi ze svého okolí kvůli politickým postojům, tak by asi neměli žádné přátele. nono smiley Takže byli ostražití, ale chápali, že leckdo kvůli kariéře podepsal třeba vstup do strany. Měli třeba kamaráda, který byl chytrý člověk, vysokoškolák, rozuměl oboru, ale ředitelem by nebyl, kdyby nevstoupil. Tak naši pak říkali: Je lepší, aby tu firmu řídil soudruh-blbec nebo soudruh-machr? confused smiley A tento nadhled je asi nutné občas mít.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Pořady

     
     
  • Status:

    Re: Pořady

    Datum: 18.01.2022 13:05
     

    Souhlasím zcela s Takem. Tak nevšední život se nedá zachytit v jednom filmu. Ale ono prý bylo natočeno celkem asi 7 hod. materiálu, možná, že nás ještě něco čeká. please smiley

    Nesuďme jeho postoje. Bavil 60 let lidi a to není málo. V naší rodině ho obdivovaly čtyří generace žen. Moje maminka, rozena v r. 21. Já a moje dcery a dokonce i dvanáctiletá vnučka Jen zeťáci nad jeho zpěvem ohrnovali nos. Asi žárlili. grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 18.01.2022 13:17
     

    Lidé, co mistra znali, říkali, že by se určítě zmínil o svoji hospodini , která se o něho starala 40 let, o řidiči, který byl stále na telefonu. Mě paní Ivanka nikdy nesedla a myslím si , že do filmu dala, co se ji hodilo.

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 18.01.2022 13:48
     

    Ale tam se myslím neměla vejít celá historie, ale jeho poslední měsíce života s několika připomínkami z dřívějška. Jinak by to bylo na seriál winking smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 18.01.2022 13:57
     


    Jak píše Pinka. Ten film byl o jeho kariéře letem-světem (protože jsou to většinou věci notoricky známé) a potom o dnech s jeho rodinou, která pro něj byla důležitá. love smiley Proč by točil něco o životě svobodného mládence, když film byl prioritně určen pro dcery jako vzpomínka na tatínka? Ti nějakou hospodyni ani řidiče neznali, takže pro ně by to až takovou hodnotu nemělo. confused smiley

     

    Mně naopak Ivana nikdy nevadila, takže jsem moc nechápala ty věčné útoky na ni. sad smiley

    kordula napsal(a):

    Lidé, co mistra znali, říkali, že by se určítě zmínil o svoji hospodini , která se o něho starala 40 let, o řidiči, který byl stále na telefonu. Mě paní Ivanka nikdy nesedla a myslím si , že do filmu dala, co se ji hodilo.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (18.01.2022 13:58)
     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 18.01.2022 14:10
     



    Anavi napsal(a):


    Jak píše Pinka. Ten film byl o jeho kariéře letem-světem (protože jsou to většinou věci notoricky známé) a potom o dnech s jeho rodinou, která pro něj byla důležitá. love smiley Proč by točil něco o životě svobodného mládence, když film byl prioritně určen pro dcery jako vzpomínka na tatínka? Ti nějakou hospodyni ani řidiče neznali, takže pro ně by to až takovou hodnotu nemělo. confused smiley

     

    Mně naopak Ivana nikdy nevadila, takže jsem moc nechápala ty věčné útoky na ni. sad smiley

    kordula napsal(a):

    Lidé, co mistra znali, říkali, že by se určítě zmínil o svoji hospodini , která se o něho starala 40 let, o řidiči, který byl stále na telefonu. Mě paní Ivanka nikdy nesedla a myslím si , že do filmu dala, co se ji hodilo.

    Když do toho zamontovali Husáka , tak mohli vzpomenout na lidi ,co mu byli blízké a něco pro něho znamenali.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 18.01.2022 14:35
     

    Tak můj taťka - ač chlap - ho měl velmi rád. love smiley

    Alenka napsal(a):

    Souhlasím zcela s Takem. Tak nevšední život se nedá zachytit v jednom filmu. Ale ono prý bylo natočeno celkem asi 7 hod. materiálu, možná, že nás ještě něco čeká. please smiley

    Nesuďme jeho postoje. Bavil 60 let lidi a to není málo. V naší rodině ho obdivovaly čtyří generace žen. Moje maminka, rozena v r. 21. Já a moje dcery a dokonce i dvanáctiletá vnučka Jen zeťáci nad jeho zpěvem ohrnovali nos. Asi žárlili. grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 18.01.2022 14:52
     

    Kubišová píše, že ji překvapilo , že třeba o Vondráčkové tam nic není. Já teda nevím, ale někde se promenádovala Vondráčkova v plavkách, že by to bylo to společné turné se Svobodou? O tom se tam taky moc nemluví. Myslím Svobodu.

    No nic.....

     
  • Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 18.01.2022 14:59
     

    Holky jsem asi jediná kdo ho bral jen jako jednoho ze zpěváků popu, jo byl dobrý, ale moje hudba to nebyla. Když jsem četla vzpominky jak zacházel s ženami myslím by dnes čelil různým obviněním. Chápu Ivanu, že asi chtěla, aby se natočil film, kde by byl dcerám vzorem, aby hezky vzpomínaly. Vlastně už to byl úplně jiný člověk, poznaly ho ve věku ve kterém už by mohl být děděčkem, možná i pradědečkem.

     
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: Pořady

    Datum: 18.01.2022 15:04
     

    Jájo, nejsi jediná, už jsme dvě winking smiley když umřel, tak moje kolegyně brečela a nebyla k utišení eye popping smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 18.01.2022 15:47
     

    To si mohly nahrát na flešku a pouštět si to doma.

    Bylo to pro veřejnost , pro diváky ,faninky.

    Karel a ženy, i Šíp mu řekl, jakou měl přezdívku.

    O mrtvých jen dobře, nevadil mě, ráda jsem ho poslouchala, ale tu knížku od Ježíška, jsem fakt nemusela

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 18.01.2022 15:57
     

    Na ČT 1 , Na krok od nebe, sledujete někdo

     
  • Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 19.01.2022 09:07
     

    Jajo, moje muzika to taky nikdy nebyla. Jsem odchovaná tvrdou muzikou, připadně jazz. Chování k fanynkám a vůbec ženám bych tak dramaticky nebrala. Kdyby se bralo podle dneška, tak by v maléru byli všichni z beatových kapel. Neobstáli by Stouni, Beatles, o Metalice a dalších metalových kapelách ani nemluvě. Ono se nařčení nevyhnulo ani velmi úctyhodným operním zpěvákům. eye rolling smiley Navíc co si myslet o některých těch poblázněných holkách. Když se podíváš na některé záběry z koncertů v té době zvenku, bylo to skoro davové šílenství. grinning smiley Nevím,jestlis třeba viděla film o Doors, Jim Morrison, stálo to na příběhu jeho lásky, tenkrát se to ještě tak nebralo, když film vznikal ale se svou vyvolenou a dalšími to taky nebylo nic k oslavování. Ale šo zcela mimo kritiku,což si myslím, že je správné. Jinak brzy zakážou třeba i Valmonta. eye rolling smiley

    Co mně na filmu asi nejvíc vadilo a chybělo byla absence jeho názorů na spoustu témat. Sociiální otázky, malířství a řada dalších věci. Protože docela čtu, zaznamenala jsem povícero rozhovorů s Gottem i na tahle témata.I když nejsem jeho fanynkou, něco mě občas docela překvapilo. Zajímavé byly i některé jeho úvahy o fungování kapitalismu. Ale to se do dnešní doby až tak moc nehodilo, navíc z toho chtěla mít jeho žena to, co z toho vzešlo. Za mě tak z něj udělali plochou, barvotiskovou figuru.Občas je to i falešně sentimentální.Škoda.

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 19.01.2022 09:25
     

    nechtěla jsem se původně vyjadřovat - ale já Gotta taky nemusím . taky bych nešla na film ani nečetla knížku . a tu Ivanu vůbec nemusím -- a má pravdu Kordulka-kdesi jsem - a nejednou - četla , že se k hospodyni a k řidiči nezachoval hezky. asi na popud manželky.. už nevím ,jak to bylo . jedním uchem tam - druhým ven .. budiž mu země lehká a a´t už mu dají všichni pokoj ..

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 19.01.2022 09:31
     

    Myslím, že se jasně ukazuje, že když má někdo někoho rád, dívá se na to s menší mírou kritiky a velkoryseji. A koho nemusíte, tomu logicky neodpustíte nic.

    Takže názorová shoda ani být nemůže. winking smiley flower smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Televize (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.