čtvrtek 25. dubna, 19:11 Svátek má Marek
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Televize
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Kultura > Televize
Diskutujte! co právě dávají v TV - pořady, seriály a jiné
 
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert

Pořady

Datum: 06.08.2006 11:50
 
Co jste viděli zajímavého v TV poslední dobou? Přes léto sice moc pořadů nevidím, ale zaujal mne dokument o chalupaření, pak nedávno o hadech. A taky jsem se včera docela zasmála u Mužů v černém 2.
Odpovědi před datem 1.1.2018 byly automaticky odmazány


Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 13 z 21
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: Pořady

    Datum: 15.01.2022 09:58
     

    Kordul, koukala jsem minulou sobotu a dobrý. Líbilo se mi thumbs down

     
  • Autor: Reklama

    Re: Pořady

     
     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 15.01.2022 10:28
     



    cancourek napsal(a):

    Kordul, koukala jsem minulou sobotu a dobrý. Líbilo se mi thumbs down

    ......dávají to každou sobotu a v pondělí opakují, miluju tu krajinu love smiley

     
  • Autor: bosk
    Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 15.01.2022 14:24
     

    Já už některý díly viděla na EPIC DRAMA. thumbs down

     
  • Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 16.01.2022 09:42
     

    Televizi nějak výrazně nesleduju ale psalo se tu o dokumentu Karel a knížce o Gottovi. Tak jsem se včera podívala a jsem z toho dost rozpačitá. Osobnost zpěváka mi z toho vyšla nějak duševně plochá, nebyl to hloupý člověk ale tam skoro vypadal, že mimo na stará kolena preferovaného rodinného štěstí nemá co říct. Nevím, třeba je to jen můj dojem.

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 16.01.2022 10:11
     

    Dívala jsem se též. Přišlo mi to bilancování a hlavně ty lidi kolem něj, za každou cenu.....tam mi přišel, že se soudnost vytratila. Ale ty staré písně, ty zůstávají. Celkově rozpačitost. Knížku jsem nečetla.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 16.01.2022 12:04
     

    Knížku mám ,ani jsem se do ní nepodívala.

    Karlovi písničky si poslechnu, ale ve filmu ně chybělo dost věcí, co bych upřednostnila a proč tam tahali Husáka, to nevím.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 17.01.2022 10:00
     

    Mamka knížku už přečetla. Ale my Karla nekriticky zbožňovali celá desetiletí, takže o tom to asi je... my tam ty chyby vidět nechceme a nebudeme si to kazit. love smiley Je potřeba k tomu přistoupit tak, že tu nebyl od toho, aby nějak mluvil do historie, ale byl tu od toho, aby bavil lidi zpíváním. A v tomto směru dokázal oslovit davy. Proto nemám ráda, když se do toho tahá politika. Odjakživa hudba právě takové věci přesahovala a tím lidi spojovala.

    A myslím, že je taky velmi těžké vybrat z tak dlouhého života důležité momenty a scvrknout to do pár hodin filmu... a taky to musí trochu na sebe navazovat a mít souvislosti. Přistoupím-li k tomu s tímto nadhledem, tak za mě se to povedlo. flower smiley

    A komentáře typu, že natáčení řídila Ivana a dávala si tam, co tam chtěla mít ona... co na to říct? Kdybyste se na něčem podíleli, dávali byste tam rozhovory s lidmi, o kterých víte, že vám házeli klacky pod nohy, nemají vás rádi, šíří o vás pomluvy? Já bych asi takovým lidem prostor taky nechtěla dát, když musím přemýšlet o každé minutě filmu, aby nebyl nekonečný. Zároveň to určitě chtěli mít pro dcery jako "rodinný" film se vzpomínkou na tátu, takže se tam objevilo soukromí s holkama, kde vlastně taky nešlo o pronášení hlubokých myšlenek, ale jen ukázat, že žili - v rámci možností - normální rodinný život. love smiley

    Obdivovala jsem to, že tady stále chtěl být pro lidi...a i když mu nebylo dobře, nechtěl své okolí zklamat.

    A jelikož vím, jak špatně bývalo mému taťkovi, tím víc má obdiv člověk, který v takovém stavu vyleze na jeviště a snaží se, aby na něm nebylo nic znát. confused smiley

     
    Upraveno 3 krát. Naposledy upravil Anavi (17.01.2022 11:28)
     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 17.01.2022 10:27
     

    Anavi, taky jsem odjakživa faninkou Gotta. Už jako malá jsem ho obdivovala a vydrželo mi to do konce jeho dní.

    Ten film vznikl hlavně na jeho popud a asi především sám ovlivňoval, co ve filmu chce mít. Já to chápu spíš jako takové rozloučení s lidmi a nahlédnutí do jeho soukromí. Filmů, shrnujících jeho tvorbu, je víc, tohle bylo spíš takové lidské. Odcházel s grácií, pořád se snažil vypadat pokud možno dobře, nebylo tam žádné bolestínské fňukání, ani žerání na osud "proč já a proč už teď". Já od toho víc nečekala, takhle se mi to líbilo. A že tam bylo i o jeho podpisu anticharty - myslím, že ho to trápilo celý život ale nějaké vyvracení je zbytečné, protože zpět to nevezme a za jakých okolností k tomu došlo, ví taky jen on sám. Ono se to snadno hodnotí lidem, kteří nikdy nebyli osloveni, aby podepsali. A jestli by zvládli odmítnout, když by věděli že jim to zlomí vaz.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 17.01.2022 11:27
     

    Věrko, tvrdím, že je jednodušší být hrdinou, když někdo nemá jméno, které má přesah třeba i za hranice vlasti. Když budu umělec, kterého téměř nikdo nezná, je lehké podepsat cokoli, když takový žije stejně "z ruky do huby" a nevyjel za hranice okresu. To samé v jiné profesi. Vždy je to hrdinství nějak snazší, když to člověka může méně poznamenat... snad budu správně pochopena a nikoho se nedotknu. confused smiley

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 17.01.2022 11:39
     

    Já nic nesoudím, ani Karla, ani film, nikdo nevíme jak vše bylo, kdo co ovlivňoval atd., ale jedno je fakt , že taková osobnost tu jen tak hned nebude. Tot´ můj názor.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 17.01.2022 11:42
     

    love smiley love smiley love smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 17.01.2022 20:27
     



    Anavi napsal(a):

    Věrko, tvrdím, že je jednodušší být hrdinou, když někdo nemá jméno, které má přesah třeba i za hranice vlasti. Když budu umělec, kterého téměř nikdo nezná, je lehké podepsat cokoli, když takový žije stejně "z ruky do huby" a nevyjel za hranice okresu. To samé v jiné profesi. Vždy je to hrdinství nějak snazší, když to člověka může méně poznamenat... snad budu správně pochopena a nikoho se nedotknu. confused smiley

    Myslím, že každý se někdy v životě zachoval tak, že by se tím nerad někde prezentoval. Jenže u běžných lidí o tom ví málokdo a snadno to upadne v zapomnění. Čím známější člověk s předpokládaným vlivem na davy lidí, tím spíš ho osloví, aby se vyjádřil a tlačí ho, aby se vyjádřil tak, jak se to právě hodí do krámu. Většinou to prostě vyšumí a časem se zapomene. A asi nikdo netušil, co je zrovna tím mezníkem v historii a bude se to omílat a vracet. Jenže holt po bitvě je snadné být generálem.

    Z mého blízkého okolí vím jen o svém tchánovi, který odmítnul antichartu podepsat, ač mu vyhrožovali. Jinak to všichni v továrně podepsali jako spoustu jiných lejster. Jenže on byl odborník a pracant, takže to potichu zametli pod koberec, neboť by jim hodně chyběl. Takže kromě výhrůžek se mu celkem nic nestalo (a určitě by se uživil i jinde, byl šikovný a pracovitý).

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil SPIKE (18.01.2022 10:17)
     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 17.01.2022 22:07
     



    kordula napsal(a):

    Knížku mám ,ani jsem se do ní nepodívala.

    Karlovi písničky si poslechnu, ale ve filmu ně chybělo dost věcí, co bych upřednostnila a proč tam tahali Husáka, to nevím.

    Tak já jsem se té době s Husákem ve filmu i zasmála. Teď už můžeme...

    Každý by tam chtěl mít něco navíc a on tam chtěl mít to, co tam je. winking smiley

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 17.01.2022 22:26
     

    Anavi, Spike, Pinko, Gabco, ... thumbs down !!!

    Obdivuji, jak přijal špatnou diagnózu. Stejně jako moje máma, která se narodila v roce 1927 a jeho kariéru sledovala a měla ho velmi ráda.

    Za mě hodně dobrý!! Tak dlouhý život nejde narvat do dvou filmových hodin, aby byli všichni spokojený.

    thumbs down

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 18.01.2022 08:36
     

    Mně přišlo skoro absurdní, že jsme některé tyto proklamace vnímali vlastně jako normální... jak v tom člověk žil, tak otupěl. Takže i já to vnímala pozitivně, že se to tam objevilo... prostě v té době žil, tak proč dělat, že neexistovala.

    gabca napsal(a):



    kordula napsal(a):

    Knížku mám ,ani jsem se do ní nepodívala.

    Karlovi písničky si poslechnu, ale ve filmu ně chybělo dost věcí, co bych upřednostnila a proč tam tahali Husáka, to nevím.

    Tak já jsem se té době s Husákem ve filmu i zasmála. Teď už můžeme...

    Každý by tam chtěl mít něco navíc a on tam chtěl mít to, co tam je. winking smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Televize (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.