čtvrtek 25. dubna, 21:29 Svátek má Marek
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Televize
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Kultura > Televize
Diskutujte! co právě dávají v TV - pořady, seriály a jiné
 
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert

Pořady

Datum: 06.08.2006 11:50
 
Co jste viděli zajímavého v TV poslední dobou? Přes léto sice moc pořadů nevidím, ale zaujal mne dokument o chalupaření, pak nedávno o hadech. A taky jsem se včera docela zasmála u Mužů v černém 2.
Odpovědi před datem 1.1.2018 byly automaticky odmazány


Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 11 z 21
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 21.09.2021 11:27
     

    Televize jako kulisa je šílenost, moje snacha to měla, když byla na mateřské,nechápala jsem... Taky zbytečně vyplácaný proud .

     
  • Autor: Reklama

    Re: Pořady

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 21.09.2021 12:00
     

    Ač jsem šetrná, v tomto případě vnímám proud jako druhořadý... mě to prostě ruší. winking smiley 

    U holek na mateřské to shledávám jako přímo nevhodné - pro rozvoj řeči dětí a taky je to bohužel učí jisté pasivitě. thumbs up Určitě je náročnější si vymýšlet hry a samo se zabavit, než pasivně sedět u telky a koukat se na hýbající se obrázky. Mladší kamarádky ještě pouští dětem pohádkové kanály v angličtině. Jednak obsahově je to pro mě hnůj, za druhé - co jim dá nevysvětlená cizí řeč, když pak neumějí ani mateřštinu? Byla jsem zvyklá dětem vše vysvětlit, mluvit na ně a učit je takovému "domácímu klidu"... možná proto to mají stejně - udivují je domácnosti, kde furt řve rádio nebo běží ta televize, na kterou se nikdo nedívá. A členové domácnosti spolu nemluví, protože se buď neslyší nebo jsou myšlenkami jinde...

     
  • Status:

    Re: Pořady

    Datum: 21.09.2021 13:18
     

    U nás taky nesnášíme televizi jako kulisu, přes den jí málo kdy pustíme. A vůbec nejhorší se mi zdá, když se v některých rodinách pouští televize za přítomnosti návštěvy. To mě připadá, jako vyhazov. A dnešní matky nahrazují televizi mobilem. A děti u něj vydrží celé hodiny. Nevím, jestli jim telefon dá něco víc než zábavu. confused smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 21.09.2021 14:21
     

    Alenko, minule jsem byla u doktora, byla tam taková šikovná holčička, cca 2 roky. Opravdu hodná. Sotva na chvilku dala najevo, že si žádá pozornost, dostala do ruky mobil a "neotravuj"... přitom by stačilo jí číst třeba pohádku. Jsem už stará, tyhle věci mi vadí... stydlin smiley sad smiley

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 22.09.2021 11:38
     

    Díváte se někdo v úterý 22.10 Prima zoom na veterináře, ted´ je to z Austrálie. Moc zajímavé , komu nevadí se dívat na operace winking smiley Nejvíc jsou tam pejsci a kočičky, ale včera třeba ošetřovali klokáně, které přišlo o matku a cucalo si palec až ho mělo oteklý.

     
  • Autor: Manca
    Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 22.09.2021 19:16
     

    Pokud se někdo díváte na Mistry zahrad na streamu, mám prosbu. V dílu o středomořské zahradě je pěkná růže v čase 11:08, pokud ji někdo poznáte.

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 23.09.2021 18:28
     

    kdosi bonznul soukromý web . kde nám překládali turecké seriály. jeden už skončil 52 dílem- tak to je OK , ale dívala jsem se na další - ten je dabovaný ve slovenštině a vysílá ho stanice DOMA ta už u nás nejede . . vždycky druhý den nám ho jedna dala na ten náš web - byl už 40 díl . no a jakási swině to bonzla FB a ti to zablokovali . sice dost dramatický seriál , ale dívala jsem se . te´d jedině na Y Tube a turecky. . ještěže už vím , o co se jedná . angry smiley Dvě tváře Istanbulu

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 05.12.2021 08:59
     

    dnes Prima MAX,....20:00, " Než jsem Tě poznala ",.....doporučuji

    A ještě na Zoom " Norské domy snů"

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kordula (05.12.2021 20:03)
     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 08.12.2021 11:37
     

    dcera mi naladila Nova Lady- tak jsem zvědavá , jestli tam bude něco ke koukání confused smiley

     
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: Pořady

    Datum: 08.12.2021 15:13
     

    Kaaj, třeba Růžovka winking smiley grinning smiley opravdu tam je.

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 08.12.2021 15:29
     

    a co to je- Růžovka ?

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 08.12.2021 16:07
     

    Díváte se někdo na ČT 1 ,..Na krok od nebe , seriál , moc pěkné, nyní a ráno opakují

     
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: Pořady

    Datum: 08.12.2021 18:04
     



    kaaj napsal(a):

    a co to je- Růžovka ?

    Ordinace v Růžové zahradě winking smiley

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 08.12.2021 18:21
     

    aha- tak na naše seriály se nedívám ani náhodou . nono smiley

    dnes na dvojce Modrá krev - chudáčci šlechtici winking smiley na Love premiera Lindstrom . . -

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kaaj (08.12.2021 18:35)
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 09.12.2021 08:30
     

    Já už nekoukám ani na české ani na zahraniční a získala jsem tím spoustu volného času winking smiley thumbs down.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Televize (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.