pátek 19. dubna, 00:49 Svátek má Rostislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Televize
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Kultura > Televize
Diskutujte! co právě dávají v TV - pořady, seriály a jiné
 
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert

Pořady

Datum: 06.08.2006 11:50
 
Co jste viděli zajímavého v TV poslední dobou? Přes léto sice moc pořadů nevidím, ale zaujal mne dokument o chalupaření, pak nedávno o hadech. A taky jsem se včera docela zasmála u Mužů v černém 2.
Odpovědi před datem 1.1.2018 byly automaticky odmazány


Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 10 z 21
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 19.06.2021 22:37
     

    Zítra na ČT 1 pořad Polopatě, v 8,50 začátek, zahradník Chlouba, z jeho zahrady, koho to zajímá. smiling smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Pořady

     
     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 20.06.2021 09:08
     

    Nádherná zahrada, thumbs down thumbs down thumbs down

    Péráků mám taky plnou zahradu a už vím, že kostival , nebo plicník nemám vytrhávat

     
  • Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 20.06.2021 10:44
     

    Tak čtu až teď. sad smiley Budou určitě opakovat, musím se na to zaměřit.

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 20.06.2021 10:50
     

    Já jsem se taky nedívala, ale kouknu se na záznam, mají to běžně přístupné v archivu.

    [www.ceskatelevize.cz]

     
  • Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 20.06.2021 11:03
     

    Spike, dík za inspiraci. Tahle možnost mi nepřišla nějak na mysl. Málokdy něco hledám. flower smiley

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 23.06.2021 11:50
     

    dnes se těším na 20 h - na Fox jde další díl seriálu Sen cal kapini . je druhá serie , děj po 5 letech . hraje tam moc hezká , talentovaná 5 letá holčička..

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kaaj (23.06.2021 12:11)
     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 23.08.2021 09:13
     

    kdo je doma a má čas, ČT 1 " Až na vrcholky hor " nyní,nebo tak nějak

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kordula (10.09.2021 15:12)
     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 10.09.2021 13:49
     

    dnes jsem se dočetla , že tur. seriál Sen Kal Kapini začali dabovat pro Primu . jestli je to pravda- tak paráda. nejoblíbenější seriál a až na konec první serie celkově zajímavý .. ve středu skončil 52 dílem na stanici Fox. vždycky jsem se týden těšila na další díl-jenže potom se čekalo ,až děvčata jednoho nejmenovaného webu díl přeloží a dají titulky . dávaly si načas. taky běda, jestli se někdo zeptal , kdy to bude. okamžitě ho z webu vymazaly. sad smiley

    - .taky můj oblíbený herec zase z jiných seriálů / Erkensi Kus- šlo i u nás / Can Yaman dostal ve středu v Benátkách cenu za skvělé TV herectví .. chystá se natáčet v Itálii nového Sandokana - což moc neuznávám . jednou natočeno stačí . tenhle je zajímavý i skandálem- v Itálii si nabrnknul komentátorku IT. TV a příští měsíc se měli brát . najednou konec a baba není na žádněm videu z Benátek . asi se rozešli a diváci z toho mají radost . nebyla oblíbená . winking smiley 

    Can /Džan / je v Itálii velmi oblíbený studoval tam práva a ovládá několik jazyků .

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kaaj (10.09.2021 14:10)
     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 19.09.2021 18:11
     

    budu se opakovat , ale na to co dávají v naší tv se nedá koukat . fandím Turkům, . momentálně se dívám na Dvě tváře Istanbulu . .dost krutý děj , ale zajímavý . jde denně krom víkendů . se Slovenským dabingem . Slováci jsou s TV opravdu mnohem lepší . thumbs down

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 20.09.2021 09:30
     

    Já televizi nezapnula několik týdnů... nejsem vůbec orientovaná, kdy kde co dávají. winking smiley

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 20.09.2021 12:16
     

    dívám se na notbooku- tv už jsem taky dlouho nezapla. na Prima love pořád dokola ty stejné filmy. že jim to není blbé . až se ještě zkrátí den , budu pouštět A-Z kviz a další soutěže. .

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 20.09.2021 16:08
     

    U nás jede televize celý den,..." Na krok od nebe", soudkyni, Prostřeno.

    Ale předělala jsem záhon u baráku.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 21.09.2021 07:34
     

    Alčo, přiznám se, že to by mě zničilo. eye rolling smiley confused smiley

    Když přijdu někam na návštěvu (kam jsem pozvaná) a běží tam telka, nejradši bych odešla. confused smiley V tomhle jsem teda nesmírně protivný člověk,ale nedaří se mi s tím bojovat. grinning smiley Televize je pro mě až ten poslední druh zábavy. Navíc mi jakýkoli druh médií připadá jako brzda rodinné (a vlastně i té "návštěvové") komunikace...

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (21.09.2021 08:49)
     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 21.09.2021 09:55
     

    Já mít zahradu u domu, tak o televizi ani nevím, ale my panelákový.... a navíc nikam nedojdu

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 21.09.2021 09:58
     

    Asi máš pravdu, tento "nešvar" víc pozoruji u panelákových lidí... winking smiley - i když, mám příbuzné -dům, zahradu a telka tam jede od ranního kuropění do setmění (většinu času opravdu jen kulisa, nikdo na ni nekouká)... by mě mrsklo. eye rolling smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Televize (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.