pátek 29. března, 06:19 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Televize
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Kultura > Televize
Diskutujte! co právě dávají v TV - pořady, seriály a jiné
 
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert

Pořady

Datum: 06.08.2006 11:50
 
Co jste viděli zajímavého v TV poslední dobou? Přes léto sice moc pořadů nevidím, ale zaujal mne dokument o chalupaření, pak nedávno o hadech. A taky jsem se včera docela zasmála u Mužů v černém 2.
Odpovědi před datem 1.1.2018 byly automaticky odmazány


Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 8 z 21
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 25.01.2021 18:34
     

    já na takové dramata nemám nervy.. já se raději podívám na turecký seriál - dnes jsem se dočetla , že po Zasněné / zasrané / lásce půjde na žádost českých fanynek na Love od . 1.2 další seriál Bay Yanlis . u nás s jiným názvem . viděla jsem to ma PC

    -------------

    - Seriálová novinka přinese příběh bohatého majitele restaurace Özgüra, kterému se sice daří ve všech ohledech skvěle, ale na lásku nevěří. Jeho nová sousedka Ezgi by naopak po nedávném vztahovém karambolu ráda konečně našla pravou lásku a šťastně se vdala. Série náhodných setkání obou hrdinů pak vyústí v praktickou dohodu: on ji naučí, jak získat muže, který se jí líbí. Ona ho na oplátku doprovodí na svatbu jeho sestry a bude předstírat, že jsou pár. Jenže i tahle zdánlivě jednoduchá dohoda se pro oba pěkně zamotá. (TV Prima)-

    no nic - to vás asi nezajímá . ale bude to opět denně a tak mi uteče zima. taky nádherné záběry Bosporu ,Istanbulu -- taky bydlení těch bohatších a i sranda.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Pořady

     
     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 22.02.2021 22:05
     

    ČT jedna " Horem pádem" thumbs down

    Se divím , že to dávají

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kordula (22.02.2021 22:06)
     
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: Pořady

    Datum: 28.02.2021 08:22
     

    Včera večer jsem se probudila u nějakého hudebního pořadu. Bohužel jsem nevnímala, co je to za stanici. Zpíval tam takový mně neznámý klučina ve svítivě zelené bundě spolu s Jiřím Kornem. Ta písnička se mi dost líbila, ale stále hledám, stále hledám, nenacházím sad smiley

     
  • Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 28.02.2021 09:29
     

    Cancí a co to bylo za stanici a kolik bylo hodin? To byl pořad nebo to bylo ve filmu?

     
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: Pořady

    Datum: 28.02.2021 09:42
     

    Jájo, co to bylo za stanici, to právě nevím a kolik bylo hodin, to už vůbec ne winking smiley ale bylo to určitě před půlnocí. Myslela jsem, že to bylo na ČT1, pokračování pak bylo na Artu. I v koncertu D.Jandy jsem to hledala, ale marně. Nebo že by se mi to zdálo? grinning smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 28.02.2021 10:16
     



    cancourek napsal(a):

    Včera večer jsem se probudila u nějakého hudebního pořadu. Bohužel jsem nevnímala, co je to za stanici. Zpíval tam takový mně neznámý klučina ve svítivě zelené bundě spolu s Jiřím Kornem. Ta písnička se mi dost líbila, ale stále hledám, stále hledám, nenacházím sad smiley

    Tak mlaďák se Ti libil grinning smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 08.03.2021 23:23
     

    Dnes pořad "Postav si sen" z naší vesnice.

    [prima.iprima.cz]

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 09.03.2021 08:22
     



    SPIKE napsal(a):

    Dnes pořad "Postav si sen" z naší vesnice.

    [prima.iprima.cz]

    sem si to myslela, jen jsem dala dotaz na Tebe jinam

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 09.03.2021 10:09
     

    Z pána by mě asi šlehlo (jsem zvyklá, že to jinak musí frčet), ale byl milej. flower smiley winking smiley

    SPIKE napsal(a):

    Dnes pořad "Postav si sen" z naší vesnice.

    [prima.iprima.cz]

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 09.03.2021 13:46
     

    Já zase mrkla na " Sametoví vrazi", taky jednoho z nich máme u nás. Znova se oženil, dobře, změnil příjmení, trochu přibral a stále se k nám hlásí, máme kámoše grinning smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 09.03.2021 15:24
     
    156909611_10216463511894545_1264573912898091819_n.jpg
    Další fotografie:

    Ta ulice je snad nejzanedbanější v celé vesnici, s novou fasádou je tam snad jediný dům. Já tam téměř nechodím, tak mě to teď tak praštilo do oka, že se naše vesnice ukázala v dost blbém světle. Skoro jako opuštěné a zničené vesnice někde v pohraničí. Já snad nafotím ulice s novější i úplně novou výstavbou, kde to vypadá dobře. smoking smiley

     

    Přidávám fotku bagru téměř přesně před tím domem (ono to rýpání kanalizace taky na kráse nepřidalo). Ta paní tam prý prošla s kočárkem a chviličku na to tam ten bagr spadnul. Mohlo to být opravdu neštěstí. Byla to opravdu klika, že nespadnul ani na ten další dům, protože ta ulice není moc široká.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 09.03.2021 21:26
     

    Na Nově,... " Mise nový domov " ....ráda sleduji tyhle pořady. Jsem zvědavá a ne pokaždý je to povedený. Nebo JÁ ,bych to udělala jinak. grinning smiley

    Některé osudy jsou moc smutný

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kordula (09.03.2021 21:59)
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 10.03.2021 09:32
     

    Já spíš vždy přemýšlím, kam přemístěj všechny ty věci... někdy vystěhují nábytek s x policemi, zásuvkami a pak tam udělají takový ten čistý styl "kde nic tu nic"... ale nevím, kam bych pak nacpala fotky, knihy, časopisy o zahradách a jiné. confused smiley

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 10.03.2021 09:38
     

    Tak nad tím taky přemýšlím, ale já bych se nerada zbavovala spousty věcí, asi z nostalgie . Je to sice nové a moderní, ale já bych si připadala jak u cizích, je to takové studené a neosobní.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 10.03.2021 09:53
     

    A potom nastává ještě ten moment, že si tam ty lidé do toho natahají zase ty svoje cetky, takže původní záměr je pryč.

    Docela by mě zajímalo, kdyby se tam vrátili, jak by to v těch bytech vypadalo zabydlené majiteli.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Televize (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.