pátek 29. března, 09:28 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Televize
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Kultura > Televize
Diskutujte! co právě dávají v TV - pořady, seriály a jiné
 
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert

Pořady

Datum: 06.08.2006 11:50
 
Co jste viděli zajímavého v TV poslední dobou? Přes léto sice moc pořadů nevidím, ale zaujal mne dokument o chalupaření, pak nedávno o hadech. A taky jsem se včera docela zasmála u Mužů v černém 2.
Odpovědi před datem 1.1.2018 byly automaticky odmazány


Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 7 z 21
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 22.01.2021 11:28
     

    Naštěstí už to bude brzo končit, ale myslela jsem, že takovéhle nesmysly by měli hlídat a vycházet z reálu.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Pořady

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 22.01.2021 11:45
     

    Dnes už se těším na Kukačky a kávičku u nich... tak snad to bude trochu smysluplné a nezmění se to v blbost. winking smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 23.01.2021 17:59
     

    ZOOM, 19hod - Norské domy snů, sledujete někdo

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 23.01.2021 18:42
     



    Anavi napsal(a):

    Dnes už se těším na Kukačky a kávičku u nich... tak snad to bude trochu smysluplné a nezmění se to v blbost. winking smiley

    Mně to přijde takové pomalé. Myslím, že by to mělo spád, kdyby to byl jeden film. Takhle to natahují a nemá to spád.

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 23.01.2021 21:16
     



    SPIKE napsal(a):



    Anavi napsal(a):

    Dnes už se těším na Kukačky a kávičku u nich... tak snad to bude trochu smysluplné a nezmění se to v blbost. winking smiley

    Mně to přijde takové pomalé. Myslím, že by to mělo spád, kdyby to byl jeden film. Takhle to natahují a nemá to spád.

    Mně se to docela líbí. Zatím jsem se u toho nenudila. A musím vyzdvihnout herecké výkony hlavních protagonistů, jak dospělých, tak i dětí. thumbs down Teda skoro k slzám mě dojal výkon Sabiny Remundové, má ten talent po mamince. thumbs down

     
  • Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 23.01.2021 22:48
     

    Mě se Kukačky líbí a jsem ráda, že nám vydrží 13. dílů :-). Včera jsem si to pustila po půlnoci a řvala u toho s nimi. Je to bezvýchodná situace, asi bych jak ten tatínek chtěla oba. Určitě bych chtěla svoje dítě, ale nejde zklamat to které má svůj celý život v maminku důvěru, hrozná situace.

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 24.01.2021 10:21
     

    Je to šílená situace, žádný peníze to nemůžou spravit.

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 24.01.2021 10:36
     

    Teď tu poslouchám pořad s Davidem Novotným, jedním z hlavních představitelů.

    Je zajímavý jeho postřeh, že kupodivu pro ženu je tím "jejím" dítětem to, o něž se stará, chlap jde po genech, chce mít ty svoje geny ve svých dětech.

     

    Asi se budu ještě dívat, ono mi to nedá. Je to nepředstavitelná situace, neumím si představit, že bych zjistila, že mé dítě vyrůstá u jiných lidí a já se starám o to jejich. Těžko asi přehodit výhybku a nasměrovat své mateřské city najednou jiným směrem....

     
  • Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 24.01.2021 12:41
     

    Pinko jedině tak velký peníze, aby rodiny mohly bydlet poblíž a děti tak měly rodiče všechny, pokrevní i ty co je vychovávali a milovali od narození.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 25.01.2021 08:53
     

    Jájo, to je zajímavé, jak to má každý jinak. Já se u toho s mým chlapem skoro pohádala, když řekl, že toho chlapa "chápe" winking smiley grinning smiley. Protože pro mě by bylo v tu chvíli nepředstavitelné sebrat těm rodičům dítě, které doposud milovali jako svoje, i když je moje... A kdyby oni se chtěli zachovat stejně? To přece nejde... každý musí mít aspoň to jedno, ať už teda upřednostní jakékoliv.

    Ta reálná situace, jak vyměnili v porodnici dvě holky, se stala zrovna v době, kdy měl náš mladší věk kolem roku. Vím, že jsme to tenkrát řešili s bývalým. Naši sousedi měli tenkrát stejně starého syna... a vím, jak jsme si říkali: Umíš si představit, že by nám ho teď přinesli a řekli: Ode dneška milujte TOHLE dítě a sebrali nám NAŠEHO Toma? Z té představy nás mrazilo... Samo, že bych ho chtěla vidět vyrůstat, chtěla bych asi, aby to i věděl, ale až v nějakém přiměřeném věku, aby to s ním moc nezamávalo.

    No - každopádně - řešit bychom to nechtěl asi nikdo.

    Ovšem myslím, že takových dětí pár po světě běhá a pokud nedojde na úraz nebo nějakou léčbu, nemusí se to do konce života ani dozvědět.



    jaja99 napsal(a):

    Mě se Kukačky líbí a jsem ráda, že nám vydrží 13. dílů :-). Včera jsem si to pustila po půlnoci a řvala u toho s nimi. Je to bezvýchodná situace, asi bych jak ten tatínek chtěla oba. Určitě bych chtěla svoje dítě, ale nejde zklamat to které má svůj celý život v maminku důvěru, hrozná situace.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 25.01.2021 08:57
     

    Toto má asi něco do sebe... myslím, že žena spíš přijme děti nového partnera, než chlap děti své partnerky z bývalých vztahů.

    Aspoň to ve svém okolí tak vnímám.

    I když - mám pár kamarádek, které děti z předešlých vztahů svých partnerů - opravdu nemusí... ono je to individuální jako všechno.



    SPIKE napsal(a):

     

    Je zajímavý jeho postřeh, že kupodivu pro ženu je tím "jejím" dítětem to, o něž se stará, chlap jde po genech, chce mít ty svoje geny ve svých dětech.

     

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 25.01.2021 14:26
     

    Nedíváte se někdo na pořady tele. Seznam ,vždy každý den navečer od 17.30 , zahradní proměny z VB, nápady mají zajímavé, pro naše podnebí někdy nepoužitelné, myslím odolnost květin a keřů, někdy i na údržbu bych hodně váhala, ale proměny to jsou winking smiley .

     
  • Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 25.01.2021 15:00
     

    Včera jsem dokoukala Boženu, tenhle díl byl TOP drama, vůbec mě nenechal vydechnout. Myslím si, že těžké to měli oba a vlastně všichni. Ti dva se především nikdy neměli vzít, úplně mi šel mráz po zádech.

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 25.01.2021 15:26
     

    Ono se říká, že kluci mají někdy raději děti své sestry, než ty svoje, protože u sestry je určitá jistota společných genů. To jejich právě může být "kukačka".

    Anavi napsal(a):

    Toto má asi něco do sebe... myslím, že žena spíš přijme děti nového partnera, než chlap děti své partnerky z bývalých vztahů.

    Aspoň to ve svém okolí tak vnímám.

    I když - mám pár kamarádek, které děti z předešlých vztahů svých partnerů - opravdu nemusí... ono je to individuální jako všechno.



    SPIKE napsal(a):

     

    Je zajímavý jeho postřeh, že kupodivu pro ženu je tím "jejím" dítětem to, o něž se stará, chlap jde po genech, chce mít ty svoje geny ve svých dětech.

     

     
  • Status: expert

    Re: Pořady

    Datum: 25.01.2021 16:06
     

    Prošla jsem všechno o tom Třebíčském případu holčiček a ani se nedivím, že se tomu tatínkovi kamarádi smáli. Ta cizí malá má tak blízko oči, že to není možné, aby byla jejich. Musela být na rodinných setkáních naprosto jiná od všech dětí z rodiny. My když smícháme fotky mých kluků a segriných holek a vnoučat vychází nám z toho jakýsi aritmetický průměr a takovéhle děťátko by se odlišovalo moc. Tak taky poznáváme fotky dětí známých a přátel, prostě ty děti jsou v něčem jiné. Asi jim to muselo vrtat v hlavě když se nechal vyhecovat k testu. Doufám, že bych bývala byla poznala kdyby mi podstrčili v porodnici kukačče. Tohle téma mě docela pronásledovalo když byly děti malé a záměny jsem se bála.

    Seriál hltám a minulý díl jsem proslzela, jak Sabina držela chlapečka za ruku úplně mi to rvalo srdce.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Televize (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.