pátek 29. března, 11:23 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Televize
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Kultura > Televize
Diskutujte! co právě dávají v TV - pořady, seriály a jiné
 
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Seriály

Datum: 28.08.2006 15:53
 
Tak televize se nám předhánějí v nabídkách nových seriálů. Už máte vybráno? Podle ukázek zkusím tu Poslední sezonu na ČT1, je to zajímavě obsazeno. Jinak seriály moc nerada sleduju, je to takové zavazující. Jo a ještě mám rozkoukanou Ordinaci. Ale asi budu muset povinně shlédnout pár dílů Letiště a třetí řady Rodinných pout (ze kterých jsem neviděla ani minutu), neb muž se podílel na přípravě. Sice z děje nebudu vědět ani Ň, ale budu vědět, že ta stěna je papundekl, ten výhled z okna je fototapeta, tuhle kuchyňskou linku montoval...atd.grinning smiley
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 1 z 19
  • Autor: Scrabble
    Status: nováček

    Re: Seriály

    Datum: 28.08.2006 20:01
     

    Já jednoznačně doporučuji Zoufalé manželky thumbs down Mou favoritkou je Lynette,ani Bree není špatná.Rozjíždí se to pomalu a člověk na to musí být nastaven.Muži to nechápou většinou vůbecgrinning smiley

     

    Mono.co Studio Kroměříž?Stihla jsi nahrát?

     
  • Autor: Reklama

    Re: Seriály

     
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Seriály

    Datum: 29.08.2006 07:47
     
    Jo, Zoufalé manželky doufám uvidím. Kdyžtak si vlezu k jiné TV. Studio Kroměříž jsem nahrála a skoukla. Dost dobrý. Asi se při natáčení museli perfektně bavit. grinning smiley Vydržet ty kamenné ksichty...nadlidský výkon.
     
  • Autor: veronika
    Status: nováček

    Re: Seriály

    Datum: 29.08.2006 08:13
     
    Na Zoufalé manželky se už taky těším, minulý rok jsem se dívala jen na Dobrou čtvrť a líbila se mi, i když věkem už dávno středoškolačka nejsem. Byla jsem dost zklamaná z 24 hodin, předcházela ho výborná pověst, ale odpadla jsem asi po 5 minutách a už nikdy jsem se k tomu nevrátila.
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Seriály

    Datum: 29.08.2006 15:07
     

    veronika: mě 24 hodin taky nenadchlo, ale manžel to sledoval každý den a snad pokaždý mi říkal: od toho člověk neodleze smiling smiley, já usínala po úvodních záběrech smiling smiley

     

    Těším se na Pojišťovnu štěstí a rozkoukala jsem před prázdninama Ordinaci, tak na to asi budu čučet zas. Já teda seriálová jsem, aspoň se donutím nějaký den mít vše do osmi hotovo a jít si kecnout k telce (nebo u toho většinou žehlím). Jinak blbnu do jedenácti s úklidem smiling smiley.

     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Seriály

    Datum: 29.08.2006 15:20
     

    Já som sa na 24 hodin dívala a rada.Chcela by som to videť ešte v repríze,ale keby dávali každý deň jeden diel.čakať 2-3 dni na pokračovanie-to sa mi zdalo nekonečne dlhé a ztrácalo to rytmus a napatie.Teraz moc rada sledujem Kriminálku Maimi ,Las Vegas sa mi páčila tiež.

    České seriály moc nesledujem,ale ako som čítala ,čo pripravujú televízie tak im asi nebude možné uniknúť.Celkom som zvedavá na Trosečníka.

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Seriály

    Datum: 29.08.2006 15:59
     
    Tak na Trosečníka jsem také zvědavá. Ta zahraniční verze (Kdo přežije) se mi líbila, tak jsem napnutá, jak to Prima zvládla.winking smiley
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Seriály

    Datum: 29.08.2006 19:31
     
    Za chvíli je první poprázdninový díl Ordinace, tak jdu nahrávat. Potřebuju ještě vyluxovat a setřít a to asi za půlhodiny nestihnu, když jsem zas na netu smiling smiley.
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Seriály

    Datum: 05.09.2006 07:15
     
    Tak Letiště odmítám sledovat. Už vím, kde přišrouboval žárovku, kde dělal podlahy, kde stropy atd....ale děj se nedá!! Zoufalé manželky super, u toho zůstanu.winking smiley
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Seriály

    Datum: 05.09.2006 08:10
     
    Mono, to to bylo tak hrozný??? Já si to nahrávala a šla jsem se proběhnout se psem, tak vůbec nevím, o co jde. ZOufalé manželky jsem chtěla sledovat taky, ale zrovna se vzbudil malej, tak jsem u něj hodinu seděla...Už jsem měla jen zbytek kazety, tak se možná něco nahrálo, dneska na to mrknu, ale celý to určitě není, navíc dávali dva díly po sobě, že?
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Seriály

    Datum: 05.09.2006 08:15
     
    Anavi...Letiště o ničem. Připomíná mi silně Rodinná pouta, však to také píšou stejné autorky. A Zoufalé manželky šly fakt dva díly po sobě. Nevím, zda to bude pravidlem.
     
  • Autor: veronika
    Status: nováček

    Re: Seriály

    Datum: 05.09.2006 08:17
     
    Tak Zoufalé manželky jsou super, několikrát jsem se musela smát nahlas, ovšem ten úvod byl dost šokující. Ztracení mě taky chytli, víc seriálů už si rozhodně rozdívat nechci, seděla bych před televizí denně.
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Seriály

    Datum: 05.09.2006 08:34
     
    Ztracení dobrý, jen ta potvora mi v tom nesedí.
     
  • Status:

    Re: Seriály

    Datum: 05.09.2006 18:20
     

    Mono přesně !thumbs down Měli raději propracovat psychiku lidí, kteří takto dopadnou. Ale to by bylo pracnější, tak tam vrazili obludu a je to !

    Sledovala jsem první řadu Rodinných pout a tak jsem prošvihla Ordinaci. Teď ta 2. řada RD stojí za .....  .

    Včera ty Manželky vypadají moc dobře. To bude asi "čistě pro ženský "! the finger smiley

     

    Akorát mě naštvali s Trosečníkem, teda víc NOVA, že tam vrazila Piráty z Karibiku. No holt budem nahrávat.

     

     Takže to vypadá na Manželky a Trosečníka. Aha! A začala jsem sledovat občas ULICI. Pavel Kříž je strašně podobný na mého manžela.winking smiley

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Seriály

    Datum: 05.09.2006 18:40
     

    Z Pout jsem neviděla ani ň, ale u třetí řady budu muset povinně skouknout alespoň jeden díl, jako včera to letiště.

    Piráty chci stejně nahrát, tak budem koukat asi na toho Trosečníka.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Televize (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.