pátek 29. března, 11:49 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zahrada
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Status: expert

Popisky a cedulky

Datum: 30.09.2009 15:01
 

Jak a čím popisujete rostliny. Mám špatnou zkušenost snad se vším co jsem ozkoušela, a tak bych chtěla vědět jak to děláte vy.

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 12 | další
    Aktuální stránka: 1 z 2
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Popisky a cedulky

    Datum: 30.09.2009 15:24
     

    Jájo...myslíš venku? Tam nepopisuji. Ale třeba na zimu musím popsat hlízy jiřin, oleandry...atd. K tomu mám desky na modelování nebo taková ta tvrdší folie, do které děti strkají papír a na to píšou tužkou. Tak to rozstřihám, děrovaškou si udělám dirky na provázek a hotovo...popisuju lihovkou. winking smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Popisky a cedulky

     
     
  • Status: expert

    Re: Popisky a cedulky

    Datum: 30.09.2009 15:27
     

    Když já to palk najaře z toho mám otřené i tou zahradnickou fixou. Někdy jde přečíst obyčejná tužka. A venku se smyje úplně všechno

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Popisky a cedulky

    Datum: 30.09.2009 15:36
     

    Jájo...no na ven nevím...já ven cedulky nedávám...taky mi tam nikdy nic nevydrželo, tak jsem to vzdala.

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Popisky a cedulky

    Datum: 30.09.2009 15:39
     

    Já bych to teda přelípla izolepou..to vy mělo pak vydržet...

     
  • Status: expert

    Re: Popisky a cedulky

    Datum: 30.09.2009 15:39
     

    Hmm, ale někdy je to potřeba a akutní :-), koupila jsem i za 20 kč fix Hobby ale výsledek byl nulový

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Popisky a cedulky

    Datum: 30.09.2009 15:41
     

    Lado... eye popping smiley tak primitivní a tak geniální!!! thumbs down thumbs down thumbs down

     
  • Status: expert

    Re: Popisky a cedulky

    Datum: 30.09.2009 15:44
     

    Nojo naše Laduš, zkusím to :-)

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Popisky a cedulky

    Datum: 30.09.2009 16:03
     
    V zahrade "nepopisujem ...Novu rastlinku si len fotim smoking smiley(pripadne aj na stanovisti) a ukladam do PC - do mojej databazy jednotlivych skupin - napr. trvalky, kriky, cibuloviny, skalnicky...
    Subor premenujem vzdy patricnym nazvom rastlinky , aby som sa nemusela zase niekde hrabat...Celkom sa mi to osvedcilo, lahko sa to doplnuje, obcas ani nemusim fotit, len stiahnem fotku z netu aj s nazvom s tym, ze viem ze to mam...
    --------------------------------------------
    A u georginii som zvykla tiez pouzit priviazany cetlik ako Mona...alebo teraz ich mam uz malo, tak nalepim stitok len s nazvom farby na konkretny kyblik, v ktorom ich uskladnujem...
     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Popisky a cedulky

    Datum: 30.09.2009 16:04
     

    Ale houby...jen, že jsem nedávno zkoumala u švagrové jmenovku na schránce, zda nepotřebuje udělat už novou..A zatím ne..je tam už asi dva roky, normálně vytisklá na papíře a právě přelepená tou izolačkou..Prší na ni, svítí sluníčko a ani se nehla.. grinning smiley

     
  • Status: expert

    Re: Popisky a cedulky

    Datum: 30.09.2009 16:08
     

    Kerie, ale když sadím několik jednopukových denivek a vyfotit jaksi není co a je to tůze zaměnitelné.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Popisky a cedulky

    Datum: 30.09.2009 17:58
     

    Nejlepší popisovač je obyčejná tužka. Vydrží slunce i déšť. Mám maličké plastové cedulky ze zahradnictví a k nim byla tužka přiložená. Udivilo mě to, ale proti loňskému roku mi všechny názvy vydržely venku naprosto v pohodě.

    Dřív jsem používala popisovače na plast a nevím, co ještě, ale vše bylo nanic. Během sezóny se text vytratil

     
  • Status: expert

    Re: Popisky a cedulky

    Datum: 30.09.2009 18:00
     

    Tužku už jsem taky zkoušela bohužel na dřevěnných klacíkách od nanuků a nebylo to nic moc.

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Popisky a cedulky

    Datum: 30.09.2009 18:01
     

    Zahradu teda nemám,ale fialky a ibišky popisuju lihovou fixou na cd a drží tosmoking smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Popisky a cedulky

    Datum: 30.09.2009 18:13
     

    Evčo: Doma je to trošku jiné. Venku je agresivnější prostředí a fix ani CéDéčkový mi nevydržel - zmizel

     

    Jajo, na dřevíčkách je tužka fakticky naprd smiling smiley l

     
Stránky:  12 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahrada (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.