pátek 19. dubna, 09:08 Svátek má Rostislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Balkonové květiny
hodnocení: 4.10
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Balkonové květiny
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: LadaB
Status: moderátor
Výsledné hodnocení: 5

Popínavé rostliny

Datum: 01.10.2006 19:58
 
balkon.jpg
Další fotografie:

Co popínavky, podělte se o zkušenosti a fotky. U mě na balkoně vede už mnoho let  Vilec-Cobea. Rychle zaroste celej balkon a stačí dvě rostliny. V zemi nemá konkurenci. Ve čtvrtek jsem ji byla vyfotit u kamarádky. Také to jsou dvě rostliny.



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 8 z 16
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Popínavé rostliny

    Datum: 18.09.2016 19:39
     

    Gábi sbírám je zelený, hnědý jsem ještě žádný nenašla......mám je v krabici od bot, zatím nic nepraská. Jasně že pošlu, jestli budou OK. Jestli ne, vím kde ji na jaře koupit a poslala bych ti ji, ju?

     
  • Autor: Reklama

    Re: Popínavé rostliny

     
     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Popínavé rostliny

    Datum: 18.09.2016 20:11
     

    Nech je trochu víc zhnědnout, ale jen trochu, aby ta vrchní zelená slupka " zavadla " . Oni pak zhědnou do dvou dnů.

    Ale chce to vychytat, protože, když čekáš moc dlouho, najdeš na rostlině jen " vystřelenej " semeník a semínka v nedohlednu. grinning smiley

     
  • Status: expert

    Re: Popínavé rostliny

    Datum: 18.09.2016 20:13
     

    Stejně jsem to měla s medvědím česnekem, jeden den byla zelená, druhý den vystřelená kdoví kde grinning smiley love smiley

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Popínavé rostliny

    Datum: 23.09.2016 21:13
     



    gabca napsal(a):

    No Irisko budou, pošleš je Gábince. grinning smiley

    a mě bys mohla poslat ten zahradní nabytek winking smiley grinning smiley. zuzana je snaživá thumbs down

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Popínavé rostliny

    Datum: 09.10.2016 16:02
     
    pa090455.jpg

    dala jsem si dneska za úkol ostříhat přísavník , je to dost o hubu, musím až nahoru na štafle a přidržuju se žlabu, který by mě v případě pádu stejně neudržel grinning smiley ,.... odvezla jsem odpad fofrem do kontasu a spěchla domů na Velkou coffe smiley ,

     
  • Status: expert

    Re: Popínavé rostliny

    Datum: 09.10.2016 17:21
     

    Kordulko, je to náročný. Máme zvenku porostlý celý barák. Pardubickou sleduju pravidelně. V mládí jsem tak dva roky zkoušela sedět v sedle. grinning smiley Největší radost mám, když dojedou všechny koně v pořádku. Lidi povětšinou nějak spraví. Ale s koňmi je to horší. Nádherný zvířata. A nemám moc ráda, když je ve finiši tlučou. Letos to bylo parádní. Až na ten start. To se taky málokdy vidí. Ale nikomu se nic nestalo, tak nejde o noc moc. Prostě je ten kůň tvrdohlavec.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Popínavé rostliny

    Datum: 09.10.2016 17:51
     



    regina.mocova@gmail.com napsal(a):

    Kordulko, je to náročný. Máme zvenku porostlý celý barák. Pardubickou sleduju pravidelně. V mládí jsem tak dva roky zkoušela sedět v sedle. grinning smiley Největší radost mám, když dojedou všechny koně v pořádku. Lidi povětšinou nějak spraví. Ale s koňmi je to horší. Nádherný zvířata. A nemám moc ráda, když je ve finiši tlučou. Letos to bylo parádní. Až na ten start. To se taky málokdy vidí. Ale nikomu se nic nestalo, tak nejde o noc moc. Prostě je ten kůň tvrdohlavec.

    ,,,,,,já držím palce koním, a´t je první nebo poslední, hlavně že je v cajku. Každý rok si říkám , že do Pardubic pojedu, mám to kousek, ale já bych to tam někde prořvala na WC, pohled na koně mě pokaždé dojme. Mladýho Váni je mě líto, ale kůň je borec, pěkně ho oblafnul thumbs down

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Popínavé rostliny

    Datum: 09.10.2016 19:28
     

    Gábi dnes ráno mě vylekal kravál na chodbě.....povídám...co to bylo za ránu? tady něco spadlo eye popping smiley.....Pak mě to trklo. dala jsem semínka zuzany do krabice od bot a na topení. To byly šlupkyyy grinning smiley grinning smiley grinning smiley. Tak jsem vše vyloupala, nové sesbírala a pošlu, nebuj,mám jich dost winking smiley.

     
  • Autor: samanka
    Status:

    Re: Popínavé rostliny

    Datum: 10.10.2016 23:11
     

    Irisko, hlavně že nestašily v noci grinning smiley grinning smiley grinning smiley. Já se takhle nechala jednou vyděsit semínkama pryšce vroubenýho. Měla jsem ho ve váze, večer jsem zkoukla detektivku, pak šla do spát a v noci se z kuchyně ozýval divný šramot, no celá vyděšená jsem hledala, co to je. Došlo mi to, až jsem viděla na stole malý černý kuličky

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Popínavé rostliny

    Datum: 11.10.2016 14:05
     



    iriska napsal(a):

    Gábi dnes ráno mě vylekal kravál na chodbě.....povídám...co to bylo za ránu? tady něco spadlo eye popping smiley.....Pak mě to trklo. dala jsem semínka zuzany do krabice od bot a na topení. To byly šlupkyyy grinning smiley grinning smiley grinning smiley. Tak jsem vše vyloupala, nové sesbírala a pošlu, nebuj,mám jich dost winking smiley.

    grinning smiley thumbs down

     
  • Autor: vimrova
    Status:

    Re: Popínavé rostliny

    Datum: 26.10.2016 14:32
     

    Potřebovala bych poradit popínavku - letničku- která bude ochotná kvést ve skoro úplném stínu. Ne, že by byla pod střechou, jen je v rohu dvou budov a sluníčko tam nezasvítí ani poránu ani večer ( možná v pravé poledne nachvilinku shora - ale jen kolem slunovratu). Ideální výška kolem 1,5-2m.

    Myslela jsem, jestli by to nezvládla černooká Zuzana? Nebo něco jiného?

     
  • Status: expert

    Re: Popínavé rostliny

    Datum: 26.10.2016 19:51
     

    Musím říct, že jsem přemýšlela a až tak moc nic mě nenapadlo. Zuzany tu byly na fotkách a krásné ale mám pocit, že v podmínkách, kde je více slunečního světla.Ale musí pěstitelky Zuzan, jak mají vyzkoušené.

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Popínavé rostliny

    Datum: 27.10.2016 11:59
     

    Ahojky. No, s tou zuzkou by se to muselo vyzkoušet. Taky myslím, že je spíš na slunce. I když je fakt, že když na ní hodně pere, zvanou jí listy. Hodně chlastá. Já ji většinou měla na slunci. Jak v zemi, tak v květináči.

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Popínavé rostliny

    Datum: 27.10.2016 12:02
     

    A co tuhle. ( mina lobata ) Píšou i polostín.

    [www.atlasbotani.eu]

    Nebo zkusit hrachor. Nemá rád úpal.

    [www.konev.cz]

     
  • Autor: Deniska
    Status:

    Re: Popínavé rostliny

    Datum: 27.10.2016 13:14
     

    ahoj, mina lobata i hrachor by to měli ustát, měla jsem je ve stejných podmínkách - prakticky jen polední slunce :-)

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Balkonové květiny (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.