pátek 29. března, 08:59 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Balkonové květiny
hodnocení: 4.10
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Balkonové květiny
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: LadaB
Status: moderátor
Výsledné hodnocení: 5

Popínavé rostliny

Datum: 01.10.2006 19:58
 
balkon.jpg
Další fotografie:

Co popínavky, podělte se o zkušenosti a fotky. U mě na balkoně vede už mnoho let  Vilec-Cobea. Rychle zaroste celej balkon a stačí dvě rostliny. V zemi nemá konkurenci. Ve čtvrtek jsem ji byla vyfotit u kamarádky. Také to jsou dvě rostliny.



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 16 z 16
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Popínavé rostliny

    Datum: 19.07.2021 13:31
     

    Mamka se v tomhle vyžívá už hodně dlouho. Za mého dětství to bývaly fazole, ty velké strakaté (nejedli jsme je, byly jen na ozdobu), později přidávala další zajímavé popínavky. Má potom na podzim na mnoho dní práci, než to zase z plotu vymotá. grinning smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Popínavé rostliny

     
     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Popínavé rostliny

    Datum: 27.07.2022 13:16
     
    296000118_109851621811408_8943954343276504776_n.jpg
    Další fotografie:

    Po roce máme opět živý plot z povíjnice.

    Asi letos naposled, protože jsem tam vysadila maliny, ty to za rok zaplní a k plotu se ani nedostaneme.

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Popínavé rostliny

    Datum: 27.07.2022 22:14
     
    img_20220727_201049.jpg
    Další fotografie:

    Krásné barvičky 👌

    Mně letos vykvetla Zuzana bez oka, tu jsem neměla, asi zmutovala. S klasickou jí to sluší, samotná je dost nevýrazná.

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Popínavé rostliny

    Datum: 27.07.2022 23:14
     

    Jste pěkně ovíjněné thumbs down , díky tomuto foru jsem zjistila, co neznám kytiček a ani jsem je neměla. flower smiley

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Popínavé rostliny

    Datum: 28.07.2022 09:54
     

    Povíjnice jsou spolehlivé i se mi někde objeví vysemeněné winking smiley Letos mám novou popínavku Opletník Flore pleno, krásně narostl, ale zatím nekvete. Máte ho někdo a kvete už?

     
  • Autor: berda
    Status:

    Re: Popínavé rostliny

    Datum: 28.07.2022 10:14
     
    Další fotografie:



    Pinka napsal(a):

    Povíjnice jsou spolehlivé i se mi někde objeví vysemeněné winking smiley Letos mám novou popínavku Opletník Flore pleno, krásně narostl, ale zatím nekvete. Máte ho někdo a kvete už?

    Pinko mám tento opletník. Je to horší než plevel. Rozrůstá se kořeny, kdybych ho nevytrhávala, tak ho mám všude.

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Popínavé rostliny

    Datum: 28.07.2022 10:28
     

    Dyť je krásný thumbs down

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Popínavé rostliny

    Datum: 28.07.2022 11:01
     

    Berdo, takže invaze grinning smiley, no já ho mám zatím v květináči, tak nikam nemůže . ale dík za varování. A tobě už kvete?

     
  • Autor: berda
    Status:

    Re: Popínavé rostliny

    Datum: 28.07.2022 17:56
     



    Pinka napsal(a):

    Berdo, takže invaze grinning smiley, no já ho mám zatím v květináči, tak nikam nemůže . ale dík za varování. A tobě už kvete?

    Ano už kvete, ale mám ho už asi 4 roky.

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Popínavé rostliny

    Datum: 20.08.2022 13:46
     
    300656628_118601767603060_8868205951948398376_n.jpg
    Další fotografie:

    Je to sotva měsíc, co měla mamka radost, jak povíjnice krásně porostla celý plot a ona má v zahradě soukromí. Chodila tomu pomáhat a proplétala výhonky oky plotu. Potom holt neměla co dělat, tak nastoupila akce opačná - oštipování a rozmotávání. Od té doby celé dny chodí a ulamuje povadlé listy (jenže ony jsou povadlé tím vedrem, ne že by usychaly), odkvetlé květy (pak si bude stěžovat, že nemá semínka)... Už je z toho torzo, vypadá to jak oškubaná slepice. sad smiley

     
  • Status: expert

    Re: Popínavé rostliny

    Datum: 20.08.2022 16:17
     

    Spike, má co dělat. Nenudí se a pocit, že něco užitečného dělá. smiling smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Popínavé rostliny

    Datum: 20.08.2022 21:16
     

    Regi, to chápu, ale je fuška tu její aktivitu nasměrovat někam, aby to nebyla destrukce. winking smiley

    V zimě to bude zase problém, to nebude mít nic na práci, venku hnusně, takže potom celý den polehává, čučí na tv... Čtení ji nebaví, dřív háčkovala bačkory, pytlíky na mobil, ale to už i taky nebaví... Táta měl svoje křížovky a nikoho ani nepotřeboval.

     
  • Status: expert

    Re: Popínavé rostliny

    Datum: 20.08.2022 22:52
     

    Spike, to je umění. Souhlas. smiling smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Balkonové květiny (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.