pátek 29. března, 08:27 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Pomoc lidem v zatopených oblastech

Datum: 26.06.2009 19:59
 

Vím, že tady na Weeku je na lidi spoleh flower smiley, vždycky pomůžou dobré věci.

Jelikož jsem se před chvílí dodívala na zprávy a je mi z toho hodně smutno, šla jsem hledat na net, jak by se dalo pomoci.

V dnešní situaci mnoho lidí obrací každou korunu, ale myslím, že 30 Kč za DMS může postrádat snad každý.

Tak Vás moc prosím... please smiley

 

Organizace zatím vybraly na povodňová konta přes 2,5 milionu korun. Pomoci obětem povodní lze zasláním dárcovské SMS či finančního obnosu na účet 72027202/0300, který zřídila nadace Člověk v tísni, či zasláním dárcovské SMS ve tvaru "DMS POVODNE09" na číslo 87777.

DMS ADRA

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12345
    Aktuální stránka: 5 z 5
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: Pomoc lidem v zatopených oblastech

    Datum: 18.08.2010 17:13
     


    Anavi napsal(a):

    [www.novinky.cz]

     

    já bych takovejm grázlům ruce zpřerážela!!! thumbs up thumbs up angry smiley


    Národní garda (made in U.S.A.) v takových případech rovnou střílí (jen jedno varování). A já bych s tím naprosto souhlasil aby se tohle podobné zařídilo i u nás. Nic jiného si ten dacan nezaslouží angry smiley angry smiley angry smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Pomoc lidem v zatopených oblastech

     
     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Pomoc lidem v zatopených oblastech

    Datum: 20.08.2010 17:29
     

    Je to jako by ti lidé měli nějakou protexi u reportéra nebo někoho kdo je mu z médii blízký.Posílám pouze DMS a to občas dávám něco do charity to pak posílají na tyto účely.

     
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.