čtvrtek 28. března, 10:57 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Studená kuchyně
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Vaření > Studená kuchyně
Diskutujte! Rádi vaříte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Klikni pro filtrování

Pomazánky

Datum: 18.09.2006 14:52
 

Sliny mi tečou, tak já to rozpoutám...

Moje nejoblíbenější je jednoduchá česneková. Jeden tvaroh, necelá lžička soli, zředit mlékem, do toho přidat rozmačkané stroužky česneku podle chuti.

Namazané jednohubky lze vylepšit  vlašským ořechem, hroznovým vínem, kouskem kiwi, mandlí, olivou - je to vcelku jedno, nikdy nezbyde ani kus!!!!!  smiling smiley

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 12345678910 | další
    Aktuální stránka: 1 z 10
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Pomazánky

    Datum: 18.09.2006 14:55
     

    Česnekové dělám dva druhy.

    První: tavený sýr, strouhaný tvrdý sýr, prolisovaný česnek, majolka ...nezdravé, ale dobré.

    Druhá: lučina, česnek, zředit mlékem nebo nezdravě majolkou.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Pomazánky

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Pomazánky

    Datum: 18.09.2006 14:58
     
    Mončo, já dělala tu sýrovou kdysi taky, ale když je déle na talíři, tak mi připadá méně vzhledná. Zato ta tvarohová se "tváří" pořád čerstvě smiling smiley, tak to je asi hlavní důvod, proč ji upřednostńuju smiling smiley.
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Pomazánky

    Datum: 18.09.2006 17:15
     

    Anavi...ona u nás nemá čas oschnout...grinning smiley.

    A naše oblíbená:

    Rybičková

    Uzené šproty a ještě jedna konzerva jakýchkoli rybiček, hodně nadrobno posekané cibulky, tavený sýr, majolka, sůl, pepř, lžička hořčice...dle fantazie třeba ještě kyselá okurka nebo vejce natvrdo.

     

    A tuňáková

    Konzerva tuňáka, Lučina, cibulka, majolka, sůl, pepř.

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Pomazánky

    Datum: 20.09.2006 11:29
     

     Sice jsem je už dávala na L., ale to nevadí, že..winking smiley

     

    K pivu Palivec:
    250g měkkého tvarohu, 120g másla, 5cl piva, 50g cibule, 30g feferonek, mletá paprika, drcený kmín, sůl.
    -tvaroh vyšlehat s máslem, přidat pivo, jemně nakrájenou cibuli a feferonky, dochutit winking smiley" alt="winking smiley" src="http://i.living.cz/living/smileys/x_winking.gif" border="0" />

     

     

    A Krakonošův oheň:
    100g taveného sýra, 50g majolky, 1lžíce hořčice, 100g měkkého salámu, 30g cibule, 2 feferonky, sůl, pepř
    -sýr rozetřít s majolkou a hořčicí, přidat jemně rozsekaný salám, cibuli, feferonky, dochutit, promíchat.

     
  • Autor: terka
    Status:

    Re: Pomazánky

    Datum: 14.11.2006 10:50
     
    a neděláte krabičkovou?z krabích tyčinek,majolky,cibule,citron,po tom se zase utluču já,po česnekový taky
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Pomazánky

    Datum: 14.11.2006 11:55
     
    terko..tuhle krabičkovou dělám taky často. thumbs down
     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Pomazánky

    Datum: 10.02.2007 10:47
     

    Chrenová (Křenová) pomazánka

    pomazánkové máslo         4 nadrobno posekané vajíčka (uvarené na tvrdo)    

    10 dkg šunky pokrájanej na drobno     2 lyžice bieleho jogurtu alebo tatarky

    2steriliz.okurky posekané na drobno     soĺ

    strúhaný chren-pozor musí byť čerstvý,nie sterilizovaný! množstvo podľa chuti.

    ˇvšetky ingrediencie zamiešať. 

     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Pomazánky

    Datum: 10.02.2007 14:22
     

    Tak pár pomazánek, co u nás v tu ránu zmizí. Množství dle chuti (místo másla používám většinou některý z rostliných tuků). Mám dvě knížky pomazánek a postupně zkouším jednu za druhou a pak si k nim dělám do knížky poznámky, jak která chutnala winking smiley

     

    Sýrová: našlehat tavený sýr s máslem, solí, pepřem, hořčicí, přidat nastrouhaný či najemno nakrájený točený salám (párek, drůbeží sekaná), najemno cibulka, nastrouhané vajíčka, šnitlík  - tak tahle je u nás nejrychleji ze stolu pryč

     Pomazánka z tuňáka s křenem: máslo, drobně nakrájený tuňák ve vlastní šťávě, najemno cibulka, nastrouhaný křen, pepř, sůl, možno i nastrouhaný tvrdý sýr

     Pomazánka z krabích tyčinek s majolkou: majolka, nadrobno krabí tyčinky, najemno cibulka, nastrouhané vajíčko, citronová šťáva, trošku worcestru, možno i naloženou okurku nadrobno

    Pikantní paštiková pomazánka: máslo, tavený sýr, vyšlehat spolu s játrovou paštikou, trošku mléka, kečup, hořčici, najemno cibulka

     Pomazánka z lučiny: máslo vyšlehat slučinou a smetanou (mléko, jogurt), najemno nakrájený salám, najemno cibulka, sůl

     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Pomazánky

    Datum: 10.02.2007 14:32
     
    g.jpg
    Další fotografie:

    Kde beru já na pomazánky inspiraci, tak to jsou především tyto dvě knížky.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Pomazánky

    Datum: 02.03.2007 14:44
     

    Libi, tak nám vedle ho´d nějakou z taveňáku smiling smiley

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Pomazánky

    Datum: 02.03.2007 16:43
     

    Budapešť

    Měkký tvaroh říznout trochou umělohmotného margarínu v poměru cca jeden váhový/objemový (vychází to celkem nastejno) díl margarínu na tři díly tvarohu, vyšlehat, osolit, řádně sladce opaprikovat (neškudlit), přidat skutečně najemno pokrájenou cibulku a hlavně sterilovanou kapii ve sladkokyselém nálevu včetně několika polévkových lžic láku (množství dle chuti a celkové konzistence, jinak se chová tvaroh ve folii, jinak vaničkový). Kdo má mechanizaci, může použít tu, záleží na tom, jestli raději your spread creamy or crunchy smoking smiley. Nechat vychladit a trochu rozležet. Počítejte s tím, že chuť se odležením (např. do druhého dne) poněkud zvýrazní. Odděluje se tekutina, proto před servírováním znovu promíchat, případně přebytek slít.


     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Pomazánky

    Datum: 13.05.2007 11:02
     

    Snídaně v trávě grinning smiley

    z připravované privátní edice sbírky mých osobních receptů pro Majku, které vyjde pod názvem Hlavně, že nemusím do obchodu smoking smiley

     

    Jelikož jsem si v důsledku nočního plkání na chatu se zde nechvalně známými a žravostí proslulými existencemi nedopatřením zlikvidovala svou úžasnou, oblíbenou a den předem v obchodě promyšleně zodpovědně přesně podle pečlivě vypracovaného nutričního plánu zakoupenou průmyslově připravenou natierku na chléb, musela jsem si ráno, pokud jsem se chtěla vyhnout suchému krajíci, poradit svépomocí.

    Pro velký úspěch posledního pokusu, kdy jsem situaci řešila obdobně (co prázdná lednička a špajz dá - pro pamětníky Rybičková pomazánka), uchýlila jsem se i tentokrát k totožnému řešení.

     

    V lednici bylo:

    svazek jarní cibulky

    síťka citronů

    kelímek bílého jogurtu

    zbytek fóliově baleného balkánského sýru jihočeského :smajlík patriot:

    v designové slánce na stole kupodivu sůl

     

    Napižlala jsem do misky jedno tělíčko jarní cibulky na drobné kousky, k tomu přibližně dvojnásobné množství z doposud nezavadlé natě, přihodila pokrájený balkán (ten z jihočeských mlékáren není tak agresivně slaný a je matlavější konzistence) v množství cca padesátigramového odřezku, doložila dvěma polévkovými lžícemi s vrškem bílého jogurtu, zakápla šťávou z citronu, přisolila, promíchala.

    Porcička asi na dva krajíce, k tomu sladký černý čaj s citronem a žlutou papriku, kterou jsem ti, Majčí, hned na začátku projistotu zatajila. grinning smiley

    PS. A jsem ráda, že jsem nikam nemusela.. grinning smiley grinning smiley

     
    Upraveno 2 krát. Naposledy upravil Hanule (13.05.2007 12:58)
     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Pomazánky

    Datum: 13.05.2007 11:07
     

    odkaz na dvě další zde přítomné pomazánkové diskuze

    [www.week.cz]
    Sloní žrádlo od Andory

    a

    [www.week.cz]

    Majčina srazovka zdraví samo

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Pomazánky

    Datum: 13.05.2007 13:22
     
    Tak díky, za odměnu jednu moji vychytávku z nouzecnost grinning smiley
    Máslo, tavený sýr, česnek, sůl ušleháme, namažeme na jakýkoliv druh pečiva a poklademe plátky jablka, nejlépe golden delicious.
    Úspěch zaručen.

     
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Studená kuchyně (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.