čtvrtek 25. dubna, 22:20 Svátek má Marek
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Ostatní a volné téma
hodnocení: 4.70
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma
Diskutujte! Ostatní a volné téma. Aneb co se nikam nevešlo..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert
Výsledné hodnocení: 1

Politika

Datum: 19.01.2013 08:04
 

Takový weekácký Hyde Park. winking smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 9 z 14
  • Status: expert

    Re: Politika

    Datum: 09.11.2016 17:48
     

    A ještě jedna citace k volbám

    Ale nejsou „elity“ jako „elity“. Lze jistě snadno pochopit, že lidé mají plné zuby „elit“, které společnosti nic nepřinášejí, nenesou žádnou odpovědnost za svá selhání, ale naopak žijí na vysoké noze a bez kontaktu s realitou většiny obyvatel. Hillary Clinton byla zřejmě mnohými voliči, kteří by letos volili Obamu nebo Sanderse, takto vnímána (její údajně dobře honorované přednášky pro finanční magnáty). Trump jako dědic obrovského majetku a pochybný podnikatel může být přímým představitelem té „elity“, která kompromitovala Hillary Clinton, nicméně byl nový, jiný, bořil hru stranických špiček. Umožňoval hlasovat „aspoň pro destrukci“, podobně jako možnost brexitu v Británii.

    Když jsem včera v noci slyšel, že na Floridě je vysoká volební účast voličů hispánského původu, usínal jsem s jistotou, že Hillary Clinton jasně vyhraje. Oni ale mnozí z nich volili Trumpa. Volily ho zjevně i mnohé ženy. Naštvanost na tu podobu establishmentu, kterou představuje Hillary Clinton, je zřejmě u mnohých voličů větší, než když je někdo vulgárně uráží na základě jejich původu nebo pohlaví. Nemají-li pozitivní alternativu, jakou by třeba představoval Obama, volí aspoň destrukci

    - See more at: [www.blisty.cz]

    Také zmíněno to, co jsem už psala. Docela mě překvapila tahle úvaha na internetovém deníku, který je zaměřením spíše pravdoláskařský bych nazvala.A teď už je na Trumpovi, aby dokázal, zda bude destrukcí anebo ne.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil ''.phorum_html_encode('regina.mocova@gmail.com').'' (09.11.2016 17:58)
     
  • Autor: Reklama

    Re: Politika

     
     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Politika

    Datum: 09.11.2016 18:08
     

    volala dcera a v pozadí bylo slyšet 18 letého vnuka jak vykřikuje - vivat Donald a anglicky zpívá americkou hymnu . je to šašek grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Status: expert

    Re: Politika

    Datum: 09.11.2016 19:38
     

    grinning smiley grinning smiley. Když vnuk, tak je docela dobrý, že alespoň ví, kdo to je a trochu sleduje. Možná , netipnu přesně a nejsou o tom žádná data, zase třeba zajímavý průzkum, kolik mladých dneska ráno vědělo, kdo vyhrál.Ne internetový ale na ulici. Náhodně potkaní.

    Tipla bych tak padesátiprocentní úspěšnost.

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Politika

    Datum: 09.11.2016 19:49
     

    - oni mají chytré telefony s internetem - takže hned ráno ve vlaku ví ,co a jak . taky už má 18 let -

     
  • Status: expert

    Re: Politika

    Datum: 09.11.2016 20:01
     

    A myslíš, že kouknou?

     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Politika

    Datum: 09.11.2016 21:34
     

    Ten zase mele, slechtic.

     

    [www.novinky.cz]

     
  • Status: expert

    Re: Politika

    Datum: 09.11.2016 23:36
     

    Nic jiného jsem nečekala. Žádné překvapení. Snad jediné, že bylo až někdy odpoledne. V dobách slávy nejvyšší by bylo už v deset dopoledne.

     
  • Status: expert

    Re: Politika

    Datum: 10.11.2016 07:43
     

    Dnes ranní překvapení dne. I sázkové kanceláře a ty si hodně hlídají peníze, zcela propadly propagandě na na vítězství Trumpa tvrdě prodělaly. Že Horáček prodělal sto tisíc, ani je nepocítí, to je součást tvorby politické image. Už rozjel kampaň. Ale sázkaři, to je skoro na pováženou.

     
  • Status: expert

    Re: Politika

    Datum: 10.11.2016 08:23
     

    A ještě jeden odkaz. Nebyla to jen kritika. [prvnizpravy.parlamentnilisty.cz]

    regina.mocova@gmail.com napsal(a):

    Ivik,přesně to jsem ráno říkala dceři, když byla docela v šoku. Válka je největší strašák. Tentokrát ale je to na opačné straně v USA. Většinou to byli republikáni, kdo měli válečnou rétoriku. Možná souvislost s těmi dary sponzorů. grinning smiley Ale za ruku jsem je nechytla.

    ivik11 napsal(a):

    Já nebádala vůbec nad tím, který z těch dvou by byl lepší. Hillary byla pro mě nepřijatelná, protože kritizovala Obamu, že nevedl víc válek. To je pro mě tak nepřijatelné, že to převáží všechno ostatní winking smiley

     
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: Politika

    Datum: 10.11.2016 11:04
     

    řečnická otázka: proč politikou malé země ve středu Evropy, která má dost starostí sama ze sebou, hýbe vztah k malé zemi mnoho tisíc km daleko ve středu Asie, ze kterou nemáme kulturně, historicky, nábožensky ani povahově vůbec nic společného? Valná většina národa o ní neví víc než přibližnou polohu, jméno náboženského představitele a neblahý osud země, které se nepodařilo udržet samostanost.

     
  • Status: expert

    Re: Politika

    Datum: 10.11.2016 12:27
     



    regina.mocova@gmail.com napsal(a):

    A ještě jeden odkaz. Nebyla to jen kritika. [prvnizpravy.parlamentnilisty.cz]

    regina.mocova@gmail.com napsal(a):

    Ivik,přesně to jsem ráno říkala dceři, když byla docela v šoku. Válka je největší strašák. Tentokrát ale je to na opačné straně v USA. Většinou to byli republikáni, kdo měli válečnou rétoriku. Možná souvislost s těmi dary sponzorů. grinning smiley Ale za ruku jsem je nechytla.

    ivik11 napsal(a):

    Já nebádala vůbec nad tím, který z těch dvou by byl lepší. Hillary byla pro mě nepřijatelná, protože kritizovala Obamu, že nevedl víc válek. To je pro mě tak nepřijatelné, že to převáží všechno ostatní winking smiley

    Právě tento článek znám už z dříve grinning smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Politika

    Datum: 10.11.2016 12:39
     

    Hani, jakou zemi ve středu Asie myslíš? Něco mi uniklo?

     
  • Status: expert

    Re: Politika

    Datum: 10.11.2016 12:49
     

    Hano, svět už není bipolární ale multipolární. A navíc nám přibyla ještě globalizace.A už z marxismu je známa jedna poučka. Vše souvisí se vším. Dám jen příklad z nedávna.Realitní bublina v USA způsobila krizi celé Evropy.

    HanaK napsal(a):

    řečnická otázka: proč politikou malé země ve středu Evropy, která má dost starostí sama ze sebou, hýbe vztah k malé zemi mnoho tisíc km daleko ve středu Asie, ze kterou nemáme kulturně, historicky, nábožensky ani povahově vůbec nic společného? Valná většina národa o ní neví víc než přibližnou polohu, jméno náboženského představitele a neblahý osud země, které se nepodařilo udržet samostanost.

     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Politika

    Datum: 10.11.2016 15:12
     

    Hani, pac je to in. winking smiley A vsimneme si s kym to hybe. S "delnym" lidem sotva. smiling smiley Ti nevyvesuji tibetskou vlajku, ani jinou.

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Politika

    Datum: 10.11.2016 15:19
     

    cosi mi říká , že o Tibet měli američané zájem z vojenských důvodů. byl by to klín do Číny- pokud by se Tibet urval a osamostatnil . taková základna uvnitř velmoci winking smiley . .- jinak to nevidím, je tam kulové - kromě jaků . spinning smiley sticking its tongue out odjakživa bída , mniši a ten s tou dekou . četly jste knihu Sedm let v Tibetu? je to nakonec i film .

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kaaj (10.11.2016 16:57)
     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Ostatní a volné téma (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.