pátek 29. března, 08:09 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Ostatní a volné téma
hodnocení: 4.70
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma
Diskutujte! Ostatní a volné téma. Aneb co se nikam nevešlo..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert
Výsledné hodnocení: 1

Politika

Datum: 19.01.2013 08:04
 

Takový weekácký Hyde Park. winking smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 7 z 14
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Politika

    Datum: 02.08.2016 12:02
     

    Vít Pokorný: (– cítí se smutně).

    Kamarádi,

    když ilegálně překročíte severokorejské hranice, pošle Vás Kimův režim na 12 let nucených prací. Když ilegálně zavítáte do Íránu, skončíte bez časového omezení ve vězení. Když ilegálně vkročíte do Afghánistánu, smí Vás místní policista bez varování zastřelit. Když ilegálně přijedete do Saúdské Arábie, budete věznění několik roků (od tří do patnácti, podle tamního práva).

    Když ilegálně přejdete čínské hranice, je velmi pravděpodobné, že o Vás už nikdy nikdo neuslyší. Jestliže bez povolení přejdete hranice Venezuely, jste autoomaticky považován za špióna a podle toho se k Vám budou tamní autority chovat. Při ilegálním překročení hranic Kuby skončíte ve vězení dokonce i bez soudu.

    Australská vláda rozhodla, že nepřijímá žádné uprchlíky z lodí. Prostě ty lodě vrací nazpět, a lidem nepovolí ani jen vystoupit. Když už se některé lodi podaří obelstít pobřežní stráž a přistát, jsou lidé z ní internováni ve sběrném táboře na Papui - Nové Guinei. A mají tři možné volby (žádnou jinou). BUĎ budou žít ve sběrném táboře, tedy za plotem, nadosmrti, NEBO se dobrovolně vrátí do země, odkud přišli, NEBO budou souhlasit s přesunem do státu Guinea, který se australskému státu za úplatu zavázal, že všechny takové uprchlíky od něho přijme.

    Když však ilegálně přijdete do států Evropské Unie, především tedy do Německa, Rakouska, Anglie, Francie či Švédska, dostanete :

    - číslo a kartu sociálního pojištění
    - mobilní telefon bez nutnosti platit útratu za volání
    - placený nájem
    - bezplatnou zdravotní péči
    - peníze (kapesné) bez potřeby prokazovat účel jejich použití
    - bezplatný jazykový kurz jazyka daného státu
    - volné lístky na autobusovou, železniční a lodní dopravu
    - příplatky na děti
    - bezplatné právní zástupce na ochranu proti nezákonnému vykázání ze země
    - právo, aby za Vámi směli přijet rodinní příslušníci
    - a de facto žádné povinnosti, ale mnohem více práv, než mají domácí.

    Co myslíte, kamarádi, nezbláznili jsme se ??? confused smiley sad smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Politika

     
     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Politika

    Datum: 12.08.2016 22:29
     

    Stojí Merkelová v kancléřství před svým obrazem a nahlas povídá:"Jak to tady asi dopadne?"
    Ta z obrazu jí odpoví: "No jednoduše, mne sundají a Tebe pověsí."

     
  • Status: expert

    Re: Politika

    Datum: 12.08.2016 22:55
     

    thumbs down thumbs down thumbs down grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Politika

    Datum: 15.08.2016 13:04
     

    rozesmál mě opět mladý Klaus na Novinkách - má pravdu .. taky nemám nic proti lidem , co se narodili s jinou orientací . ale vadí mi idioti , co se takhle zviditelńují a dělají z toho politiku .

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Politika

    Datum: 02.11.2016 22:49
     

    Na dotaz jednoho z obyvatel Orlové, proč neudělil vyznamenání Jiřímu Bradymu, prezident odpověděl: „Odpověď je velmi prostá. Neudělil jsem státní vyznamenání panu Bradymu ze stejných důvodů, proč mu je neudělil přede mnou ani Václav Havel, ani Václav Klaus.“

    Prezident Miloš Zeman v Orlové

     
  • Status: expert

    Re: Politika

    Datum: 03.11.2016 00:36
     

    Logicky tomu nelze nic vytknout. Stejná logika jako při počítání kamence hortenziím.

    Obecně se už vždycky děsím tohoto období, protože není rok, kdy by kolem toho neběžela nějaká kauza.Nafoukne se,pak zase splaskne a je to nanovo. A když se náhodou v anketě zeptají dětí, co se stalo 28. října, tak se začně podobat pořadu

    [www.youtube.com] winking smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil ''.phorum_html_encode('regina.mocova@gmail.com').'' (03.11.2016 00:37)
     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Politika

    Datum: 03.11.2016 09:09
     

    podle zubů thumbs down

     
  • Status: expert

    Re: Politika

    Datum: 03.11.2016 09:52
     

    Myslíš jako čím míň, tím líp.... grinning smiley Skoro bych byla jen pro bezzubé.Tam už si snad nikdo nevzpomene, jestli si dotyčný náhodou před 70ti lety někde s někým vrznul anebo někam napsal nějakou hovadinu.A kdyby se dávalo jen in memoriam, snad by se taky tak moc nestalo....Bylo by dost času zhodnotit i z historického hlediska. Výjimku jen v případě jako byl ten chlapec, co zachránil spolužačku.

    A navíc kdyby se novináři a reportéři zajímali jen o událost, při které se uděluje, ta už je svým způsobem historicky zhodnocená, byl by pokoj...

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Politika

    Datum: 03.11.2016 11:09
     

    thumbs down 

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Politika

    Datum: 03.11.2016 12:19
     



    kordula napsal(a):

    podle zubů thumbs down

    ...... to patřilo k " I můdrý chybuje "...... od Reginy winking smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kordula (03.11.2016 13:02)
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Politika

    Datum: 03.11.2016 12:52
     

    Asi tak smiling smiley

    kordula napsal(a):

    Na dotaz jednoho z obyvatel Orlové, proč neudělil vyznamenání Jiřímu Bradymu, prezident odpověděl: „Odpověď je velmi prostá. Neudělil jsem státní vyznamenání panu Bradymu ze stejných důvodů, proč mu je neudělil přede mnou ani Václav Havel, ani Václav Klaus.“

    Prezident Miloš Zeman v Orlové

     
  • Autor: jabraka
    Status:

    Re: Politika

    Datum: 03.11.2016 18:15
     

    Brady je žid.Nic proti tomu.Ale má při vstupu k nám svoje židovské úkoly.Po válce se židovská komunita velice zaktivizovala.Je stále více poplatná židovskému státu a bankovním domům.A v tom je všechna logika toho,co se děje kolem Bradyho a dalších politiků židovské národnosti-.

    JABRAKA

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Politika

    Datum: 04.11.2016 23:28
     

    moc nechápu, k čemu ta panika a čemu ten humbuk kolem vyznamenání p. Bradyho prospěl. Řekli (neřekli), že ho vyznamenají, pak mu zavolali (nezavolali), že mu vyznamenání nedají, on sám reagoval, že o žádné vyznamenání nestojí a pak se spousta jiných institucí mohla přetrhnout, aby mu aspoň něco dali a on ty pocty tak tak stihl posbírat než zase odfrčel. Mám dojem, že jsou to každoročně dopředu promyšlené a plánované "kauzy", bez kterých by si na tento významný den málo kdo vzpomenul. Takto se stává nezapomenutelným.

     
  • Status: expert

    Re: Politika

    Datum: 09.11.2016 08:35
     

    Dost jsem v noci sledovala volby v USA. Ne pro sympatie k nějakému kandidátovi. Kampaň pro mě ani od jednoho neměla nosnou myšlenku. Jako kdysi Obamova o rozšíření bezplatné zdravotní péče pro méně majetné, tam už byly nějaké sympatie.

    Spíš jsem se bavila některými komentáři na FB. A hlavním poraženým jsou tentokrát média. A je to dobře. Hlavně všechna naše korektní média. V USA jsem neměla možnost tak sledovat. Dneska už se lidé nerozhodují podle toho, co jim někdo servíruje jako jedinou přijatelnou a správnou myšlenku. Ani mnohdy upravené předvolební průzkumy nemají tu manipulační sílu.

    Jaké bude další směřoání této velmoci je otázka. Co nám to přinese. To jsme se v kampani moc nedozvěděli. Tak uvidíme.

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Politika

    Datum: 09.11.2016 08:38
     

    tak z těch dvou mi nesympatických jsem spíše ráda tomu Trumpovi .

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kaaj (09.11.2016 09:08)
     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Ostatní a volné téma (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.