sobota 20. dubna, 02:55 Svátek má Marcela
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Ostatní a volné téma
hodnocení: 4.70
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma
Diskutujte! Ostatní a volné téma. Aneb co se nikam nevešlo..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert
Výsledné hodnocení: 1

Politika

Datum: 19.01.2013 08:04
 

Takový weekácký Hyde Park. winking smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 14 z 14
  • Status: expert

    Re: Politika

    Datum: 18.06.2020 21:24
     

    Evidentně se svět pominul. Řekla bych, že tzv. "korektnost" už vrchovatou měrou předčila cenzuru a autocenzuru z dob komunistů. angry smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Politika

     
     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Politika

    Datum: 18.06.2020 21:39
     

    dnes jsem poslouchala dr. Baxu, mluvil dobře, alespoň odsoudil kolegy soudce, co si vzali zdarma lístky na EURO, morálka v prčicích, co se jim stalo, nic.... no elita národa, thumbs up bohužel.......

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Politika

    Datum: 18.06.2020 22:09
     

    Svět se v prdel obrací. Západ směřuje mílovými kroky tam, co my už máme za sebou. Kdo by to byl řek, že budou zaostávat za námi.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Politika

    Datum: 19.06.2020 09:09
     


    grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    Já na tohle narazila až te´d!!! grinning smiley thumbs down

    tak63 napsal(a):



    Evca napsal(a):

    Přeloženo do spisovné češtiny- pošlou tě do prdele? grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    Bylo mi řečeno, abych se tejden vysrat nemohl a kuna mi vejce vypila - když už se ptáš konkrétně grinning smiley.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Politika

    Datum: 19.06.2020 09:11
     

    Rasismus naopak ... už mě to dlouhodobě štve, ale neuděláme s tím nejspíš nikdo nic... sad smiley

    tak63 napsal(a):

    Taky máte ten dojem, že svět se zbláznil? V USA se rabuje a demonstruje, v Praze se demonstruje proti policejní brutalitě v USA, protože byl zabit černý recidivista, kterrý chtěl prý začít zrovna nový život, jak se u nás psalo, akorát byl pod vlivem drog a platil falešnou bankovkou - to ale nevadí.

    Nedávno na Litoměřicku znásilnil migrant z Afriky naši16-tiletou dívku - dostal za to 2 roky. Není to trochu málo? Nikdo nedemonstruje, nevypaluje obchody, .........

    V USA je asi 13% obyvatel černé pleti z celkového počtu. No a z celkového počtu vězňů je 40% černé pleti (zdroj WIKIPEDIE) - furt jen plná huba rasismu a natažená ruka pro dávky.......

    Zakazují se filmy, kde se negativně mluví o černejch. Lumpové mohou být pouze bílý.

    Kdo ví, jak to všechno dopadne, protože v USA je mezi lidma spousta zbraní .................................... thumbs up

     
  • Status: expert

    Re: Politika

    Datum: 19.06.2020 09:19
     


    Kdo ví, jak to všechno dopadne, protože v USA je mezi lidma spousta zbraní .................................... thumbs up

    Taku, ne jenom v USA mezi lidmi, Amíci mají spoustu zbraní i na cizích kontinentech angry smiley. To je, řekla bych, větší problém nono smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Politika

    Datum: 24.02.2022 10:17
     

    A je to tady, že Biden je mimo, bylo jasné, ale Putin, ten mě tedy zklamal. Jo a v tomhle zmatku pozor, naše vláda by měla 3.3. podepsat smlouvu o přijetí migrantů, černých, ne Ukrajinců , je to z Fb

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Politika

    Datum: 24.02.2022 10:30
     

    Situace je divná... eye rolling smiley Přiznám se, že politiku moc nesleduji, je to ostuda, ale vůbec nechápu, co se děje. confused smiley sad smiley

     

    Před týdnem se syn zcela vážně ptal: Bude válka? Což mě zaskočilo...Asi to řešili ve škole.


    Dneska psala známá, že se jako malá bála války, teď že se bojí ještě víc.

     

    A před chvílí sms od bývalého kolegy, který je náturou spíš optimista: Tak nemám já smůlu, že si koupím nové auto zrovna, když vypukne třetí světová válka? Abych si ho vůbec užil...

    Tak to mi neznělo moc dobře.

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Politika

    Datum: 24.02.2022 11:35
     

    pořád jsem tomu nechtěla věřit, ale bohužel...Po dlouhé době se objevil šílenec angry smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Politika

    Datum: 16.01.2024 17:22
     

    Občas kouknu na přímý přenos z posl. sněmovny. Ti tři králové v popředí věčně čumí do mobilů a hlasují proti všemu angry smiley. To je sebranka.🤦

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Politika

    Datum: 16.01.2024 17:42
     

    Nekoukám, nemám na to nervy, ale dnes jsem se zasmála díky pánu z Kolína. To video, cu pustil nemá chybu, hlavně že bude hovořit bez cenzury. To ona u nás nějaká je? grinning smiley Copak potřebuje zakrýt?

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Politika

    Datum: 16.01.2024 18:07
     

    No je to podezřelý thumbs up

     
  • Status: expert

    Re: Politika

    Datum: 16.01.2024 20:44
     



    alenak napsal(a):

    Nekoukám, nemám na to nervy, ale dnes jsem se zasmála díky pánu z Kolína. To video, cu pustil nemá chybu, hlavně že bude hovořit bez cenzury. To ona u nás nějaká je? grinning smiley Copak potřebuje zakrýt?

    Jo, to se povedlo. Tyhle veletoče fungovaly ještě v době, kdy býval v Kolíně komunálním politikem. To se podobné výzvy braly jako výraz otevřenosti a bezelstnosti. Ale od té doby uteklo už dost vody. Nejdřív hlásit a udávat a najednou tohle. grinning smiley grinning smiley Nevím, jestli je ještě někdo tak blbej, že mu to žere. Bez cenzury vyjma autocenzury, jinak už nemluví, snad někdy, když se splete, tak řekne kousek pravdy, ostatně jako většina současné vlády. Politici lžou všichni, to už říkal s lahváčem v ruce hned po revoluci v naší televizi ve zprávách kytarista metalové kapely Motorhead Lemmy Kilmister. Ale tahle sestava co je teď, to je skutečně už druhá mocnina politické a i lidské prolhanosti.

    K zakrývání je toho spousta.

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Politika

    Datum: 17.01.2024 11:20
     

    jj, necháme se překvapit winking smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Politika

    Datum: 17.01.2024 12:33
     

    Rakušan už přiznal že během zásahu ," byla bílá místa" . Zaorálek říkal , že raněné vynášeli VEN ,kde leželi až 40 mim.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Ostatní a volné téma (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.