čtvrtek 25. dubna, 02:57 Svátek má Marek
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Ostatní a volné téma
hodnocení: 4.70
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma
Diskutujte! Ostatní a volné téma. Aneb co se nikam nevešlo..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert
Výsledné hodnocení: 1

Politika

Datum: 19.01.2013 08:04
 

Takový weekácký Hyde Park. winking smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 11 z 14
  • Status: expert

    Re: Politika

    Datum: 18.12.2016 12:53
     

    Spike, rukáv jsem si dala dvakrát. U Karlových Varů mě zamrzelo, že jsme jen hostitelskou zemí. Dokumenty a animace zatím ne. Ale hraný film.....radši nekomentovat.Co by mělo být uměním a je dotované i z našich daní, povětšinou nestojí za nic a tihle umělci se jen umějí ošklíbat nad Troškou. Který o svých filmech nehovoří jako o umění a dotace na ně nepobírá. Baví prostě lidi.Co se týče architektury, tak radši do minulosti.Třeba rozporuplnou ale architektonicky zajímavou Kaplického knihovnu utla česká závist.Berlín, který je kousek odsud, absorboval soustu staveb Fostra, Libeskinda a dalších.[www.google.com]

    Kde jsou doby, kdy na Hradě působil architekt Plecnik.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Politika

     
     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Politika

    Datum: 18.12.2016 17:45
     

    Akorat zapomneli dodat, ze vesina toho nejdulezitejsiho nam uz nerika, nekdy uz dlouho, nekdy cerstve, pane. Napr. plzensky pivovar. Republiku jsem nechali rozkrast a roprodat. sad smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Politika

    Datum: 13.02.2017 19:52
     

    V autě poslouchám rádio. Dnes to byl pořad Jak to vidí... s Ivanem Hoffmanem. Byl to balzám pro uši i duši, když někdo umí věcně a bez nadávek, podpásovek a sprostých slov komentovat politiku. A evidentně ví, o čem mluví, a je vidět, že o tom přemýšlel.

    [prehravac.rozhlas.cz]

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil SPIKE (11.05.2017 04:25)
     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Politika

    Datum: 13.02.2017 21:26
     



    Didi napsal(a):

    Akorat zapomneli dodat, ze vesina toho nejdulezitejsiho nam uz nerika, nekdy uz dlouho, nekdy cerstve, pane. Napr. plzensky pivovar. Republiku jsem nechali rozkrast a roprodat. sad smiley

    ......zrovna tak lidově řečeno, ani pitná voda není naše, angry smiley ovšem starý vodovodní řád , ten nám zůstal

     
  • Status: expert

    Re: Politika

    Datum: 14.02.2017 08:31
     

    Kordul, a v jakým nepořádku je. Jak by nebyl, když výnosy z vody jsou majitelům, kterým ovšem nepatří rozvody. A nepřispívají na ně nijak horentně. Logika z Kocourkova.A dobrej tunel.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Politika

    Datum: 14.02.2017 09:32
     



    regina.mocova@gmail.com napsal(a):

    Kordul, a v jakým nepořádku je. Jak by nebyl, když výnosy z vody jsou majitelům, kterým ovšem nepatří rozvody. A nepřispívají na ně nijak horentně. Logika z Kocourkova.A dobrej tunel.

    ......takový šlendriám, za to by měli někoho zavří angry smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Politika

    Datum: 12.03.2017 19:29
     

    https://www.email.cz/download/k/ipy04uPXC-a6G71N2dG3BtL_dgBHlrbM0w9BOHfOrxaZ2YBRL89qPQMWhViPIhFkKi6dcJQ/14906961_1858736211038451_4186600115294893675_n.jpg

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Politika

    Datum: 12.03.2017 19:51
     

    https://www.email.cz/download/k/3bAQBb8TfZ7W_q7CtjbyqdccSydImKw57QY1rjCzqFHqRShXoiykdQZ1SH8SAVQLL41glxk/voda.jpg

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Politika

    Datum: 04.05.2017 12:11
     

    .....tak jsem se od Sobotky dověděla , že " Babiše dohnala minulost ", kdy dožene ty ostatní ?..... je to asi podle té dětské říkanky, " na koho to slovo padne, ten poletí.... " spíš nepoletí , nebo se obloukem vrátí jak bumerank

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Politika

    Datum: 10.05.2017 14:01
     

    náhodou jsem přepla na ČT 24...schůze ze sněmovny.... Ten Zaorálek je ožralej eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Politika

    Datum: 10.05.2017 15:11
     



    iriska napsal(a):

    náhodou jsem přepla na ČT 24...schůze ze sněmovny.... Ten Zaorálek je ožralej eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley

    ......tak jsem si také přepnula,..... tak Zeman je zve do Liberce v 19:30.., to jsem zvědavá co se z toho vyvrbí, takový tyátr

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Politika

    Datum: 10.05.2017 19:17
     

    Irisko, já si to pustila ze záznamu, ale neměla jsem to v detailu. Spíš mi přišlo, že je nesmírně nasranej.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Politika

    Datum: 13.09.2017 16:50
     

    Uprchlíci jezdí z Německa na dovolenou do zemí, z nichž utekli

    Uprchlíci, kteří získali azyl v Německu, stále častěji jezdí na dovolenou do zemí, z nichž uprchli, uvedla v pondělí rozhlasová stanice Deutsche Welle s odvoláním na další německá média. Už na konci srpna to zkritizovala německá kancléřka Angela Merkelová a řekla, že by se v tom případě mělo přehodnotit rozhodnutí o udělení azylu. Jeho odebrání je však složité a zabere hodně času.

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Politika

    Datum: 13.09.2017 18:08
     

    To už se ví dost dlouho.

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Politika

    Datum: 10.06.2018 23:20
     

    [www.youtube.com]

    takhle to u nás funguje ?? eye popping smiley grinning smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Ostatní a volné téma (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.