čtvrtek 18. dubna, 04:38 Svátek má Valérie
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Ostatní a volné téma
hodnocení: 4.70
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma
Diskutujte! Ostatní a volné téma. Aneb co se nikam nevešlo..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert
Výsledné hodnocení: 1

Politika

Datum: 19.01.2013 08:04
 

Takový weekácký Hyde Park. winking smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 10 z 14
  • Status: expert

    Re: Politika

    Datum: 10.11.2016 15:33
     

    A už jsme u té dialektiky. grinning smiley touha přeměnit svět z bipolárního na monopolární v čele s jednou velmocí.Tou vyvolenou. grinning smiley A ono se to i jiným velmocem nechce líbit. Kaaj, nečetla. Jestli to byl tenhle film nebo jiný, nevím. Jeden jsem viděla. Už strašně dávno. hodně si pamatuju jeden pocit. Honili stále jaky přes nějaké hory a hodně se mazali lojem. O nějaké velké hygieně nemohlo být ani potuchy. Šla jsem z kina s dcerou a kousek byla prodejna s koupelnovým zbožím. Vany, baterie atd.Tak jsem se zastavila a snivě koukala na ty vymoženosti, došel nás jeden primář ze špitálu, zastavil se a začal smát. Myslel na to samé.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Politika

     
     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Politika

    Datum: 10.11.2016 15:40
     

    vím že existuje film -ale neviděla jsem ho . četla jsem knížku . ale už je to dávno .

     
  • Autor: quendery
    Status:
    quendery.rajce...

    Re: Politika

    Datum: 10.11.2016 16:09
     

    Jo Tibet..... zkuste si přečíst tohle....je to ale jen pro silné nátury. [www.lajkit.cz]

     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Politika

    Datum: 10.11.2016 16:34
     

    Diky . smiling smiley To je sila. Vedela jsem tedy, ze tam mnisi byli kruti atd, ale kdyz to clovek cte takto konkretne, tak je to otresne.

    quendery napsal(a):

    Jo Tibet..... zkuste si přečíst tohle....je to ale jen pro silné nátury. [www.lajkit.cz]

     
  • Status:

    Re: Politika

    Datum: 10.11.2016 16:53
     

    I tady platí, že bída z lidí lotry činí a vlky z lesů žene hlad. To, myslím, zpívali V + W. A tam v té nehostinné krajiněTibetu muselo být bídy moc. Já jsem před lety četla knihu o království Mustang. To je taky v horách Číny. Byly tam i fotky lidí, kteří se nikdy nemyli a nečesali. A protože bylo nežádoucí, aby se moc množili, existovalo tam mnohomužství. Nevěsta, která se vdávala, brala si se svým vyvolenými všechny jeho bratry. I když tam nebyly takovéto hrůzostrašné příběhy, stejně mě ta útlá knížka zůstala navždy v paměti.

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Politika

    Datum: 11.11.2016 13:22
     

    To je hrůzy, o které člověk nemá ani tušení.

     
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: Politika

    Datum: 11.11.2016 13:36
     

    děkuju za odpověď, neuvědomila jsem si, jak má strategickou polohu vůči Číně

     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Politika

    Datum: 08.12.2016 16:37
     

    [www.facebook.com]

     

     

    At se pak nikdo nedivi, ze to u nas vypada, jak to vypada.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Didi (08.12.2016 16:38)
     
  • Status: expert

    Re: Politika

    Datum: 08.12.2016 16:57
     

    To je síla

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Politika

    Datum: 08.12.2016 17:26
     

    Ke Kalouskovi se vyjadřovat nemůžu, byl by to střet zájmů grinning smiley

     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Politika

    Datum: 08.12.2016 18:34
     

    Copak? winking smiley

    Majka napsal(a):

    Ke Kalouskovi se vyjadřovat nemůžu, byl by to střet zájmů grinning smiley

     
  • Status: expert

    Re: Politika

    Datum: 09.12.2016 08:59
     

    To neprokážeš..tam je už základ. Nejde spousta věcí prokázat. Na jednu stranu je to určitá buzerace, prokázání původu majetku. Ale i to by pomohlo. Či dovození nějaké odpovědnosti úředníků. Nedávno mi vyprávěl synátor, že běžela kauza. V nějakém městě vybudovali za dotace EU veřejné záchodky.Za asi 2 miliony. A podmínkou té dotace byla propagace vybudovaného za 250 tisíc.Konec ještě nebyl, jak si s tím poradili. Třeba nějaký šikula vyrobí za ty prachy pár cedulek s ukazateli, kde jsou a rozmístí i v místech, kde to smysl nedává, protože než by tam člověk došel, už by asi WC nepotřeboval...Jestli takhle debatovali ve starém Římě netuším. I když už odtamtud je výrok, že peníze nesmrdí. Výklad zde.

    [www.zivnostenskelisty.cz] grinning smiley

     
  • Status: expert

    Re: Politika

    Datum: 09.12.2016 09:04
     



    Didi napsal(a):

    Copak? winking smiley

    Majka napsal(a):

    Ke Kalouskovi se vyjadřovat nemůžu, byl by to střet zájmů grinning smiley

    Máš plnou schránku

     
  • Status: expert

    Re: Politika

    Datum: 11.12.2016 10:49
     

    Přidám k debatě o majetku a prokazování. Přistálo mi to na mailu. Prý je převedeno na rodinu.Prodávám, jak jsem koupila.Neprověřovala jsem.Samozřejmě může být kompilace. Ať tak nebo tak. Nádherné výhledy. Mně by stačilo asi desetinové. Kdo by to uklízel a tahal nohy v těch prostorách.

    [docs.google.com]

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil ''.phorum_html_encode('regina.mocova@gmail.com').'' (11.12.2016 10:53)
     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Politika

    Datum: 18.12.2016 11:09
     

    Chvíli jsem váhala, kam tohle video dát, ale myslím, že sem patří.

    Stále tu na něco nadáváme (a máme k tomu důvod, to jo), ale pak jsou i věci, události a činnosti, na něž můžeme být právem hrdí, což potěší obzvlášťv téhle době a je dobře si to občas uvědomit.

    A jedna drobná poznámka - v části diplomacie si všiměte části rukávu a ruky dalajlámy. winking smiley

    [www.youtube.com]

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Ostatní a volné téma (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.