čtvrtek 28. března, 15:05 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Ostatní a volné téma
hodnocení: 4.70
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma
Diskutujte! Ostatní a volné téma. Aneb co se nikam nevešlo..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: JaruskaHor
Status: nováček

Odčervení psa

Datum: 02.12.2021 18:26
 

Dobrý den, zajímalo by mě jakou máte zkušenost s tabletkami pro psy, co slouží jak na odčeervení, tak i proti klíšťatům. Fungijí dobře ?

 

Komentáře a názory

 
  • Status:

    Re: Odčervení psa

    Datum: 03.12.2021 14:08
     

    Já tyto tabletky používám, jsem s nimi spokojená. Ale neznám tabletky, které by fungovaly na obojí zároveň. Na tabletky proti klíšťatům a blechám jsem přešla poté, co můj pejsek přestal snášet obojek, určený na ochranu proti tomuto hmyzu. Pejsek se moc drbal, tak jsme zkusili tabletky. a je po problému. Obojek vydržel celou sezonu a tabletku mu dám 2x za sezonu. Tabletky kupuji u veterináře a ty na odčervení i v lékárně. Obojky proti parazitům mají k chovatelských potřebách. Tolik moje zkušenosti. nono smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Odčervení psa

     
     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Odčervení psa

    Datum: 03.12.2021 23:18
     

    Jak píše Alenka, tak univerzální tablety neznám. Na odčervení v lékárně kupujeme Drontal a proti klíšťatům a blechám tablety u veta. Obojek, ať byl sebelepší, nebo sebedražší nefungoval. Jsme každý den venku v lese, na loukách a Týna fungovala jako vysavač na klíšťata i s obojkem. Tableta proti klíšťatům funguje super.

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Odčervení psa

    Datum: 04.12.2021 11:08
     

    Ano, potvrzuju, že tableta je jen na klíštata, odčervuje se jinými tabletami, já dávám taky Drontal, prý je dobré za čas tablety změnit.

     
  • Status:

    Re: Odčervení psa

    Datum: 04.12.2021 17:17
     

    Já taky kupuju Drontal - připomněli jste mě ten název. Ale taky jsem nechala pejska odčervit u veterináře a tam používají nějakou pastu. Pejsek jí olízne a hotovo. Jenže návštěva veterináře je pro pejska vždy stresující - tam chodíme jen v nutném případě, u nás i tak dost často. Jak jsem tu před časem psala, náš Bertík má nemocné srdíčko. Dva roky ho držíme na práškách, Příšrí rok mu bude 10 roků. Musíme doufat, že se jich dožije. please smiley

     
  • Status: expert

    Re: Odčervení psa

    Datum: 05.12.2021 08:45
     

    Myslím, že u psů je to oddělené. Aspoň mně nikdy žádný veterinář nenabízel jednu tabletu na všechno.

    Alenko, ať se Bertík drží.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil ''.phorum_html_encode('regina.mocova@gmail.com').'' (05.12.2021 08:46)
     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Ostatní a volné téma (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.