úterý 16. dubna, 14:39 Svátek má Irena
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Interiérový design
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Interiérový design
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert

Police z krajinek

Datum: 09.08.2006 17:00
 
Muž chce dělat police v bytě z krajinek. Nemáte někdo fotku nebo odkaz na nějaké stránky, kde bych si to mohla prohlédnout a mít alespoň jakous takous představu, jak to může vypadat?? Díky.
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 12 | další
    Aktuální stránka: 1 z 2
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Police z krajinek

    Datum: 09.08.2006 17:24
     
    Proboha, co to je?
     
  • Autor: Reklama

    Re: Police z krajinek

     
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Police z krajinek

    Datum: 09.08.2006 17:26
     
    Já nevím, jak to napsat.grinning smiley.Prostě dřevo z kraje, ještě s kůrou.
     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Police z krajinek

    Datum: 09.08.2006 17:29
     
    Aha, už tomu začínám rozumět. Mono, já bych ho hnala sukovicí, pokud to nechce dělat někam do srubu. A za trest bych ho na tom nechala utírat prach hodně chlupatou hadrou grinning smiley
     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Police z krajinek

    Datum: 09.08.2006 17:32
     
    Našla jsem obrázek
    police z krajinek
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Police z krajinek

    Datum: 09.08.2006 18:42
     
    Majko...no já si to zatím neumím moc představit. Na té fotce to vypadá docela dobře. Tak třeba ještě něco najdu na netu.
     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Police z krajinek

    Datum: 09.08.2006 18:51
     
    Já bych to viděla buď na nějaký lovecký chatě nebo jako schválnost v art-interieur. Ale v normálním běžném bytě, to teda nevím. Radši to prověř, jaký má vlastně zámysl, ať z toho není rozvod grinning smiley
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Police z krajinek

    Datum: 10.08.2006 10:44
     
    Majko...jasně...prověřím a budu schvalovat. Nebo také ne.winking smiley
     
  • Autor: boboci
    Status: začátečník

    Re: Police z krajinek

    Datum: 15.08.2006 16:29
     
    Já bych to neviděla černě.Myslím že by se mi to taky moc líbilo,ale spíš na chalupě,kdybych nějakou mělawinking smiley
     
  • Autor: Kaci
    Status: nováček

    Re: Police z krajinek

    Datum: 24.11.2006 21:44
     

    Mono, já si to umím docela dobře představit ve venkovském stylu. Sama však bych nevolila tu kůru, raději bez.

    Protože Ty jsi Panna = spjatá se zemí a přírodou (mám to stejně) venkovský styl mi k Tobě prostě sedí. Možná koukni i na francouzský venkov, věřím, že se dopídíš. Máte chalupu, která k tomu přímo vybízí. Já už se také těším, až budu žít někde u toho lesa na samotě.  Sama Ti obrázky nedodám, ve vyhledávání jsem na prd.

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Police z krajinek

    Datum: 25.11.2006 08:40
     
    Kaci..díky. Kouknu na to. Mám na to dost času, protože to si fakt počkám, než to bude aktuální. winking smiley
     
  • Autor: Kaci
    Status: nováček

    Re: Police z krajinek

    Datum: 25.11.2006 10:08
     

    Hm, jestli je Tvůj muž tak aktivní jako ten můj = rád mluví a vymýšlí, déle mu trvá realizace (vyžaduje určitý druh teroru...), pak máš času opravdu dost.

    Manžel teď bude stavět novou provozovnu a prodejnu - skiservis. Jezdili jsme poměrně hodně a koukali a koukali. My máme dřevo v jeho "surové" podobě rádi. Nakonec má sice projekt jiného charakteru,ale i tak víme, že do tohoto půjdeme na dalším projektu ("penzion" ve venkovském stylu - otázka, zdá se, budoucnosti, ale sny už se rýsují).

    Ten obrázek od Majky - police se mi fakt líbí (i barva, mořidlo??? - nerozumím tomu), jen já bych je takto neseřezávala, nechala bych je klasicky "rovné".

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Police z krajinek

    Datum: 25.11.2006 11:39
     
    Kaci...přesně jak píšeš. Je plný plánů, sem tam i ,,zalevno´´ sežene materiál, který je ovšem uložený ve stodole a na půdě. Realizace v nedohlednu...není čas. Prý.grinning smiley Nejsou to jen police, ale dodělat elektriku (venkovní světla, světlo na verandě, zvonek...), podlahy, doštukovat chodbu a koupelnu, špajz komplet, nová pracovní deska na kuchyňskou linku (je připravená), rekonstrukce oken, dveří a futer...no je toho hodně.grinning smiley
     
  • Autor: Kaci
    Status: nováček

    Re: Police z krajinek

    Datum: 25.11.2006 13:17
     
    grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley Ano, tak to dobře znám.... Když už něco rozdělá, mohu si být jistá, že to napětí, co se ve mně stupňuje není od věci - napětí, že to prostě nedodělá a podotkne, že SE to dodělá jindy... Nedodělá, tedy nedodělá bez mého "jemného", "vlídného" a "chápajícího" nátlaku - řvu jak jelen v říji grinning smiley. Co hůř, když mu řeknu, aby tedy osovil někoho, kdo čas má (nejlépe odborníky - prosíííím winking smiley), odvětí, že si s tím poradí....Můj muž a kutilství eye rolling smiley, ale to ten tvůj bude asi v této věci zdatnější. Jo,jo - mému muži jde praktická stránka, detaily mu však zásadně unikají. Já naopak jedu v ideích a nápadech, všímám si "nedodělků" a tak je, myslím, pro naši ulici poměrně zábavné sledovat, když spolu někde něco děláme... Docela se divím, že si ještě nevytahují před domky křesílka a kávu, když my se tedy tváříme, že něco jako děláme... grinning smiley
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Police z krajinek

    Datum: 25.11.2006 14:18
     
    Kaci..je to úplně stejné!!! Muž něco načne, a jakmile je to ,,funkční´´, tak to je prozatím hotovo s tím, že SE TO dodělá někdy. Taky myslím, že nedodělá. Pověsil mi třeba dva obrázky, třetí nechal ležet. Po několika urgencích jsem se ho zeptala, kam si tak zhruba schoval nářadí (mně stačí kladívko, šroubovák a pár hřebíčků, ale on to všechno ,,uklidil´´). Prý na co? Já: Na obrázek. On: Já to dodělám. Ale kdy, to už neřekl a je to tu už třičtvrtě roku.  Nejsem blbá, abych si neuměla zatlouct hřebík, ale on asi ví, proč mi to nářadí schoval. Rok máme koupenou digestoř...leží na skříni.  Atd atd. Když koukám na ty nedodělky, mám obavu, že to prostě nebude hotovo ani za 10 let.
     
Stránky:  12 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Interiérový design (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.