čtvrtek 25. dubna, 22:05 Svátek má Marek
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Kočky
hodnocení: 5.00
Posílejte fotografie! Máte doma kočku, pejska a nebo jiného mazlíčka? Jistě s ním máte spoustu radostí, ale i starostí..
 
 
 
 
Autor: Missi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Polárka

Datum: 02.08.2015 15:13
 
Další fotografie:
love smiley
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí123
    Aktuální stránka: 3 z 3
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: Polárka

    Datum: 04.08.2015 19:37
     
    Věrko, povíme si to tak za rok, jak to s těma myšma bude grinning smiley grinning smiley grinning smiley
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Polárka

    Datum: 04.08.2015 19:51
     
    To je dost brzy za rok. To se teprve bude učit. Ale holky jsou, pokud vím, lepší myšilovky, než kocouři
     
  • Status: expert

    Re: Polárka

    Datum: 04.08.2015 22:05
     
    Mě se zdá lepší lovec kocour a nejvíc nachtají první rok dokud jsou ještě hravé, úlovky za první rok už nikdy moje čičiny nedohnaly:-(
     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Polárka

    Datum: 04.08.2015 23:48
     
    Tak se vážení domluvte, od kdy má začít kočka lovit grinning smiley. Zatím mám strach, aby něco neulovilo jí grinning smiley smoking smiley. Nyní potřebuju chytit živou myš, abych jí ukázala co se po ní chce spinning smiley sticking its tongue out
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Polárka

    Datum: 05.08.2015 08:51
     
    Missi, to nemusíš. Leonek chytil potkana asi v roce a pár měsících. Nedlouho před svou smrtí Asi měsíc, či dva. Před tím jen ptáky. Ti jsou někdy blbí a nechají se snadněji. Je pravda, že začal chodit ven až v osmi měsících, až dorostl do větší velikosti. Naše kočky by také rády lovily. Hlavně Hollie. Ta vyhlíží ptáky na okně a řve, jak bodlá, jak na ně nemůže grinning smiley Denny zase venku lovil vosy a už párkrát dostal i do tlamičky. Vždycky vyskočí metr vysoko z místa, jak na pérku, ale nedá si pokoj, nedá grinning smiley Já jsem teď viděla Savannah s elektrickými obojky, takovými maličkými a pán měl kolem zahrádky el. ohradník, takže mu vzácné kočky nemůžou utéci a přitom se volně pohybují po pozemku. To by se mi líbilo. Kočku nevychováš, aby zůstala doma, v tomoto případě bych do toho šla. Ale já viděla jen ty velké krabičky pod krk, což není pro kočku vhodné sad smiley
     
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: Polárka

    Datum: 07.08.2015 17:20
     
    Missi, kočce nemusíš nic ukazovat, má to v krvi, poradí si sama, neboj. Amálka začala lovit kolem půl roku, to jsem jí poprvé pustila na zahradu. Nejdřív cvrčky, ještěrky, motýli, ale kdy přinesla první myš si nepamatuji. Stačí když jí časem pustíš, na vodítku toho moc nechytí.
     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Polárka

    Datum: 07.08.2015 18:29
     
    Ony to mají vrozené, prostě loví všechno, co se hejbe. Třebas palec u nohy winking smiley
     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: Polárka

    Datum: 16.08.2015 18:02
    Hodnocení fotografie "Polárka": 5
     
    Míšo thumbs down je kouzelná love smiley thumbs down.
    Neboj myši lovit bude. Je možné, že ti je ze začátku bude nosit domů živé, než se naučí, že to není hračka domů. winking smiley A na lovení je to jedno, jestli je kočka nebo kocour. Mě je sem nosí všichni tři. Jen občas musím chystat pastičky, když jim úlovek zdrhne. spinning smiley sticking its tongue out
    Přeju hodně zábavy a mazlení z kočičkou.
    A co psiny? jak se k sobě mají?
     
  • Autor: Eva.T
    Status:

    Re: Polárka

    Datum: 02.04.2017 21:45
     
    Missi napsal(a):
    -------------------------------------------------------
    > Drahuško rasa...mno po matce Sibiřská kočka po
    > otci tulák grinning smiley. Prostě je to budoucí lovec myší,
    > aspoň s tím byla pořízena winking smiley.


    Tak to je parádní kombinace, další bych brala, je fakt krásná a sibiřka je nádherné plemeno thumbs down
     
Stránky:  123 | <<předchozí komentáře
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Galerie - RSS - Kočky (Galerie)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.