čtvrtek 28. března, 12:46 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Psi
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Zvířata > Domácí mazlíčci > Psi
Diskutujte! Máte doma kočku, pejska a nebo jiného mazlíčka? Jistě s ním máte spoustu radostí, ale i starostí..
 
 
 
 
Autor: Denny
Status:

Pojištění psů názory, rady, zkušenosti....

Datum: 16.02.2010 07:04
 

Zdravím všechny majitele čtyřnohých miláčků - pejsků. Přemýšlím o pojištění mého pejska kterou pojišťovnu vybrat, na co si dát pozor.... můžete mi napsat vaše zkušenosti s pojišťovnami - postřehy.

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12
    Aktuální stránka: 2 z 2
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Pojištění psů názory, rady, zkušenosti....

    Datum: 19.02.2010 07:59
     

    Také si myslím, že je pojistka vhodná víc pro peacovní psy, než pro maličké malzlířky.

    Známá má exteriérového psa NO, štěně stálo 20 000,- Kč a platí 3 000,- Kč ročně. Dala si ho pojistit v nejranějším věku štěněte, jaký umožňuje pojistitel.

    Denny, myslím si, že budeš platit víc, než jsi psala, vzhledem k tomu, že máš pesana už ročního, ale nejsem si jistá, nechci tě strašit

     
  • Autor: Reklama

    Re: Pojištění psů názory, rady, zkušenosti....

     
     
  • Autor: Denny
    Status:

    Re: Pojištění psů názory, rady, zkušenosti....

    Datum: 19.02.2010 19:55
     

    No uvidím za týden. Škoda, že tu není nikdo, kdo má nějakou pojistkusad smiley .

    U tý ČP jsem vyčetla 1800Kč ročně a když je pejskovi do dvou let, jsou tam nějaké bonusy.

     
  • Autor: Denny
    Status:

    Re: Pojištění psů názory, rady, zkušenosti....

    Datum: 19.03.2010 06:52
     

    Pátrala jsem spolu s kamarádkou a nejlíp nám vyšla ČPP nebo Slavia. Jelikož bydlím na hranicích se SRN, zadala jsem jim pár dotazů. Pojištění sjednávají se spoluúčastí a při sjednání on-line mají 10% slevu. Ale hlavně, nejsou to žádné pálky. U některých typů pojistek i méně než 100Kč měsíčně.

    Takže jdu do toho, ikdyž tajně doufám, že to nebudu muset využíteye rolling smiley

    Jo a pejsek začíná být pěkný puberťáček! Je mu 14 měsíců...Drahuš, měla si pravdu, teprv mě to asi čekásad smiley winking smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Pojištění psů názory, rady, zkušenosti....

    Datum: 19.03.2010 07:44
     

    Hi hi, však jsou jako haranti - stejná puberťácká období

     
  • Autor: Denny
    Status:

    Re: Pojištění psů názory, rady, zkušenosti....

    Datum: 19.03.2010 09:54
     

    Drahuš, já jiný haranty nemám a nesmála se, jo?winking smiley

    U nás všude srnky, za bytovkou-prostě kamkoliv se podívám...a k tomu pubertální lovec....navíc v pohraničí. Jestli zdrhne a bude v německám útulku-účtují si za den 10 euro-skoro hotelthumbs up

    Takže mi nezbývá nic jiného než trénovat přivolání a harantovi nic jiného než lítat se stopovačkousad smiley

     
  • Status:

    Re: Pojištění psů názory, rady, zkušenosti....

    Datum: 16.03.2011 10:58
     

    ¨Zdravím.. z pozice zástupce jedné z poj. chci jen poradit. Vemte si pojistné podmínky a přečtěte si výluky. Z mé praxe vím, že to téměř nikde nedělá... Potom až koukejte na cenu služby.

    přeji vám abyste vybrali dobře winking smiley

     
  • Autor: Evice
    Status: nováček

    Re: Pojištění psů názory, rady, zkušenosti....

    Datum: 11.05.2011 08:30
     

    Zdravím, já na pojištění psa nedám dopustit. Doporučuji ČPP. Odteď už si budu vždycky všechny psy pojišťovat. Za ty 3000 ročně mi to stojí!

     
  • Autor: Denny
    Status:

    Re: Pojištění psů názory, rady, zkušenosti....

    Datum: 23.08.2011 12:49
     

    Takže zkušenosti s ČPP mám jen ty nejlepší. Pes už byl 2x pokousán, poprvé je to zhruba 3 měsíce. Peníze mi vyplatili bez problémů. Teď bohužel čekám na další pojistnou událost-další pokousání thumbs up .Bohužel tu psí duši peníze nenapraví sad smiley

     
  • Autor: ilka
    Status:

    Re: Pojištění psů názory, rady, zkušenosti....

    Datum: 24.08.2011 22:00
     


    Denny napsal(a):

    Takže zkušenosti s ČPP mám jen ty nejlepší. Pes už byl 2x pokousán, poprvé je to zhruba 3 měsíce. Peníze mi vyplatili bez problémů. Teď bohužel čekám na další pojistnou událost-další pokousání thumbs up .Bohužel tu psí duši peníze nenapraví sad smiley


    Denny to jakože tvůj pokousaný pes potřeboval lékařské ošetření a ono to prošlo? to je super.... já jsem tuším zrovna u ČPP trefila na dost nepříjemnou paní obchodnici, a když jsem jí uváděla příklady z praxe, jestli se na takové případy zrovna vztahuje pojistka tak mě celkem neurvale odpinkla - ona to vlastně už není její starost, že? s tím se pak nějak vypořádá likvidátor... no nakrkla jsem se a pes pojištěný pořád není.

     

    příklad z praxe: pes ukradl ze stolu jednohubky s párátkama - musel do narkózy a lékař mu je musel vytahovat z krku.... tak a co ted, propaltí pojifšťovna či nikoliv????

    nebo pes něco blbého sežral - bohužel u nás to byly uzené ouška asi se žluklým tukem - do dvou dnů průjem, zvracení - no pes pod obraz: injekce, atb, dietka.... ?

     

    naši třeba pojistili vlčáka, richtig má kožní problémy - několikrát přeléčený atb, likvidátor oznámil, že na to se pojistka nevztahuje... teda smlouvu jsem nečetla ale vsadím boty, že taxativně to snad nestojí v žádných podmínkách. je fakt že než jsem pojištění psa odložila "do šuplíku", tak jsem si pojistné podmínky četla.... některá z pojišťoven striktně vyžadovala čipování psa - dneska pokud chcete v za hranice republiky do EU tak stejně psa načipovaného mít musíte - mimochodem nevíte co to stojí? myslím že to je akorát velký humbuk a nic efektivního z toho. jo jo, pojišťovna vám sice přislíbí, že čipování vám proplatí, ale psa musíte mít pojištěného u nich alespoň dva roky, takže se jim to fakt vyplatí....winking smiley takže stále nevím jestli pojistit a kdeconfused smiley

     
  • Autor: Denny
    Status:

    Re: Pojištění psů názory, rady, zkušenosti....

    Datum: 25.08.2011 07:21
     

    ilka - prošlo, samozřejmě je pojištěn proti úrazu, ikdyby si zlomil nohu atd. Mám nějakou spoluúčast, takže pojišťovna hradí "nad" tu spoluúčast. Když byl kouslej poprvé vytopila jsem cca. 6000Kč, takže při spoluúčasti 1000Kč ti vrátí 5 tisíc Kč. Jak říkám, nemůžu si stěžovat. (Platím zhruba 2400Kč ročně, mám pojištění pro celou evroupu a taky kdyby on někomu něco udělal)

    Tvůj příklad s jednohubkou je taky úraz.

    Samozřejmě se nepojišťují vrozené vady jako dysplazie atd...

    A co se týče čipování já bych bez čipu psa do zahraničí ani nevezla, nikdy nevíš, může se ztratit ikdyž bude na vodítku něčeho se lekne, uteče.....eye rolling smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Pojištění psů názory, rady, zkušenosti....

    Datum: 25.08.2011 07:33
     

    Ilko, musím dát za pravdu Denny. Sice psy pojištěné nemám, protože když byli mladí, pojištění neexistovalo, ale, jak jsem psala někdy zkraje, známá dostala zaplacené operace svého psa všechny (mínus -spoluúčast) Prasklý křížový vaz, operace menisku a myslím torze žaludku - NO) což je s následnou péčí dohromady kolem 80-100 tisíc.

    Co se týká čipování psa, osobně doufám, že to bude jednou povinnost každého majitele psa. Předejde se tím spoustě nedorozumnění a podvodů. Nevím, kolik to stojí teď, ale kdysi to bylo i s vytavením pasu kolem pětistovky. Papíroví psi jsou tetovaní, ale i je bych asi povinně čipovala, protože tetování se věkem rozplizne a je špatně čitelné.

     
  • Autor: ilka
    Status:

    Re: Pojištění psů názory, rady, zkušenosti....

    Datum: 25.08.2011 20:42
     

    drahu, osobně proti čipování nic nemám, asi nás to jednou nemine ale spíš je to o celé filozofii - možná v zahraničí jsou lidi "vychovanější" a jakmile trefí na psa není jim zatěžko valit s ním dobrovolně k veterináři, a to musí být pochopitelně veterinář vybavený čtečkou čipů, aby honem zjistili čí to je pes.... lidi jsou všelijací a myslím že v pro naši českou povahu naprostá novinka

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Pojištění psů názory, rady, zkušenosti....

    Datum: 25.08.2011 21:14
     

    Myslím, že i u nás se to hýbe tím správným směrem. To víš, že nebudou všichni zodpovědní. U nás už mají čtečku i malí vetové. mají jí mít i četníci a stáťáci a samozřejmě útulky, ale u nich nevím, jestli jí mají všechny. navíc jsou u nás asi tři společnosti, u kterých lze čip přihlásit. Jedno je snad veterinární cosi a pak ještě dvě, ale mám pocit, že spolu nespolupracují. to je daleko větší bordel. Můžeš si však za příplatek přihlásit čip i ve druhých dvou společnostech. Možná, že dnes je už lepší situace, ale nesledovala jsem to, tak nechci kecat.

     
  • Status: expert

    Re: Pojištění psů názory, rady, zkušenosti....

    Datum: 31.03.2014 11:27
     

    Že se nestydíš, nováček a vyhrabeš prvním příspěvkem v hloubi fora 3 roky nevytaženou diskusi, jen proto abys mohla dělat reklamu. Není ti to hloupý????

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil jaja99 (31.03.2014 11:29)
     
Stránky:  12 | <<předchozí komentáře
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Psi (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.