čtvrtek 25. dubna, 19:44 Svátek má Marek
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Psi
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Zvířata > Domácí mazlíčci > Psi
Diskutujte! Máte doma kočku, pejska a nebo jiného mazlíčka? Jistě s ním máte spoustu radostí, ale i starostí..
 
 
 
 
Autor: Denny
Status:

Pojištění psů názory, rady, zkušenosti....

Datum: 16.02.2010 07:04
 

Zdravím všechny majitele čtyřnohých miláčků - pejsků. Přemýšlím o pojištění mého pejska kterou pojišťovnu vybrat, na co si dát pozor.... můžete mi napsat vaše zkušenosti s pojišťovnami - postřehy.

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 12 | další
    Aktuální stránka: 1 z 2
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Pojištění psů názory, rady, zkušenosti....

    Datum: 16.02.2010 08:49
     

    Sama pojištěné psy nemám, protože pojisky vznikly pro nás pozdě, ale známá má u ČP pojištěného NO od mimina. Čím dřív, tím levnější pojištění je. Jí se náramně vyplatilo. Psovi prasknul křížový vaz - operace, následně meniskus - operace a pak, aby toho nebylo málo, tak torze žaludku - operace. Když zprůměruju, tak jedna operace NO je cca 20000,-Kč (jsem při zemi), pes stál na ošetřeních 60000,-Kč a pojišťovna zaplatila 70%. To teda není vůbec špatný, když si uvědomím, že se všechny průšvihy staly psovi do tří let věku a paní platí asi 3000,- Kč ročně.

    Nemám z osobních důvodů ČP ráda, ale tahle pojistka není vůbec špatná, vzhledem k tomu, jak nám ti naši miláčkové v dnešní době často marodí.

    Myslím, že je pes pojištěn do 8 let věku, ale předpokládám, že záleží na plemeni. Jiné pojistky neznám

     
  • Autor: Reklama

    Re: Pojištění psů názory, rady, zkušenosti....

     
     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Pojištění psů názory, rady, zkušenosti....

    Datum: 16.02.2010 09:09
     

    Drahuško,to vobec nie špatné! Hlavně ak máš chovného psa.Nievieš náhodou,či poisťovňa hradí náklady aj pri ošetrení psa u veta,čo nie je v komore vet.lekárov?

     
  • Autor: Dadula1
    Status: nováček

    Re: Pojištění psů názory, rady, zkušenosti....

    Datum: 16.02.2010 11:19
     

    Slyšela jsem, že dobrá je HALALI Všeobecná pojišťovna. Je zaměřená na myslivost a mimojiné nabízí i pojištění psů - i ostatních, nejen aktivně mysliveckých. - Pojištění psů na úraz, nemoc a život - tady [www.halali-pojistovna.cz] . Nevím ale, jestli se to týká jen s PP.

     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: Pojištění psů názory, rady, zkušenosti....

    Datum: 16.02.2010 11:30
     

    Mě se to už pravděpodobně netýká, protože Betynce bude v červnu 15 roků, ale do budoucnosti.

    Je v tomto pojištění i napadení? Že třeba vlastní pes rafne druhého?

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Pojištění psů názory, rady, zkušenosti....

    Datum: 16.02.2010 13:50
     

    Anny, tak dalece informovaná nejsem, ale když si najedeš na jejich stránky, myslím, že něco najdeš nebo si zadáš aspoň dotaz.

     

    Hespo: pojistit je třeba od neútlejšího věku - od doby, kdy to pojistka dovolí, jinak velmi strmě narůstá výše pojistného. Mému psovi byly čtyři a už bych se asi nedoplatila thumbs up

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Pojištění psů názory, rady, zkušenosti....

    Datum: 16.02.2010 13:55
     

    naší Kety bude v dubnu 15 a pojistit nervy potřebujeme my.....je to protivná zrzavá babka co neví, co zrovna chcegrinning smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Pojištění psů názory, rady, zkušenosti....

    Datum: 16.02.2010 13:56
     

    Hespo, pojištění na škodu? To nevím, ale tohle pojištění je myslím u pojištění domácnosti nebo samostatně - Odpovědnost za škodu. V tom jsou pojištěna i domácí zvířata a i škody, které způsobí. Buď pokousáním, roztrháním (oblečení apod) nebo když ti zdrhne a stane se kvůli němu autonehoda... (tam snad musíš dokázat, že zvíře bylo zabezpečené a i přes to zdrhlo nebo co)

     
  • Autor: Denny
    Status:

    Re: Pojištění psů názory, rady, zkušenosti....

    Datum: 16.02.2010 17:12
     

    Drahuš děkuju-nejsi první, kdo píše na ČP pozitiva-ikdyž (mezi náma) dost se divímconfused smiley . Já teď měla pejska nemocného-měl "jen" virozu" ale první noc jsme vůbec nespali, jak se dusilsad smiley . Myslela jsem, že má třeba něco v krku takže ráno k veterináři-rentgen plic a krku-nic tam nebylo (bohudík) takže dostal antibiotika a za tři dny se mu ulevilo, dnes už je to zase onthumbs down nechali jsme tam 1600Kč (proti tomu, co slýchám to není nic) takže o tom uvažuju, pejskovi je rok.

    Dělají i pojistku odpovědnosti-když váš pes např. vběhne pod kola cyklistovi-zničí kolo a cyklista si např.zláme nohu tak se dá pojistit abychom dotyčnému nemuseli platit ani nemocenskou ani škodu na kole....

     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: Pojištění psů názory, rady, zkušenosti....

    Datum: 16.02.2010 19:02
     

    Děkuju za vám všem informace flower smiley flower smiley flower smiley

     
  • Autor: Denny
    Status:

    Re: Pojištění psů názory, rady, zkušenosti....

    Datum: 16.02.2010 19:10
     

    Tady je i příklad [www.ceskapojistovna.cz] ve čtvrtek se tam jedu informovatsmiling smiley

     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Pojištění psů názory, rady, zkušenosti....

    Datum: 17.02.2010 00:49
     


    Denny napsal(a):

    ......... Dělají i pojistku odpovědnosti-když váš pes např. vběhne pod kola cyklistovi-zničí kolo a cyklista si např.zláme nohu tak se dá pojistit abychom dotyčnému nemuseli platit ani nemocenskou ani škodu na kole....


    Toto je možné připojistit ke každé smlouvě pojištění bytu - je to pojištění odpovědnosti a týká se to všech členů žijících ve společné domácnosti - cena cca 350,-Kč/rok. Pakliže pes vletí do silnice, někoho napadne a pokouše, okouše sousedovi boty, zadáví slepice,...je to do výše 1,5 mil.Kč. Myslím, že to je postačující.

     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Pojištění psů názory, rady, zkušenosti....

    Datum: 17.02.2010 01:02
     


    Denny napsal(a):

    Tady je i příklad [www.ceskapojistovna.cz] ve čtvrtek se tam jedu informovatsmiling smiley


    Také jsem chtěla pojistit čubinu, ale po rozhovoru s pojišťováky jsem od toho upustila. Je to dva roky, možná se něco změnilo. Výše pojistného je odvislá od ceny štěněte, některé zdravotní ptoblémy se nehradí, léčba kolem porodu, císařského řezu také ne.

    Dle mého názoru to není nijak extra výhodné pro malá plemena. Možná pro většího aktivního psa, kde hrozí častější úrazy, zlomeniny, či psa služebního. Každopádně pojistné mi připadalo dost vysoké.

    Jinak vím, že známá musela po úhynu psa doložit potvrzení o převzetí zvířete kafilerií

     
  • Autor: Denny
    Status:

    Re: Pojištění psů názory, rady, zkušenosti....

    Datum: 17.02.2010 06:15
     

    Missi no já mám právě ohaře-docela aktivistuwinking smiley .

    Četla jsem že to vyjde cca-1800Kč ročně což je 150Kč měsíčně. To mi nepřijde zas tak moc-to jsou dvoje pamlskygrinning smiley .

    Každopádně si od toho neslibuju nic vyjímečného, ale zkusím to.

     
  • Autor: Denny
    Status:

    Re: Pojištění psů názory, rady, zkušenosti....

    Datum: 19.02.2010 06:21
     

    Tak jsem tu pojišťovnu nestihla. Zkusím za týden, budu mít od kamarádky další informace.

     
Stránky:  12 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Psi (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.