pátek 19. dubna, 21:55 Svátek má Rostislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Stano
Status:
Klikni pro filtrování
Tagy: spánek sen

Mluviči ze spaní

Datum: 06.11.2007 21:16
 

Co vtipného jste kdy slyšeli nebo sami vykládali ze spaní? K založení této rubriky mě inspiroval asi 10 minut starý zážitek:

 

Sedím, píšu mail, když najednou slyším z obýváku, kde právě spí můj muž, strašný zvuky. Původně jsem myslela, že s odpuštěním hrůzostrašně prdí, pak jsem se vyděsila, že se mu něco stalo. Inu vlítnu tam a koukám - on to vyluzoval ze spaní. Takový bručení, mručení, chrčení a vrčení dohromady. Vybafla jsem hrůzou "co děláš?" A on "no co, vrčim! Jsem robot, tak vrčim, ne?" Pak už probrán říkal, že byl třicetimetrovej robot, kterýho se nikdo nebál, tak začal vrčet, i když mu to bylo zpočátku trapný, ale odhodlal se - aby se ho lidi báli. Zabralo to - dali se na prej na útěk:-)

 

A to ještě včera, když jsem o půlnoci ulehla, začal chrápat. Zamlaskám, jednou, dvakrát, potřetí, a pak to přišlo: "No joo, co furt máš? Co furt do mě hučíš? To je furt něco, a ani si kvůli tobě nemůžu vzít ředkvičku!"

 

Asi před měsícem jsem zase v noci s maximálním údivem pronesla "prosim tě, proč máš na hlavě ten kýbl?" Bránil se, že žádnej kýbl na hlavě nemá, kontrovala jsem "ještě před chvílí si mě s ním škrtil, tak se nedělej". eye popping smiley

 

Ale jinak se máme docela rádi, fakticky drinking smiley .

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 123 | další
    Aktuální stránka: 1 z 3
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Mluviči ze spaní

    Datum: 06.11.2007 21:23
     
    Já doufám,že ze spaní nemluvím,to by bylo na rozvodgrinning smiley a chlap tak strašně chrápe,že by mu stejně nebylo rozumětangry smiley
     
  • Autor: Reklama

    Re: Mluviči ze spaní

     
     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Mluviči ze spaní

    Datum: 06.11.2007 21:29
     
    můj manžel ze spaní strašně mlaská.kolikrát jsem si říkala,že vstanu,rosvítím a kouknu se,jak při tom vypadá.naštěstí pro něj ,se mi nikdy nechce vylézat z tepla peřin.grinning smiley
     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Mluviči ze spaní

    Datum: 06.11.2007 21:35
     
    grinning smiley grinning smiley grinning smiley
     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Mluviči ze spaní

    Datum: 06.11.2007 21:41
     

    Letitá hláška ze spaní, tehdy o kocourovi na polštáři, nejsem autor, jen ten, kdo to slyšel, zaznamenal, a tudíž všem vypráví smiling smiley:

    "Vrní v intervalu od nuly do er.."

     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Mluviči ze spaní

    Datum: 06.11.2007 21:42
     

    Stano grinning smiley grinning smiley , jestli já jednou začnu mluvit ze spaní, tak bydlím na ulici stydlin smiley

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Mluviči ze spaní

    Datum: 06.11.2007 21:48
     
    někdy po noční,když mě děcka vzbudí k vůli něčemu "strašně důležitému",chvíli poté,co usnu,tak se napolo probudím a sama sebe slyším,jak plácám nesmysly.nejhorší je,že to slyším,ale nejde to zastavit.vidím je ,jak se mlátí smíchy a vím proč,ale kecám a kecám.než se naplno probudím.snad někdo ví,o čem mluvím.grinning smiley
     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Mluviči ze spaní

    Datum: 06.11.2007 21:55
     
    Hanule grinning smiley grinning smiley grinning smiley thumbs down.
     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Mluviči ze spaní

    Datum: 06.11.2007 22:02
     
    už je to pěkných pár let, co jsem na otázku jestli spím odpověděla: "Sedím na zadním sedadle auta a zkouším si svetry" - jak jsem to dořekla jsem se probrala, ale tu větu si pamatuju winking smiley
     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Mluviči ze spaní

    Datum: 06.11.2007 22:04
     
    Hehehe grinning smiley grinning smiley grinning smiley. To je sranda, co za pakárny člověk ve snu vymyslí, a hlavně se jim vůbec nediví grinning smiley thumbs down.
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Mluviči ze spaní

    Datum: 07.11.2007 09:20
     
    Tak já ze spaní mluvím, nahlas se směju a pak taky šíleně ječím! A to tak,že tím pak sama sebe probudím eye rolling smiley . Minule se mnou manžel v noci cloumal s dotazem: Co se ti stalo? A já v tom polospánku: Bacha, honí mě nějakej chlap! eye popping smiley grinning smiley
     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Mluviči ze spaní

    Datum: 07.11.2007 09:26
     
    Koukám,že máte sny jak maxipes Fíkgrinning smiley
     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Mluviči ze spaní

    Datum: 07.11.2007 12:21
     

    Stáva sa Vám,že keď sa prebúdzate,ešte v polosne,zakomponujete do sna reálné zvuky?Mne áno.Stalo sa to už dávno,cestovala som v ložkovom vlaku do Košíc,já som síce ešte chrnela,ale ostatné osazenstvo sa už zobúdzalo. Snívalo sa mi ,že som učitelkou v triede a mám tam hromadu rozdivočených detí,neustále sa vrteli s nahlas rozprávali. Prebrala som sa na to,ako som nahlas vykríkla- Tu bude TICHO!!! Muselo to byť počuť v celom vagóne.

    Našťastie už vlak prichádzal na konečnú,tak som sa tam hanbou nemusela dlho zalykať.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Mluviči ze spaní

    Datum: 07.11.2007 12:52
     
    anny: Tak PŘESNĚ TOHLE se mi stává naprosto běžně!!! Štěká náš pes před barákem a mě se zdá, že jsem někde v útulku a tak grinning smiley
     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Mluviči ze spaní

    Datum: 07.11.2007 14:07
     

    Anny: grinning smiley thumbs down

    Jo, to znám. Můj muž kdysi měl sen, že je někde na břehu moře, že stojí v řadě s dalšími asi dvaceti lidmi, a kolem chodí rybář, a vždycky, když někdo z té řady mňoukne, dostane rybu. A tak tam taky stál a mňoukal a baštil syrové ryby, až ho vzbudily naše mňoukající kočky, stály u postele a škemraly smiling smiley .

     
Stránky:  123 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.