pátek 19. dubna, 08:37 Svátek má Rostislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Pojďme si vyčarovat jaro

Datum: 16.02.2009 20:17
 

Ta zima už mi leze na nervy, začínám mít depku, zimní oblečení se pomalu rozpadá dlouhým nošením winking smiley, auta mají ojeté zimní gumy a jaro je tak nějak v nedohlednu. Navíc kde kdo má chřipku a nebo je alespoň pořádně nachlazený.

Musíme to vzít jako správné bosorky do svých rukou a jaro si vyčarujeme, co vy na to.

Takže pozor soustřeďte se právě začínáme love smiley flower smiley love smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 14 z 14
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Pojďme si vyčarovat jaro

    Datum: 20.04.2017 10:02
     

    Čaruju jak divá, kytek plný byt-zítra dorazí poslední objednané- a jaro nikde. Už nemám pomalu kde obědvat, všude kytky a nemůžou ven sad smiley Jaro kde jsi please smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Pojďme si vyčarovat jaro

     
     
  • Status: expert

    Re: Pojďme si vyčarovat jaro

    Datum: 20.04.2017 23:10
     

    Když už jste u těch ibišků, tak kolega má doma jeden snad dvacetiletý, dávají ho ven. Krasavec. Až pokvete, dám fotku.

     
  • Autor: bosk
    Status: expert

    Re: Pojďme si vyčarovat jaro

    Datum: 21.04.2017 09:48
     



    Pinka napsal(a):

    Čaruju jak divá, kytek plný byt-zítra dorazí poslední objednané- a jaro nikde. Už nemám pomalu kde obědvat, všude kytky a nemůžou ven sad smiley Jaro kde jsi please smiley

    Mě ještě nedorazilo z objednaných nic,ale včera jsem si koupila nízkou azalku,růžovou.Dám ji na chatu tady na zahradě by ji nevyhovovala půda,tam jo.

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Pojďme si vyčarovat jaro

    Datum: 21.04.2017 12:39
     

    taky mám ibišky stromkový starší 20ti let. každý rok ostříhám na pahýl a daří se jim i kvetou. Ty šlechtěný z Buchlovic už nemám,vydržely 2 roky sad smiley

    regina.mocova@gmail.com napsal(a):

    Když už jste u těch ibišků, tak kolega má doma jeden snad dvacetiletý, dávají ho ven. Krasavec. Až pokvete, dám fotku.

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Pojďme si vyčarovat jaro

    Datum: 21.04.2017 14:28
     

    ještě v pravěku a v paneláku jsem měla dva velké -. je černobílá fotka a na ní jsou mé dcery jako malé u těch ibichů . ale moc nekvetly . po přestěhování do baráku mi odešly.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Pojďme si vyčarovat jaro

    Datum: 21.04.2017 14:42
     

    ibišky jsou obecně děsně nenažraný. V sezóně jsem jim dávala při každé zálivce dvojnásobné množství kristalonu plod a květ, než je v návodu. Pak kvetly ostošest. měla jsem jeden, který měl najednou sedmdesát květů, ale pod tíhou květů se rozlomil a už to nedal. Byl to také asfalťák, ale nedala jsem na něj dopustit a ten mě mrzí. Též jsem je letnila

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.