sobota 20. dubna, 07:43 Svátek má Marcela
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Okrasná zahrada
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada > Okrasná zahrada
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování
Tagy: podzim

Podzimní hra barev

Datum: 20.09.2007 15:10
 

Barvami listí se to v zahradách teď jen hemží, tak se pochlubte, co máte na té vaší.

Dneska jsem něco nafotila, ale fotky vložím asi až večer nebo zítra.



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 4 z 21
  • Autor: maxynka
    Status:

    Re: Podzimní hra barev

    Datum: 29.09.2010 10:27
     


    HanaK napsal(a):

    Jak se do lesa volá winking smiley

    thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down

     
  • Autor: Reklama

    Re: Podzimní hra barev

     
     
  • Autor: maxynka
    Status:

    Re: Podzimní hra barev

    Datum: 29.09.2010 10:27
     

    ??

    [botany.cz]

     
  • Autor: Skokanka
    Status:

    Re: Podzimní hra barev

    Datum: 29.09.2010 11:42
     
    Další fotografie:

    tenhle menší strom je prý dnes už vzácnější...měla jsem ho blíž u domu ale tam ho laviny olamovaly,tak jsem ho dala dál asi 15m k plotu a je zajímavý,že i když je pořád na stejný světový straně je letos na podzim pěkně barevný,to nikdy nebýval...mohla by to být dnešní malá hádanka..nápověda: Suchý o ní zpívá v jedné písničce...foto nic moc,fotila jsem to v dešti

     
  • Autor: Vladka
    Status: expert

    Re: Podzimní hra barev

    Datum: 29.09.2010 11:54
     

    Klokočí, viď? Ale kdybys nezmínila písničku, tak bych byla v p... jak Baťa s dřevákamagrinning smiley

     
  • Autor: Skokanka
    Status:

    Re: Podzimní hra barev

    Datum: 29.09.2010 12:22
     

    Ano správně Vlaďko thumbs down thumbs down thumbs down ,ale nikdy takhle "nezlátlo"...mám ho ještě od p.Špačka z Holic u Pardubic...mimochodem,když budete mít čas navštivte ho,dělají to s manželkou,jsou oba v důchodu,moc milí lidi,vepředu mají svoji krásnou zahradu a vzadu pěstují na prodej,bydlí tam,takže nebyl mikdy problém..měla jsem od nich hodně rarit..bohužel jsme se stěhovali narychlo a v prosinci,když mrzlo,takže jsem si skoro nic nemohla vzít s sebou...

     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Podzimní hra barev

    Datum: 29.09.2010 13:14
     

    bez plodu bych to také nepoznala winking smiley

     
  • Autor: Ram
    Status:
    www.bmprofit.cz

    Re: Podzimní hra barev

    Datum: 29.09.2010 19:15
     


    HanaK napsal(a):

    Jak se do lesa volá winking smiley


    Máte sice pravdu. jen voláte blbosti paní nevědoucí.smiling smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Podzimní hra barev

    Datum: 29.09.2010 19:33
     

    Krásné klokočí, musím si jít otrhat ke známým nějaké plody - ne na růženec, ale na hravé večery s dětmi. Věra

     
  • Autor: Skokanka
    Status:

    Re: Podzimní hra barev

    Datum: 29.09.2010 19:56
     

    škoda,že jsem to nevěděla dřív,vyházela jsem to..u vloni jsem to nabízela zadarmo na netu a nikdo to nechtěl...

     
  • Autor: Dasa
    Status: expert

    Re: Podzimní hra barev

    Datum: 29.09.2010 20:16
     

    Jdu pozdě ale poznala bych podle plodu. Keřík mám - dokonce 2x , ale zatím malý .... Můžeš mi napsat v jaké zemině pěstuješ? Díky flower smiley

     
  • Autor: Skokanka
    Status:

    Re: Podzimní hra barev

    Datum: 29.09.2010 20:19
     

    úplně obyčejné..tady se to jmenuje Kamenice,protože je všude v zemi kámen...takže asi hlinokamenitá ? to roste samo...

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Podzimní hra barev

    Datum: 29.09.2010 20:26
     

    Dašo, ta kamarádka má velký keř v rohu zahrady na kopci - tedy na suchu (nezalévá tam) a na kamenitém podloží. Tudíž bych řekla, že je to rostlina nenáročná. Asi potřebuje pořádně zakořenit a pak už ti poroste dobře. Věra

     
  • Autor: Dasa
    Status: expert

    Re: Podzimní hra barev

    Datum: 29.09.2010 22:47
     

    Holky díky za komentáře. Já jsem totiž letos(cca po dvou letech) svůj keřík zahubila stydlin smiley a vůbec netuším proč. Na jaře krásně obrazil a potom najednou ( podle mne v období kdy Jaje odešla třešinka na nějakou virozu či plíseň)) začal zasychat až uhynul . Hned jsem ale objednala nový ( hned 2 kousky) a uvidím co udělá na jaře. Moc o něj stojím , protože jsem ho nikdy neviděla a zajímá mě to už kvůli té pisničce pana Suchého.

    Když mi přišly ty nové keříky bylo na nich patrné, že absolvovaly nějaký postřik takže je možné, že mi můj původní keřík podlehl nějaké plísni či co to bylo.

     
  • Autor: hippie
    Status: nováček

    Re: Podzimní hra barev

    Datum: 30.09.2010 04:25
     
    web-zahrada-podzim-7102.jpg
    Další fotografie:

    Jsem tu zas s podzimem. Mě to tak nabudilo, že jsem nafotila i takové pohledy, o kterých jsem ani nevěděla, že existují. smiling smiley

    Fotky vkládám vždy zmenšené - jen kolem 200 kB.

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Podzimní hra barev

    Datum: 30.09.2010 06:05
     

    eye popping smiley eye popping smiley ty břízky!!! thumbs down thumbs down thumbs downnádhera.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Okrasná zahrada (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.