čtvrtek 18. dubna, 05:30 Svátek má Valérie
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Okrasná zahrada
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada > Okrasná zahrada
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování
Tagy: podzim

Podzimní hra barev

Datum: 20.09.2007 15:10
 

Barvami listí se to v zahradách teď jen hemží, tak se pochlubte, co máte na té vaší.

Dneska jsem něco nafotila, ale fotky vložím asi až večer nebo zítra.



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 1 z 21
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Podzimní hra barev

    Datum: 27.09.2010 23:54
     

    Páni eye popping smiley eye popping smiley to je barev thumbs down! Opravdová podzimní podívaná thumbs down

     
  • Autor: Reklama

    Re: Podzimní hra barev

     
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Podzimní hra barev

    Datum: 28.09.2010 07:59
     

    eye popping smileyNádhera!!! thumbs down thumbs down thumbs down

     
  • Autor: Arturka
    Status:

    Re: Podzimní hra barev

    Datum: 28.09.2010 08:25
     

    To je ale vychytávka. Vypadá to úžasně. Dobrý nápad flower smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Podzimní hra barev

    Datum: 28.09.2010 09:44
     

    krásné barvičky podzimu....thumbs down , to je Tvoje zahrada?

     
  • Autor: hippie
    Status: nováček

    Re: Podzimní hra barev

    Datum: 28.09.2010 12:07
     
    web-zahrada-s-pejsky.jpg
    Další fotografie:
    iriska napsal(a):

    krásné barvičky podzimu....thumbs down , to je Tvoje zahrada?


    Ahoj všem, já jsem sem vlezla a ani se nepředstavila. stydlin smiley Ale jsem stále na štíru s časem, tak jsem to odložila na později.

    Na toto fórum chodím již přes 2 roky a moc se mi tady líbí.thumbs down

    Zahrada je moje, je 30 km od Liberce a přestěhovali jsme se sem z Prahy před asi 8 lety.

    Zahrada je veliká cca 6 000 m2 a byla to typicky venkovská zahrada, všude jen samé ovocné stromy a keře. Moje představa je samozřejmě hodně jiná, ale já miluji vše živé, tak je mi líto cokoliv ničit, tak tady prostě vše žije pohromadě. Okrasné i ovocné, vše necháváme dožít. winking smiley 

    Jsme v chráněné krajinné oblasti, navíc naproti kostelu a tomu je podřízený i vzhled zahrady. Nesmí sem žádné městské vymoženosti. Ale to mně vůbec nevadí, mám ráda přirozenost.

     

    A k něčemu se musím přiznat, což mě tedy mrzí a snad se to časem změní - nemám ráda trvalky. Asi tím, jak mám stále tolik práce (chovám pejsky, dovážíme kosmetiku pro psy atd. atd.), tak mi přijdou strašně náročné. Na zahradu mi zbývá málo času, tak potřebuju, aby se vše postaralo o sebe téměř samo. smiling smiley 

     

    Přikládám ještě fotky pro představu, snad nevadí, že do tohoto tématu. Práce je zde ještě na mnoho let ...

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Podzimní hra barev

    Datum: 28.09.2010 12:14
     

    eye popping smiley jen zírám, máš to tam nádherný....to je pokoukáníčkothumbs down thumbs down thumbs down

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Podzimní hra barev

    Datum: 28.09.2010 12:53
     

    To je pesanů! eye popping smiley A zahrada moc hezká thumbs down

     
  • Autor: zuziberka
    Status:
    zuzibercinystra..

    Re: Podzimní hra barev

    Datum: 28.09.2010 12:59
     

    Hippie, paráda thumbs down thumbs down thumbs down

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Podzimní hra barev

    Datum: 28.09.2010 15:57
     

    Nádherná zahrada.... thumbs down thumbs down thumbs down eye popping smiley

     
  • Autor: 555
    Status: expert

    Re: Podzimní hra barev

    Datum: 28.09.2010 16:05
     

    Ahoj Hippie. Máš překrásnou zahradu a chápu tě, že při té rozloze bys potřebovala spíše bezúdržbovou. Zvolila jsi dobře. A hafíci jsou taky moc pěkníthumbs down

     
  • Autor: 555
    Status: expert

    Re: Podzimní hra barev

    Datum: 28.09.2010 16:11
     
    zahrada 016.jpg

    Přísavník je krásný svými podzimními barvami. Abychom se trochu oddělili od sousedů, zasázela jsem ho vloni na jaře k pletivu. Je úžasně životaschopný. Za rok a půl už se pěkně rozrostl. Jestli takhle pojede dál, bude příští rok plot pěkně celý porostlý. Ten můj pohled se nedá přirovnat k té porostlé třešni od Hippie, ale mám z něj stejně radost.

     
  • Autor: Andora
    Status:

    Re: Podzimní hra barev

    Datum: 28.09.2010 16:28
     

    Podzim je nádhernej, teda pokud neleje jako u nás poslední 3 dny. Brr. Snad bude ještě hezky, abychom si těch krásných barviček užili(y).

     
  • Autor: Skokanka
    Status:

    Re: Podzimní hra barev

    Datum: 28.09.2010 17:59
     

    pro Hippie : majitelka,pejskové,zahrada,všechno moc krásný,ale asi jsem to nepochopila,ty trvalky jsou aspoň podle mě stejně náročné - nenáročné,jako keře...ty trvalky většinou na jaře seříznete a pak můžete občas hnojit nebo taky nemusíte a ty keře taky musíte aspoň jednou v roce ostříhat...navíc nevím,jak tam u Liberce máte hodně sněhu,ale já bydlím na Vysočině 600 m.n.m. a hlavně je tu každý rok normálně i 2m sněhu,že máme vyházenou cestičku k brance a ke dřevníku...navíc máme čtvercový dům,takže nám padají sněh.laviny na všechny strany a keře a stromy jsou polámané i třeba 10m od domu pod tíhou sněhu...když jsem tu před 2 lety zakládala zahradu,tak se mi líbily takový ty zahrady,kde převažují stálozelené keře a stromky,to jsem zjistila,že je to úplně jedno,protože v zimě stejně nejsou vůbec vidět a navíc ty,které jsem zasadila do 5 m k domu,byly rok od roku menší a menší...jak je ty laviny ulamovaly...takže se zas vracím víc k trvalkám,ty brzy na jaře seříznu a je pokoj a není mi líto,jako letos na jaře jsem měla velký úbytek,např. ze 2 rododendrónů mi zbyly asi 3cm klacíky,které samo už neobrazily...

     
  • Autor: Arturka
    Status:

    Re: Podzimní hra barev

    Datum: 28.09.2010 18:42
     

    Hippie, takovou zahradu mít, tak jsem na výsost spokojená. Mě se moc líbí flower smiley . Nejdůležitější je, že se vám tam líbí a že slouží vašim potřebám.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Okrasná zahrada (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.