čtvrtek 25. dubna, 17:48 Svátek má Marek
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Interiérový design
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Interiérový design
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Status:

podkroví na chalupě..jen dřevo

Datum: 31.10.2011 09:07
 

Postavili jsme chalupu, kde je teď na řadě podkroví. Příčky už máme a teď co na ně.... Napadlo mě, jestli to neobložit palubkama a některé "zdi" nepřetřít na bílo. Někde jsem to viděla, je to styl některé ze severských zemí...nevíte někdo jakých? Nemůžu nikde najít fotky, abych si to představila....... a co si o tom myslíte vy? Přetírat barvou nebo ne??? Bojím se, že když to nechám "přírodní" tak to bude vypadat jak v sauně eye rolling smiley

 

Komentáře a názory

 
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: podkroví na chalupě..jen dřevo

    Datum: 31.10.2011 11:13
     

    Tipla bych Nordic Style, ale i obecně ten skandinávský.

    Takový myslíš?

    [lifestyle.ca.msn.com]

    Nemám s tím údržbovu zkušenost, ale asi bych zvážila uchýlit se nikoli k barvě, ale bílé lazuře. Takový ten nátěr, co prostupuje kresba dřeva, anibarvaanilak. Osobně mě zaujala nabídka Hornbachu.. cena, parametry a tak. Ale určitě vyptat zkušených.

     
  • Autor: Reklama

    Re: podkroví na chalupě..jen dřevo

     
     
  • Autor: rema
    Status: nováček

    Re: podkroví na chalupě..jen dřevo

    Datum: 31.10.2011 11:35
     

    Mám doma strop z palubek natřený bílou lazurou a jsem velice spokojená. Je to v chodbě,kde není okno a vypadá to podle mě dobře. Renata

     
  • Autor: Sheeana
    Status: nováček

    Re: podkroví na chalupě..jen dřevo

    Datum: 08.11.2011 13:30
     

    Nikde nevidím, žádný odkaz na fotky, takže je to spíš odhad. Na půdě taky máme přírodní palubky twinson a jako v sauně to nevypadá. Záleží, jaká a kolik tam máš oken, jak je ten prostor celkově velký, jaký máš nábytek a jestli je celkový design chalupy do dřeva (přírodní). Prostě záleží, jak to bude na tebe působit jako celek. S přetřením na bílo zkušenost nemám.

     
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: podkroví na chalupě..jen dřevo

    Datum: 08.11.2011 15:06
     

    to přece není dřevo nono smiley

     
  • Status:

    Re: podkroví na chalupě..jen dřevo

    Datum: 08.11.2011 15:37
     

    no zdá se mi to jen jako nenápadná reklama, páč pro interiery to neni asi to pravé ořechové thumbs up Někdy si říkám, jestli je někdo platí...

     
  • Autor: jabraka
    Status:

    Re: podkroví na chalupě..jen dřevo

    Datum: 10.11.2011 11:00
     

    A co se podívat ve škále vzorů tapet?Je to přece juen povrch stěny netradiční.Tapety Vinylové,nebo modernější Vliesové.

    JABRAKA

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Interiérový design (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.