pátek 29. března, 09:11 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Psi
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Zvířata > Domácí mazlíčci > Psi
Diskutujte! Máte doma kočku, pejska a nebo jiného mazlíčka? Jistě s ním máte spoustu radostí, ale i starostí..
 
 
 
 
Autor: adida
Status: nováček

Podivné chování

Datum: 21.06.2011 11:52
 

Zajímalo by mě, zda je to normální nebo se tak chová jen moje štěně. Pokaždé když najde nějakou mrtvolku zvířete, začne se kolem ní válet na zádech. Vypadá to, jak kdyby se chtěl poškrábat na zádech. Tak nevím, zda má nějakou úchylku nebo je to normální yawning smiley) děkuji

 

Komentáře a názory

 
  • Autor: Janina44
    Status:

    Re: Podivné chování

    Datum: 21.06.2011 11:54
     

    Je to normální. Snaží se svůj pach překrýt pachem té mrtvolky. Určitě se ti brzy vyválí v nějakém lejnu grinning smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Podivné chování

     
     
  • Status:

    Re: Podivné chování

    Datum: 21.06.2011 12:07
     

    hm je to naprosto normální, nic podivného na tom není. Hodně to dělají psi, kteří jsou hodně koupaní a šamponovaní winking smiley

     
  • Autor: Otazka
    Status: expert

    Re: Podivné chování

    Datum: 21.06.2011 13:17
     

    Moji psi nebyli šamponováni nikdy a koupáni minimálně a dělali to taky, ale vyrostli z toho. Tak se připrav na nejhorší. winking smiley

     
  • Autor: Janina44
    Status:

    Re: Podivné chování

    Datum: 21.06.2011 13:24
     

    Asi je to individuální. Můj westík se válel v každém dostupném smrádku s rozkoší do vysokého věku a krysaříci to dělali jen asi do dvou let. Teď už dlouho ne. Doufám, že to nezakřiknu a dneska z procházky nepřijdeme "voňaví" grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Podivné chování

    Datum: 21.06.2011 13:41
     

    Naši psi si tím taky prošli. I tím, že chodili na procházkách "do cukrárny" , což znamenalo,že někde slupli lidské nebo kočičí lejno. Přešlo je to, jen dorman se někdy snaží navonět za ušima usušenou žížalou nebo něčím podobným. Naštěstí jen vysušenými mumiemi, takže téměř bez "vůne"

    Co ale chodíme s partou pejskařů a pejsků, jsou i tací hafani, co požívají nebo se válí do seniorského věku a to je na mrtvici - když něčí dlouhosrstý pes od někud přiběhne a je obložen pláty mrtvolného slizu protkaného svíjejícími se červy. To je lahůdka tongue sticking out smiley thumbs up

     
  • Status:

    Re: Podivné chování

    Datum: 21.06.2011 13:53
     

    otazka: nemyslela jsem to tak, že jen vyšamponovaní psi to dělají, jen že se pak snaží převonět ten smrad ze šamponu....jinak taková uschlá žížala je pro naše psa jak shanel winking smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Podivné chování

    Datum: 21.06.2011 14:27
     

    Nám se jednou vyválel ve chcíplé rybě... smrděl tři dny, šampon-nešampon sad smiley.

     
  • Autor: adida
    Status: nováček

    Re: Podivné chování

    Datum: 21.06.2011 15:44
     

    Dekuji za odpovedi, docela jsem se pobavila yawning smiley) Myslela jsem, ze je to nejaky ritualsmiling smiley

     
  • Autor: adida
    Status: nováček

    Re: Podivné chování

    Datum: 21.06.2011 15:45
     

    a uz se nemuzu dockat az se mi vyvali v hovinku :-D

     
  • Autor: Radim
    Status:

    Re: Podivné chování

    Datum: 21.06.2011 16:10
     
    Anavi napsal(a):

    Nám se jednou vyválel ve chcíplé rybě... smrděl tři dny, šampon-nešampon sad smiley.

    To znám, nám taky jednou přiletěla na zahradu ryba . Letělo nějaké hejno a plác, rybička byla na dlažbě , naštěstí jsme byli rychlejší než naši psi, ti čuměli jak puci Ale smáli jsme se tomu ještě týden.

     
  • Status: expert

    Re: Podivné chování

    Datum: 21.06.2011 16:40
     

    grinning smiley

     
  • Autor: Otazka
    Status: expert

    Re: Podivné chování

    Datum: 21.06.2011 17:41
     


    HelaB napsal(a):

    otazka: nemyslela jsem to tak, že jen vyšamponovaní psi to dělají, jen že se pak snaží převonět ten smrad ze šamponu....jinak taková uschlá žížala je pro naše psa jak shanel winking smiley


    Helo, a já jsem jen potvrdila, že si tak počínají i ti nešamponovaní. Že jsou zkrátka čuňata všichni.grinning smiley

     
  • Status: nováček

    Re: Podivné chování

    Datum: 27.07.2011 15:19
     

    Je to zcela normální a být vámi tak zabraňuji pejskovi jen v těch nejhorších případech... Vyzkoušejte něco z [www.dokonalalaska.cz], nejspíš přípravek Dokonalá láska pro romantickou vůni nebo pro svěží vůni. Ta aromaterapie je dobrá v tom, že díky masážím se ta vůně dostává do organismu a ten pejsek pak tak hezky voní...

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Psi (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.