úterý 16. dubna, 14:16 Svátek má Irena
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Status: nováček
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování
Tagy: blb

Pochvalte se, nikdo to za vás neudělá

Datum: 23.02.2010 10:57
 

smiling smiley Aj ja sa chcem pochváliť.

ŽE: Mám základné vzdelanie, 58 rokov a sama, bez pomoci som si vytvorila túto stránku pre radosť:

[zabenka.svet-stranek.cz]

A ešte som sa na internete naučila pliesť košíky.

Pozdravujem všetky, čo sa rady chválime. smiling smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Majka (23.02.2010 11:23)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 5 z 21
  • Autor: bosk
    Status: expert

    Re: Pochvalte se, nikdo to za vás neudělá

    Datum: 31.05.2022 10:09
     



    Anavi napsal(a):

    Kájo, pochval se - koncert vnučky je nad všechny seriály světa.. .užij si to love smiley flower smiley

    Souhlasím,na seriál se podíváš pak a i kdybys ho prošvihla,tak koncert vnučky je přednější.A u nás je to podobný,můj chlap taky na takový akce moc nechce,všude musím já.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Pochvalte se, nikdo to za vás neudělá

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Pochvalte se, nikdo to za vás neudělá

    Datum: 31.05.2022 10:24
     

    až vylezeš, pochválíš se znovu...to víš, že to dáš winking smiley thumbs down, když je motivace

    kaaj napsal(a):

    no jo - jenom jestli tam vylezu ty schody.. sad smiley

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Pochvalte se, nikdo to za vás neudělá

    Datum: 31.05.2022 10:26
     

    a ještě provokuje. už když byly holky školačky-- na žádnou schůzku ve škole nešel a ještě vždycky pronesl větu ,, pane Sopuch ta vaše Silvinka / Zuzanka / je nejlepší ..to jako že řekne učitelka- blboun . a šel si lehnout .. spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Autor: Manca
    Status: expert

    Re: Pochvalte se, nikdo to za vás neudělá

    Datum: 31.05.2022 12:45
     

    Kájo, ty bys potřebovala IPTV. Aby sis mohla pustit cokoli týden zpátky. Ne se přizpůsobovat televizi. Nepamatuju si, kdy jsem naposledy koukala na to, co šlo aktuálně v programu.

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Pochvalte se, nikdo to za vás neudělá

    Datum: 31.05.2022 12:57
     

    Manco - mám celkem novou tv . je tam i internet . problém je , že s tím neumím . takže jen záladní programy. mám tam i stanice jako Newtlix . jenže... spinning smiley sticking its tongue outstejně někdy v noci nespím - tak si pustím opakování o půlnoci .

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kaaj (31.05.2022 12:59)
     
  • Status: expert

    Re: Pochvalte se, nikdo to za vás neudělá

    Datum: 31.05.2022 18:51
     

    Kaaj, doufám, žes vyrazila a stopro to zvládlas.Je to radost taková vnoučata. thumbs down

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Pochvalte se, nikdo to za vás neudělá

    Datum: 31.05.2022 19:11
     

    jo - vyrazila. winking smiley po schodech celkem jo . je tam zábradlí .Vendy zahrála velmi dobře. bude ještě chodit na druhý stupeń .ale je to drveno . ani se neusměje. ani se nijak nehýbá . přitom chodí do tančáku . to Honzík , ten se jinak předváděl . když měl on absolveťák . hrál Montyho čardáš. to byla jiná show .. ale zato p. učitel ,co doprovází na klavír - to je úplný komik . kroutí se u toho klavíru jak žížala. taky je tak hubený . jsme měly s dcerou co dělat , aby jsme se neřehtaly.

     

    Vendy hrála mimo jiné skladbu Vzpomínky na Ukrajinu .. no ne kvůli válce , ale je to krásná ,známá skladba. byly tam tři holky- dvě na housle a jedna se učí zpěv . ta druhá houslistka už hraje 13 let . byla velmi dobrá - thumbs down

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Pochvalte se, nikdo to za vás neudělá

    Datum: 31.05.2022 19:59
     

    Kaaj, máš krásný zážitek. love smiley

    Mě docela mrzí, že neumím hrát na nic. Nepotřebovala bych být nějaký virtuos, ale zahrát sobě i jiným pro radost....

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil SPIKE (02.06.2022 10:47)
     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Pochvalte se, nikdo to za vás neudělá

    Datum: 31.05.2022 21:56
     

    Kaaj, udělala jsi moc dobře, že jsi šla, určitě jsi pookřála. thumbs down flower smiley U nás hrát nikdo neumí, bohužel nemáme na to buňky....i když babička chodila do kostela a krásně zpívala, nikdo to nezdědil v široké rodině...

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Pochvalte se, nikdo to za vás neudělá

    Datum: 01.06.2022 07:01
     
    275385856_5076553722459258_8804576118358371030_n.jpg

    taky na nic neumím , ale sluch mám winking smiley .od st dcery hrají všichni a na více nástrojů . Silva a Honzík třeba ještě krom houslí na flétny , klávesy , kytaru . u ml dcery nehraje taky nikdo - a myslím , že ji to dnes mrzí . oni zase sportují .

    taky to ale má svoje- třeba Silva hraje se svojí skupinou , ale ještě s komorním orchestrem Kopřivnice. to jsou potom zkoušky, vystoupení . minulý víkend hráli s komorákem koncert v kostele sv Valentýna v Příboře , výtěžek pro Ukrajinu .

    Honzík moc hrát nechtěl , ale najednou sebral housle i kytaru do Brna. hrál i na Srílance . tam byl nějaký klub a vyštenkrovali ho kolegové ,se kterýma tam byl . nevěřili , že umí hrát . tak si půjčil kytaru , sedl na podium a hrál . a přidal se další - Skot s dudama. tak koncertovali do rána spinning smiley sticking its tongue out

    tak to je, jak píše Skipe- pro radost a pobavení ostatních . ted´ byl párkrát s nějakými kamarády hrát na svatbě.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Pochvalte se, nikdo to za vás neudělá

    Datum: 01.06.2022 08:35
     

    tak spokojenost, love smiley love smiley love smiley

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Pochvalte se, nikdo to za vás neudělá

    Datum: 02.06.2022 08:10
     

    ještě jedna dobrá zpráva- vrátili nám přes 3 tisíce za elektřinu .. juchů winking smiley thumbs down

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Pochvalte se, nikdo to za vás neudělá

    Datum: 02.06.2022 08:17
     


    Věrko, já k hudbě v tomto směru nemám žádný vztah, a kupodivu ani touhu. Kdysi jsem chtěla hrát na klavír, ale to jsem byla opravdu malá a od té doby v této oblasti ambice nemám, přitom se říká, že Kozorohové jsou umělecké duše. Mě nejde ani nebaví žádný hudební nástroj ani malování či divadlo. Kdybych si měla vybrat mezi divadlem a kolem, jedu radši na kolo. winking smiley

    No a nejradši jsem na zahradě, tam mám ráda klid, takže když sousedka drnká na klimpr nebo dítě od sousedů hraje na flétnu, tak spíš upřímně trpím. eye rolling smiley confused smiley Radši bych poslouchala kosáky a hádající se vrabčáky. winking smiley love smiley flower smiley

    SPIKE napsal(a):

    Kaaj, máš krásný zážitek. love smiley

    Mně docela mrzí, že neumím hrát na nic. Nepotřebovala bych být nějaký virtuos, ale zahrát sobě i jiným pro radost....

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Pochvalte se, nikdo to za vás neudělá

    Datum: 02.06.2022 10:41
     

    Musím se pochválit Šimona, ke konci dubna přešel na jinou školu, s tím , že od září půjde znova do 1. prváku. Nyní mu řekli, že si zaslouží jít v září do 2. ročníku,... thumbs down love smiley 

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Pochvalte se, nikdo to za vás neudělá

    Datum: 02.06.2022 10:44
     

    šikula thumbs down

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.