pátek 29. března, 12:13 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Status: nováček
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování
Tagy: blb

Pochvalte se, nikdo to za vás neudělá

Datum: 23.02.2010 10:57
 

smiling smiley Aj ja sa chcem pochváliť.

ŽE: Mám základné vzdelanie, 58 rokov a sama, bez pomoci som si vytvorila túto stránku pre radosť:

[zabenka.svet-stranek.cz]

A ešte som sa na internete naučila pliesť košíky.

Pozdravujem všetky, čo sa rady chválime. smiling smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Majka (23.02.2010 11:23)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 4 z 21
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: Pochvalte se, nikdo to za vás neudělá

    Datum: 29.03.2021 11:05
     

    Holky, já jsem tak ráda, že tenhle chaotický styl práce nemám jen já grinning smiley mám rozděláno tisíc věcí, ale nic není hotové winking smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Pochvalte se, nikdo to za vás neudělá

     
     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Pochvalte se, nikdo to za vás neudělá

    Datum: 29.03.2021 11:40
     
    dscn8350 (2).jpg
    Další fotografie:

    grinning smiley grinning smiley grinning smiley je s vámi sranda. já to mám nejlíp- nedělám nic.. dnes přišla v rámci hubnoucí chůze předposlední vnučka - 13 let .má to přes celý Štramberk dost daleko , tak svižnou chůzí .. winking smiley zase cosi pohrabala . rozhodila Cererit, co ještě nebyl . dobře thumbs down. včera dcera donesla a nasadila šest macešek od vietnamců .. jsou parádní . thumbs down

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kaaj (29.03.2021 11:58)
     
  • Autor: Evin
    Status:

    Re: Pochvalte se, nikdo to za vás neudělá

    Datum: 29.03.2021 18:22
     



    cancourek napsal(a):

    Holky, já jsem tak ráda, že tenhle chaotický styl práce nemám jen já grinning smiley mám rozděláno tisíc věcí, ale nic není hotové winking smiley

     

    Se přidávám, dobře popisujete můj styl práce. sad smiley i to večerní konstatování........a ještě si říkám - to už jsem měla mít hotové, co jsem vlastně celý den dělala confused smiley confused smiley. A jak říkala moje babička: "Já v posteli ráno nadělám práce".......bohužel už moc dobře vím, o čem mluvila angry smiley .

     
  • Autor: Kika
    Status:

    Re: Pochvalte se, nikdo to za vás neudělá

    Datum: 29.03.2021 22:30
     

    Vidim, ze vsude stejne grinning smiley

     
  • Autor: bosk
    Status: expert

    Re: Pochvalte se, nikdo to za vás neudělá

    Datum: 30.03.2021 07:54
     

    To já tak mám už dávno.Když jsem chodila do práce,tak jem si naplánovala,co všechno udělám,až příjdu domů.Výsledek byl,že jsem udělala něco grinning smiley

    Evin napsal(a):



    cancourek napsal(a):

    Holky, já jsem tak ráda, že tenhle chaotický styl práce nemám jen já grinning smiley mám rozděláno tisíc věcí, ale nic není hotové winking smiley

     

    Se přidávám, dobře popisujete můj styl práce. sad smiley i to večerní konstatování........a ještě si říkám - to už jsem měla mít hotové, co jsem vlastně celý den dělala confused smiley confused smiley. A jak říkala moje babička: "Já v posteli ráno nadělám práce".......bohužel už moc dobře vím, o čem mluvila angry smiley .

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Pochvalte se, nikdo to za vás neudělá

    Datum: 30.03.2021 08:48
     

    grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley to se taky hezky čte, že jsme všechny stejně zoufalé. winking smiley flower smiley

    Obdivuji v tomhle moji mamku - jak při domácích pracech, tak na zahradě. Ona si stanoví úsek, kterému se bude věnovat a tři hodiny se z něj nehne. Když uklízí kuchyň, uklízí kuchyň - umyje linku, vyklidí spíž, vytře lednici,přetřídí mražák, vytře atd... já jdu uklízet kuchyň, rozhrabu celý byt, večer padnu vyčerpáním a čurbes všude větší, než když jsem začala. grinning smiley

    Mamka se rozhodne vyplet skalku, tak tam ráno "lehne" a odejde v poledne. winking smiley To mi prostě není dáno. confused smiley eye rolling smiley

    Evin napsal(a):



    cancourek napsal(a):

    Holky, já jsem tak ráda, že tenhle chaotický styl práce nemám jen já grinning smiley mám rozděláno tisíc věcí, ale nic není hotové winking smiley

     

    Se přidávám, dobře popisujete můj styl práce. sad smiley i to večerní konstatování........a ještě si říkám - to už jsem měla mít hotové, co jsem vlastně celý den dělala confused smiley confused smiley. A jak říkala moje babička: "Já v posteli ráno nadělám práce".......bohužel už moc dobře vím, o čem mluvila angry smiley .

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Pochvalte se, nikdo to za vás neudělá

    Datum: 30.03.2021 08:52
     

    Kájo, to je dobře, že pomáhají. flower smiley love smiley

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Pochvalte se, nikdo to za vás neudělá

    Datum: 30.03.2021 09:58
     

    Musím se pochválit - zatím mne z "onlajnek" a distančky a zbytku mojí smečky nejeblo winking smiley .... ale s mýma chromýma rukama brzo k tomu dojde.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil babkaela (30.03.2021 09:58)
     
  • Autor: Kika
    Status:

    Re: Pochvalte se, nikdo to za vás neudělá

    Datum: 30.03.2021 11:03
     

    Tak to gratuluju! U nas uz to asi nedavame nikdo, krome prace s muzem resime tolik veci ohledne stavby a doktoru, ze na distancku uz nemame kapacitu, a malosi uz jsou demotivovani, nekomunikativni, je to boj, ktery prohravame sad smiley ale to je spis do nadavaci.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Pochvalte se, nikdo to za vás neudělá

    Datum: 30.03.2021 11:10
     

    Eli, drž se flower smiley love smiley.

     
  • Status: expert

    Re: Pochvalte se, nikdo to za vás neudělá

    Datum: 30.03.2021 11:50
     

    Eli, vydrž. Někdy se to tak všechno prostě hrne. Já to mám teď. Není to ke chválení ale už jsem v souvislosti začala. Dcera byla na nějakém gynekologickém drobném zásahu, po propuštění jí doma praskla nějaká céva a měla v břiše litr krve. Za dva dny na to jsem vypravila dědka do špitálu. Původně to vypadalo na nějaké zhoršení obstrukční plicní choroby, žádné jiné příznaky než špatné dýchání. Vybarvil se z toho Covid.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Pochvalte se, nikdo to za vás neudělá

    Datum: 30.03.2021 12:07
     

    Regi, tak ať je u vás taky už jen líp. flower smiley

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Pochvalte se, nikdo to za vás neudělá

    Datum: 30.03.2021 12:20
     

    ach jo - Regi už se to u tebe zase se-e . Klárku pozdravuj - ať se drží please smiley a kde chytil dědek covid?? snad ani nikam nechodí ? ty na sebe dávej ,,sakra " pozor . držím palce ať je líp .. spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Autor: Kika
    Status:

    Re: Pochvalte se, nikdo to za vás neudělá

    Datum: 30.03.2021 13:13
     

    Regi, drzte se! At se to Klarce i muzi zlepsi! A at ty nic nechytis.

     
  • Autor: Evin
    Status:

    Re: Pochvalte se, nikdo to za vás neudělá

    Datum: 30.03.2021 15:56
     

    Regi, moc pozdravuj Klárku a držím jí palce love smiley . A hlavně ať nechytneš ten hnus love smiley a ať už jste všichni doma a hlavně v pořádku, i Tvůj dědek.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.