sobota 20. dubna, 03:17 Svátek má Marcela
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Status: nováček
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování
Tagy: blb

Pochvalte se, nikdo to za vás neudělá

Datum: 23.02.2010 10:57
 

smiling smiley Aj ja sa chcem pochváliť.

ŽE: Mám základné vzdelanie, 58 rokov a sama, bez pomoci som si vytvorila túto stránku pre radosť:

[zabenka.svet-stranek.cz]

A ešte som sa na internete naučila pliesť košíky.

Pozdravujem všetky, čo sa rady chválime. smiling smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Majka (23.02.2010 11:23)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 19 z 21
  • Status: expert

    Re: Pochvalte se, nikdo to za vás neudělá

    Datum: 02.01.2024 11:56
     

    Ale Kaaj, je to šikovnej kluk. A ber to tak. Ku pomoci je už to, že se sám o sebe postará. A jednou určitě ne špatně. smiling smiley thumbs down

     
  • Autor: Reklama

    Re: Pochvalte se, nikdo to za vás neudělá

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Pochvalte se, nikdo to za vás neudělá

    Datum: 03.01.2024 09:17
     

    přesně, já vždycky říkám, ať ti mladí užívají života, dokud to jde thumbs down ... může se stát, že odjedou studovat přes půl světa a pak člověk s tou pomocí taky počítat nemůže. Já vždy říkám, že se pak člověk musí přizpůsobit situaci a v mnohém ubrat, když na věci nestačí,protože jsem si neporodila děti, aby mi doživotně byly k posluze... člověk musí respektovat, že mají vlastní život, dnes i jiné možnosti cestovat a člověk jim to chce dopřát. flower smiley love smiley

    regina.mocova@gmail.com napsal(a):

    Ale Kaaj, je to šikovnej kluk. A ber to tak. Ku pomoci je už to, že se sám o sebe postará. A jednou určitě ne špatně. smiling smiley thumbs down

     
  • Status: expert

    Re: Pochvalte se, nikdo to za vás neudělá

    Datum: 03.01.2024 10:26
     

    Anavi přesně, nemůžeme je obtěžovat a svazovat našimi koníčky, když oni mají své koníčky a zájmy většinou naprosto jiné než my.

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Pochvalte se, nikdo to za vás neudělá

    Datum: 03.01.2024 10:29
     

    no - tak špatně se o sebe nestará smoking smiley . pracuje pro amer.firmu jako ajťák a sice jako vedoucí skupiny. už jako zaměstnanec. - služební auto a jiné prebendy . takže asi dobrý džob . spinning smiley sticking its tongue outjezdí si i po světě- nedávno měsíc na Malorce. přeju mu to... občas se u nás i ukáže winking smiley te´d byl na štědrý den -

    má 25let - takže už je dospělý winking smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kaaj (03.01.2024 11:26)
     
  • Status: expert

    Re: Pochvalte se, nikdo to za vás neudělá

    Datum: 03.01.2024 10:38
     

    Kaaj, smiling smiley tak to vidíš. Ale prostě někdy si člověk potřebuje trochu zabrblat a nevidí hned všechno v souvislostech.Tak hlavně ať se mu daří dál a zkrátka člověk musí brát, co si rozhrabal a nadělal za práci, musí tak nějak sám ukočírovat. Pomoci se někdy dočká ale zkrátka to není tak a tehdy, když by si to sám představoval.

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Pochvalte se, nikdo to za vás neudělá

    Datum: 03.01.2024 11:11
     

    spíše přijde pomoct Marek -- už i seká .. naučil se u táty s motorovou sekačkou a dost ho to baví . takže je jich víc a ,, nebudem se bát vlka nic " winking smiley grinning smiley

    no jo - když to ještě jde. tak ano .. ale přijde čas , kdy už to vůbec nejde. nono smiley to potom musí nastoupit další generace .

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kaaj (03.01.2024 11:51)
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Pochvalte se, nikdo to za vás neudělá

    Datum: 04.01.2024 13:30
     

    Kájo, je těžké, když je zahrada u baráku a člověk nemůže, to je jasné. Ale já si nějak trochu myslím, že další generace bohužel NIC NEMUSÍ. confused smiley Zní to asi hodně tvrdě, ale já třeba počítám s tím, že na zahradu zbydu jednou sama - nikoho z rodiny ani dětí to nebaví. Udělají to teď samo proto, že tam bydlí, tak cítí potřebu mi s tím pomoci. Ale pokud se odstěhují, budou mít vlastní rodiny, náročnou práci, děti, tak věřím, že budou pak rádi doma a těšit se na svůj odpočinek. Takže pak budu muset hodně ubrat, náročné věci polikvidovat a občas si třeba zaplatit zahradníka. Naše mamka si poslední roky dvakrát do roka zaplatila pána, co ořezal ovocné stromy, thuje, ptačí zoby - je tam desítky metrů živých plotů. No a loni už zjistila, že to nedává ani s touto profi pomocí, tak jsme zahradu pronajali a mamka si udělala na balkoně koutek se zeleninou a kytkami a smířila se s tím, že to je přirozený běh života. Neumím si představit, že bych tam měla být každý víkend nastoupená... to už bychom nestihli s rodinou opravdu ani žádný výlet a jen sekali, stříhali, uklízeli...Je to smutné, ale radši se s tím dopředu smiřuji, že to budu mít stejně. A říkám dětem, že pokud bych začala uplatňovat nějaké donucovací prostředky-"potřebuji, měly byste, očekávám", aby mě včas upozornily. winking smiley grinning smiley

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Pochvalte se, nikdo to za vás neudělá

    Datum: 04.01.2024 13:54
     

    grinning smiley nikoho nenutím - ono už je to jejich . nedávno jsme vše přepsali na obě dcery. a vnuci - ti jdou rádi . vždycky jim nějakou korunu dám . dostávám taky pečovné .. winking smiley až na Honzíka- ten nepotřebuje - má asi víc než dobrý plat .navíc žije v Brně. .a co bude až tu nebudem? buď to prodají a podělí se nebo to někdo z mladých vyplatí . ale to asi moc nehrozí .. Silva barák má , Zuzka bude v nejbližší době stavět bungalov . byt dá 21 leté dceří Klárce. druhá strana má 3 pokoják v os. vlastnictví - momentálně pronajatý .na Honzu koncem roku převedl svůj byt jeho otec -ten se nedávno oženil a je v jiném bytě. H. je z prvního manželství Silvy, takže naši rozežranci mají více než je třeba. a to už sem tam mudrují , že půjdou studovat do Anglie. Vendy i Marek -

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kaaj (04.01.2024 14:18)
     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Pochvalte se, nikdo to za vás neudělá

    Datum: 04.01.2024 15:19
     

    Já to vidím podobné. Sousedky kolem je jim tedy přes 80, to daly dětem. U nás to dopadne taky tak. Já jsem věcné břebeno a dělám si tam co chci. Ale co bude dál nevím. Měli jsme tenkrát s Radkou dotáhnout myšlenku na bungalov. V chatě je zima i v létě, v zimě ji nevytopím, navíc mizerná izolace, chata je stará 70 let , voda venku ,WC venkua děda, můj otec stavěl chatu a zároveň předělaval barák, který nám nakonec zbourali a postavilo se sídliště.

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Pochvalte se, nikdo to za vás neudělá

    Datum: 05.01.2024 08:16
     

    jj- je to tak . dědek má letos 86 let , mi moc do osmdesátky nechybí . takže jediné řešení .. winking smiley podělili jsme je spravedlivě - Silva dostala chalupu po babi, kterou si skvěle opravila a Zuzka stavební pozemek u koupaliště . máme tu na dožití - ony každá půlku domu . smiling smiley

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Pochvalte se, nikdo to za vás neudělá

    Datum: 05.01.2024 22:31
     



    Anavi napsal(a):

    Kájo, je těžké, když je zahrada u baráku a člověk nemůže, to je jasné. Ale já si nějak trochu myslím, že další generace bohužel NIC NEMUSÍ. confused smiley Zní to asi hodně tvrdě, ale já třeba počítám s tím, ........................................................................pokud bych začala uplatňovat nějaké donucovací prostředky-"potřebuji, měly byste, očekávám", aby mě včas upozornily. winking smiley grinning smiley

    Anavi, TAK to je. Snažíme se už několik let si dělat zahradu bezúdržbovou. Tzn., že jsem zlikvidoval všechny živé ploty, volba rostlin, záhony minimálně (jahody) a skleník.

    Barák jsem stavěl 3 roky a co bude po nás? Děti mají svoje bydlení a žijou i pracují v Praze. Prostě to asi prodají, protože nevěřím, že by to jezdily udržovat, když už nyní jim jezdím já udržovat to jejich, aby to trochu vypadalo. To je život.

    TAK se taky trochu pochválíme. Včera jsme se po promaroděnejch svátcích urvali k tomu, abychom slepili a naplnili vánoční cukroví grinning smiley. No a svět se taky nezbořil a země se točí dál.

    Holky, držte se a buďte zdravé co nejvíce. Asi TAK.

     
  • Autor: Manca
    Status: expert

    Re: Pochvalte se, nikdo to za vás neudělá

    Datum: 06.01.2024 15:40
     

    A my dnes dali světýlka do okna. Před Vánoci se nenašly, až dneska při úklidu. Až nasněží, bude atmosféra dokonalá.

    Včera jsem zas chvíli přirývala květinový záhon, půl zahrady je pohrabáno, jde to pomalu, ale jistě.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Pochvalte se, nikdo to za vás neudělá

    Datum: 10.01.2024 09:01
     

    Jé, Mančo, seš třetí do party!! Já nemohla najít světýlka na vánoční stromeček, našla jsem je den po Stědrém dnu.Kolegyně se včera svěřila, že světýlka našla 31. , když šla něco hledat do komory, takže byli bez nich. My to vždycky tak hezky zaklidíme, že to za rok prostě nenajdeme. grinning smiley tongue sticking out smiley

    Manca napsal(a):

    A my dnes dali světýlka do okna. Před Vánoci se nenašly, až dneska při úklidu. Až nasněží, bude atmosféra dokonalá.

    Včera jsem zas chvíli přirývala květinový záhon, půl zahrady je pohrabáno, jde to pomalu, ale jistě.

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Pochvalte se, nikdo to za vás neudělá

    Datum: 10.01.2024 21:19
     

    Hlásím se do klubu, konečně jsem našla betlém.

    Ono je to trošinku jinak - byl tam, kde měl být, je trošku mrňous tak max 10x10 cm - jenže během roku přistálo u nás několikero knih, které měli asi skončit někde na skládce a u nás je to tak, že knihy se nevyhazují a všichni to o nás vědí a proto u nás skončí, časem přeberu a něco rozdám .. jen ten čas nebyl a betlémek, který moje máma dostala od mojí sestry asi pře 30ti roky byl zaskládám a já teď přebírala knihy... Jak nemám vánoce ráda, dva dny před nimi propadnu histerii a snažím se mít kolem nás věci, které mají nějakou spojitost s lidmi, kteří už nejsou a chtěla bych je tu mít ... nevím, zda nejsem divná, asi jo.

    Ale "světlušky" lucerničky, staré skoro 50 let a špičku na stomeček snad stoletou jsem našla na první dobrou.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil babkaela (10.01.2024 21:43)
     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Pochvalte se, nikdo to za vás neudělá

    Datum: 13.01.2024 13:57
     



    Manca napsal(a):

    A my dnes dali světýlka do okna. Před Vánoci se nenašly, až dneska při úklidu. Až nasněží, bude atmosféra dokonalá.

    Včera jsem zas chvíli přirývala květinový záhon, půl zahrady je pohrabáno, jde to pomalu, ale jistě.

    Rýt zahradu? U nás je umrznuto na kosteye popping smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.