úterý 29. září, 18:43 Svátek má Michal
Není fotka
Vyhledávání

Co se kde šustne

Zajímavé foto

Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček

Podkategorie:

Status: nováček
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování
Tagy: blb

Pochvalte se, nikdo to za vás neudělá

Datum: 23.02.2010 10:57

smiling smiley Aj ja sa chcem pochváliť.

ŽE: Mám základné vzdelanie, 58 rokov a sama, bez pomoci som si vytvorila túto stránku pre radosť:

[zabenka.svet-stranek.cz]

A ešte som sa na internete naučila pliesť košíky.

Pozdravujem všetky, čo sa rady chválime. smiling smiley

Starší odpovědi byly automaticky odmazány

Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Majka (23.02.2010 11:23)

Komentáře a názory

• Autor: kaaj
    Status: expert

Re: Pochvalte se, nikdo to za vás neudělá

Datum: 28.09.2018 18:42

u nás to máme rozděleno tak , že dědek si hraje na hospodyńku a já na zahradnici . takže vařil guláš - pračka vyprala , on pověsil , vytřel a vyluxoval .pak střídavě spal a seděl u PC . ale aspoń neotravuje. spinning smiley sticking its tongue out ale vadí mi , že ve dvanáct řve na celé okolí - babko oběd !!! spinning smiley sticking its tongue out

• Autor: Reklama

• Status: expert

Datum: 28.09.2018 19:42

Kaaj, máš to jak podle pravítka. thumbs down Já se dokopala mezi azalky a rhododendrony. Semení se tam nebo ptáci roznášejí přísavník, břečťan, psí víno. Bylo toho půl bio popelnice. Nebyla jsem tam rok. Nerada tam lezu, jsou už dost nahusto a nechci je výrazně polámat. Občas to jsou hrozný pozice. eye rolling smiley A dědek se musí nějak pochlubit, že vaří. smiling smiley

Datum: 28.09.2018 19:49

grinning smiley podle pravítka ne- ale mám tam nataženou šňůrku winking smiley

• Autor: babkaela

Datum: 28.09.2018 22:45

Kaaj, ty jsi nezmar eye popping smiley love smiley thumbs down .

Regino, Bosk, taky velice pracovité holky thumbs down .

A já se musím pochválit, že jsem se nechala zlákat kluky k hurá akci a vyprdla se na vaření a všechno kolem a vyjela s nimi a s Tony na "Podzimní práce" v Muzeu zemědělské techniky v Hošticích - Herolticích. Jéééé, jak my jsme si to užili, i klobás jsme si dali a byl (jak já klobásy nemusím) mls smiley . Na zpáteční cestě jsme se stavili ještě na Žuráni, okoukli krajinu kol dokola jak Napoleon při Bitvě tří císařů. Odpolko Mirek česal jablka, já přebírala - Panenských 4 bendy + 2 červavých a Spartany 2 bedny + 1/ červáků, Tony jezdila na kolobce a "zlobila" Chipsi (trochu dohlížel děda) a potom ještě přijel nejmladší s přítelkyní a její dcerou, holky se vyblbli s koťaty a běháním po zahradě, my poklábosili, k večeři dali zavařené pečené vepřové po studenu s chlebem a okurkou a bylo nám mooooc dobře. Pěkný den. (I když vzadu v hlavě červíček výčitek hlodá, že jsem neschopná a nebyl pořádný teplý oběd s polévkou, že jsem neměla navařeno den dopředu).

• Autor: Hanule

Datum: 29.09.2018 01:10

Moc šetrné vůči pozůstatku hradu to ovšem není, to tam není nikde zákaz? Docela se divím.

Promiň, kaaj, po skalách fajn, pokud tedy rovněž nejsou v ochraně jako přírodní území, TOHLE NE.

Někdo by měl mladým promluvit do duše, pokud sami ovšem nepracují na záchraně či konzervaci.

Btw, je úplně putna, zda je či není zřícenina či hradiště (tj. zjednodušeně pozůstatek hradu, zaniklý hrad) památkově chráněno, lidi by měli víc přemýšlet o souvislostech.

Sportovní nasazení krásné dcery upřímně obdivuji, konkrétně tuhle zdokumentovanou aktivitu však pokládám za kontraptoduktivní.

A zde se jedná o chráněnou kulturní památku.

Neznám tvou rodinu, na jedné straně nádherný koníček s historickým podkresem, tedy to hudební působení, na druhé taková zhůvěřilost? sad smiley Copak nemají provázané vztahy i s nějakými kastelology? Jde asi o jinou dceru, viď.

[www.lasska-brana.cz]

[www.archeologie-ms.cz]

Šostýn prokazatelně obnovují, tuto sportovní aktivitu nelze chválit.

kaaj napsal(a):

děkuji - vyřídím . smiling smiley

před nedávnem byli Zuzana a děti na Červeném kameni . Regi , to je ta hora za námi . je tam zbytek hradu Šostýn . tak si hned zkusili lezení . Marek už je taky střelený. naštěstí je to celkem nízká zřícenina. winking smiley

Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Hanule (29.09.2018 01:17)

• Autor: Hanule

Datum: 29.09.2018 01:26

Elenko, neblázni, pochval se za zážitek a jakápak neschopnost, proč bys měla mít ty pořád navaříno? Klidně by ti mohlo být někdy uvařeno... aspoň někdy. flower smiley

Hezké i další dny přeji.

Datum: 29.09.2018 07:12

no Hanule- pokud se jedná o tvou kritiku - .. Šostýn není žádný hrad . ta zed´ je asi tři metry dobře zakonzervovaného kamení .. . tím lezením na to okýnko rozhodně nic nepoškodili . a mimochodem - na druhé fotce v tmavší košili je moje neteř , která tam odpracovala v mládí hodně hodin na prosívání těch málo šutrů , co tam zbyly . p. Tichánek je strýc mého vnuka ze strany jeho táty. nemysli si , že jsou úplně blbí a něco by tam poškodili . nedávno to byly jen sklepy zarostlé v kopřivách --.

ale !!! nabyla jsem dojmu , že ty umíš jen kritizovat a rýpat do lidí .. . navíc píšeš afektovaným způsobem , co se ani nedá číst .tím nemyslím tento příspěvek . ten je samý odkaz , co sis dala práci vyhledat . všechny ty fotky znám z knihy p. Tichánka. takže se nenávažej do lidí a věcí , co neznáš...-

Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kaaj (29.09.2018 07:27)

Datum: 29.09.2018 09:05

Eli, v těhle případech výčitky nemívám žádné. Podobné situace doprovázím rčením, že člověk nežije proto, aby jedl, ale jí proto, aby žil. Na to přichází replika, že v době zahradní sezony u nás přežijí jen silní a soběstační jedinci. eye rolling smiley Ale není tu žádné malé dítě, narozdíl od tebe a ani žádná zdravotní omezení. Pokud nastanou, tak se snažím.

• Autor: kordula

Datum: 29.09.2018 16:56

dneska se musím pochválit, nacpala jsem se práškama a práce pěkně odsejpala winking smiley

Datum: 29.09.2018 19:03

dscn7990.jpg

Kordul , taky jsem makala, ale včera bylo u nás tepleji než dnes. do konce plotu mi schází asi tři metry. pochyběl i kompost , takže zítra budu muset dolovat další kolečka. v některých místech vím , že jsou cibulky. třeba narcisků Tete a Tete . tak jsem musela plít jen povrchově. ale stejně se mi povedlo na hodně místech vykopat malinké cibulky krokusů . nevím , proč jsou takové malé . když jsem je kdysi sázela byly o dost větší . -

Datum: 29.09.2018 20:27

lidl.jpg

Taky se dneska musím pochválit. Tohle nadělení mi přivezla mladá. Svoje už jsem měla zasázené a žila v poklidu, že tahle práce je za mnou. Teď už jsem měla fakt dost práce vymyslet, kam s tím.Doufám, že všechno vykvete aspoň jednou pořádně. Letos zjara to nebyl občas žádná sláva. A navezla jsem druhý záhon s obrubníky. Naštěstí tam byla cestička o chlup širší, takže se dalo vyklopit kolečko a nemuselo se přetahovat v nádobách. Oproti posledně nebylo tolik teplo, takže to šlo líp.

Kaaj, taky se mi občas podařilo vyrýpnout nějaký krokus. Jsou maličké, tady to přičítám suchu.

• Autor: alenak
    Status:

Datum: 29.09.2018 21:33

Dnes se taky chválím, mám cibule zasazené. Regino, buď ráda, že máš další cibuloviny, Brala bych. winking smiley Dnes při sázení, že se podívám jak vypadají stávající od jara. No hrůza, nevím co z toho vykvete. Rýpala jsem jen do dvou míst, kde to na jaře bylo špatné, pak jsem toho nechala, měla jsem to všechno na jaře vyndat, což jsem pro lenost neudělala, chyba.Tady v Lidlu už nemají, dívala jsem se v týdnu v Šumperku, tam byly pouze velká balení, měla jsem koupit. Uvidíme z jara, to bude čekání. grinning smiley

Datum: 29.09.2018 22:50

Aleno, taky mám pocit, že nebude pěkné jarní překvapení. A jsem rozhodnutá, co nebude k ničemu, vyreju hned a budu se snažit označit místa, abych pak na podzim věděla kam. A musím říct, že od krutozimy se mi narcisky už nikdy nedaly dohromady tak, jak jsem je mívala léta předtím. A to o nich člověk ani nevěděl. angry smiley

Datum: 30.09.2018 08:00

dscn8080.jpg

taky tak - opravdu hodně cibulí nevykvetlo .narcisy jsem měla obrovské, namnožené do husta. letos byly na jaře menší květy a ty nejranější skoro nekvetly. jen sem tam kvítek . ty druhé , pozdnější , co jsou vedle - ty už na tom byly líp .

f- tady je to dobře vidět -vnitřní řada skoro nekvete .

Podobné příspěvky
Diskuze: Suchý potok Prodej čerstvého mléka z aut.. Co to může být?

Suchý potok, se na zahradě dá vytvořit seskupením kamenů, ale co do tohoto umělého koryta zasadit, jaké květiny, jaké trávy? Co do jeho okolí? Prosím,

Autor: Rosali - 28.09.2009 19:45
Rubrika: Okrasná zahrada - Komentářů: 13

Po jiné diskusi jsem se rozhodl zavést nové téma. Máte zkušenost z prodejem čerstvého mléka z automatu? Viděli jste takový automat. Co si o tom myslít

Autor: Ram - 15.06.2010 16:03
Rubrika: Vaření - Komentářů: 152

Dobrý den,minulý rok jsem náhoudou koupila a zasadila několik semínek stromu názvem Čínský strom štěstí.Něco se ujalo,pár jsem rozdala a dva mám na za

Autor: juhaj - 12.09.2010 19:20
Rubrika: Pokojové květiny - Komentářů: 10
Blog: Vole, jsem jakoby starej…. Liško, chceš panáka? Tulák se vrací

Když jsem byl mladej, bylo v módě slůvko „vole“. Oslovovali jsme se „ty vole“, zvolání téhož bylo projevem úžasu, nadšení….. Byli mezi námi tací, kteř

Autor: Blb - 04.04.2009 18:35
Rubrika: Životní styl - Komentářů: 13

Liško, chceš panáka? Tato věta zněla v denním baru starého hotelu Palace na rohu Jindřišské a Panské dost často. Stejně jako „Liško, koupíš mi panáka

Autor: Blb - 07.05.2011 11:53
Rubrika: Ostatní a volné téma - Komentářů: 9

Dobrý den, tak mně tady máte. Kde jsem byl? Pořád ve svém bytě, ven jsem vylézal jen s Tobískem a také do Thomayerky na operaci kýly. Mezi lidi se mi

Autor: Blb - 06.10.2011 15:36
Rubrika: Co se jinam nehodí - Komentářů: 17
Galerie: Nuda v městě Každý počítač ná své mouchy To je žrádlo!
  Nuda v městě
Autor: Blb - 30.12.2006 22:12
Rubrika: Puberta a dospívání - Komentářů: 9
Každý počítač ná své mouchy
Autor: Blb - 01.07.2010 15:18
Rubrika: Internet a PC - Komentářů: 10
To je žrádlo!
Autor: Blb - 01.08.2010 18:38
Rubrika: Co dům dal - Komentářů: 12
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace

Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu

Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.

RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    

(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda

Tento server používá software Phorum.