pondělí 22. října, 07:55 Svátek má Sabina
Není fotka
Vyhledávání

Co se kde šustne

Zajímavé foto

Navigace: Psi
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Zvířata > Domácí mazlíčci > Psi
Posílejte fotografie! Máte doma kočku, pejska a nebo jiného mazlíčka? Jistě s ním máte spoustu radostí, ale i starostí..

Autor: drahus
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Po celodenní dřině

Datum: 30.11.2009 22:43

_mg_96471.jpg
Další fotografie:
Škoda, že není u fotky zvuk winking smiley love smiley

Komentáře a názory

Stránky: 123 | další
    Aktuální stránka: 1 z 3
  • Autor: Lotynka

Re: Po celodenní dřině

Datum: 01.12.2009 06:15
    Hodnocení fotografie "Po celodenní dřině": 5

Ja si tu hlasitou spokojenost umím živě představit winking smiley thumbs down

• Autor: evelina

Datum: 01.12.2009 08:09

grinning smiley thumbs down

• Autor: Janina44

Datum: 01.12.2009 08:51

love smiley love smiley love smiley love smiley ten jazýček love smiley love smiley love smiley

• Autor: drahus

Datum: 01.12.2009 09:53

Jo Jani, taky mě s ním dostal. love smiley grinning smiley
    Občas ze spaní slintne a pak, když se probudí to honem olíže, protože se za to stydí winking smiley
    A taky se často celý olizováním myje, jako kočička
    Nesnese třeba, aby měl pokapané nohy od čůrání, což se při jeho výšce a spěchu, aby už byl hotový snadno stane. Nebo přijde zvenku a má kdekoliv na těle nějaký slint od jiného psa, když si s ním venku hrál, to se pucuje, až mi s tím leze na nervy grinning smiley love smiley

• Autor: Janina44

Datum: 01.12.2009 10:08

Drahuš, to znám grinning smiley Jen asi tak 20x menší grinning smiley grinning smiley grinning smiley Naši si občas čůrají navzájem na hlavu, jak stojí frontu u místa, které musí samozřejmě označkovat oba eye rolling smiley Pak se taky doma navzájem umývají, protože na hlavu si sami nedosáhnou grinning smiley grinning smiley grinning smiley

• Autor: ilka

Datum: 01.12.2009 11:56

... no mě na tom akorát bere ta kombinace hafana na předpokládám kožené sedačce a kožešince, copak to se do ničeho ještě "nepustil"? smiling smiley

Datum: 01.12.2009 12:14

Ilko, ani náhodou. Když byl mimino, ožral mi jednou "jen" šancův límec, který ale stál za to - 2500,-Kč. angry smiley To asi udělal ze stesku, že jsme nebyli doma a já si límec neuklidila. Doktor mi už samo jiný nenapsal stydlin
    Nemám s nimi, co se týká ničení nebo zlodějiny žádný problém. Klidně můžu nechat rozmrznout maso na lince (kam při své velikosti normálně vidí) a jet do města nebo přes noc a nic se nestane. Dostávají na čištění zubů tvrdý chléb, který suším na topení. Aron ho miluje a to je asi jediný moment, kdy je schopen nepravosti - stoupne si k radiátoru, šťouchne do chleba, aby spadl - a co je na zemi, je jeho grinning smiley To ale udělá, jen když jsme doma a ve stejné místnosti. (Nejdřív chleba hypnotizuje, pofňukává, aby nám sdělil, že má na něj ještě chuť a když od nás odezva není, žťuchne do něj čumákem) grinning smiley Když doma nejsme, nevšimne si ničeho ani on ani čuba a leží love smiley (mám ověřeno kamerou, kterou jsem jim pustila jednou při odchodu winking smiley )

• Status: expert

Datum: 01.12.2009 14:12

Drahuš,tak tento pohled na tvé foto znám od nás z domu, když dovolíme pejskům jít dovnitř,
    okamžitě zalehnou na sedačku a spinkají a spinkají.
    Foto thumbs down

Datum: 01.12.2009 14:16

Holka ovčanda na sedačku nechodí. Má svou dvousedačku, pro ní koupenou a pak jsou po bytě rozmístněné dva proutěné košíky, které si psi "půjčjují" navzájem. Jeden je právě vedle místa, kde leží Aron a druhý ehm, vedle mojí postele stydlin smiling smiley

Stránky:  123 | další komentáře>>

Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace

Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu

Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.

Doporučujeme: Nutriforum.cz - Diskuzní fórum pro každého, komu záleží na tom, co jí.

RSS vše - RSS vše - Galerie - RSS - Psi (Galerie)

Přidej na Seznam    

(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda

Tento server používá software Phorum.