pátek 29. března, 14:28 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Okrasná zahrada
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada > Okrasná zahrada
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert

Plůtky kolem okrasných záhonů

Datum: 09.02.2008 14:18
 
Chtěla bych vás poprosit - kdybyste někde narazily, třeba při prohlížení jiných stránek nebo někde na procházce - na hezký plůtek, který by šel dát kolem záhonků, dejte mi sem tip nebo přímo odkaz. Asi nevydržím a něčím ty záhony "obeženu", ale chci, aby to k něčemu vypadalo a nebyla to nějaká provizorní hrůza. Musí to být trochu vyšší, i když - metr to taky nechci, že jo smiling smiley.
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 123 | další
    Aktuální stránka: 1 z 3
  • Autor: hana
    Status: začátečník

    Re: Plůtky kolem okrasných záhonů

    Datum: 09.02.2008 16:11
     
    p1000081.jpg
    Anavi dříve jsme dělali u dědy plůtek z proutí co jsme našli v jedné knížce a bylo to velice pěkné,ale zabralo to dost času proutky se spletali kolem kolíku snad to na fotce uvidíš přeji hodně úspěchu a pokud tě to přestane bavit máš zaděláno na pomlázkugrinning smiley
     
  • Autor: Reklama

    Re: Plůtky kolem okrasných záhonů

     
     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Plůtky kolem okrasných záhonů

    Datum: 09.02.2008 18:07
     
    já si kvůli psovi před pár lety v zahradnictví koupila ozdobné pletivo/výška asi 60cm/.bylo potáhlé zelenou bužírkou,takže nerezavělo a dalo se s ním lehce manipulovat.
     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: Plůtky kolem okrasných záhonů

    Datum: 09.02.2008 19:50
     
    Taky jsem viděla ozdobný drátěný plůtek. Zapichuje se jen tak do země. Uvažuji o něm na předzahrádku. Do okrasného záhonu mi chodí cizí psi a HRABOU.Tak abych jim v tom zabránila. Nadšená z toho plůtku nejsem, ale nechci se furt rozčilovat.
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Plůtky kolem okrasných záhonů

    Datum: 09.02.2008 22:02
     
    hespo, já vím už teď, že nadšená nebudu taky, ale zase - každej den se zlobit, to není na moje nervy thumbs up
     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: Plůtky kolem okrasných záhonů

    Datum: 10.02.2008 17:26
     
    Hele, Anavi a nešlo by u tebe udělat kvůli psovi kompromis? Záhonky u toho plotu, který nejvíc obíhá, odsadit od plotu, tak na šířku jeho otočky( jelikož je to tele, tak asi metr- metr a půl). Dát tam nějaké oblázky či dlažbu. Já tady, co mi běhá čuba u plotu mám jen kus trávníku a do záhonků mi neběhá, vyhne se.
     
  • Autor: Dasa
    Status: expert

    Re: Plůtky kolem okrasných záhonů

    Datum: 10.02.2008 19:29
     
    Heli když on jí to dělá schválně tak nevím jestli by nějaký odstup byl platný sad smiley
     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: Plůtky kolem okrasných záhonů

    Datum: 10.02.2008 19:47
     
    Dášo, já myslím,že ten pes tak zlomyslnej není. To vidím i na naší čubě. Prostě letí vynadat psovi, kterej jde okolo. Kdyby pak ze začátku dala kolem těch záhonků nějakou zábranu a vytýčila mu přístup kudy k tomu plotu může, tak by se to naučil. Chyba je, že má záhony souvisle kolem celého plotu. To chtělo něco jako ostrůvky. Jo, teď se mi to radí, když už má hotovo.grinning smiley grinning smiley grinning smiley
     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Plůtky kolem okrasných záhonů

    Datum: 10.02.2008 20:44
     
    Další fotografie:
    miniplůtek, který mám okolo své (snad časem větší) minizahrádky winking smiley
     
  • Autor: Dasa
    Status: expert

    Re: Plůtky kolem okrasných záhonů

    Datum: 10.02.2008 21:15
     
    Libi thumbs down
     
  • Autor: Dasa
    Status: expert

    Re: Plůtky kolem okrasných záhonů

    Datum: 10.02.2008 21:16
     
    Heli to jo, ale on jim devastuje zahrádku i mimo území u plotu ( a to psala Anavi že ze vzteku když ho nepustí domů nebo odjedou).
     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: Plůtky kolem okrasných záhonů

    Datum: 10.02.2008 22:20
     
    Libi, to je hezounký. taková oázka zeleně. thumbs down thumbs down thumbs down
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Plůtky kolem okrasných záhonů

    Datum: 10.02.2008 23:08
     

    Libi, to je nádhera!!! Dělal přítel?

    Dřevěný my to ale mít nemůžem, to by rozhryzal thumbs up

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (10.02.2008 23:09)
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Plůtky kolem okrasných záhonů

    Datum: 11.02.2008 08:05
     

    hespa: Pouhé ostrůvky jsem nechtěla, protože až bude zeleň vzrostlejší, měla plnit zároveň funkci odclonění od kolemjdoucích (jestli někdy něco vzroste, když je to všechno ulámaný smiling smiley ). Kdybych měla záhony odsunout metr od plotu, tak už nám nezbyde místo pro trávník a děti nebudou mít kde lítat winking smiley , tak velký to zase nemáme.

    Netvrdím, že to dělá teda schválně, jen je zajímavý, že když jsem na zahradě, obchází záhony obloukem a přede mnou by do nich nevlezl. Sotva zajdu domů, tak se promenáduje uprostřed kytek, takže on dobře ví, že tam nesmí!!!, ale pak využívá toho, když ho "nevidíme" a zkoumá to tam.grinning smiley

    Bohužel jeho průzkumné cesty končí pro rostlinky tragicky sad smiley eye rolling smiley

    No a jámy v trávě jsou "odměnou" za to, že odjedeme někam přes noc bez něj nebo jsme příliš dlouho pryč na jeho vkus, jo a nebo ho nepustíme domů, když je tady návštěva a on chce bejt u toho winking smiley . Tomu ovšem nezabráníme ničím, beton na zahradě totiž nechci smiling smiley.

     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: Plůtky kolem okrasných záhonů

    Datum: 11.02.2008 08:38
     
    No jo, Anavi já zapomněla, že zahrady kolem domů, jako je ten váš, jsou jen nudličky.
     
Stránky:  123 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Okrasná zahrada (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.