pátek 29. března, 06:20 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Interiérový design
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Interiérový design
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: Alena53
Status: nováček
Klikni pro filtrování

Plovoucí podlaha nebo Lino

Datum: 04.11.2009 18:47
 

Potřebovala bych vyřešit jedno dilema. Jedná se mi o podlahu na chalupě, kterou jsme dříve využívali jen k rekreaci, ale nakonec jsme se tam přestěhovali natrvalo, takže nám nyní slouží jako byt. Váhám mezi plovoucí podlahou a Linem, je pravda že v poslední době jsem slyšela mnoho názorů že plovoucí podlahu nikdy, vzhledem k tomu že máme 50ti kilového psa a je fakt že v některých frekventovanějších prostorech se za pěkného počasí nepřezouváme.

Spíš mi bylo doporučováno Lino. Původně jsem uvažovala o podlaze dřevěné, ale prý vzhledem k dnešní nabídce dřeva bychom brzy měnili a jak se jeden odborníik vyjádřil, takový pes podlahu zlikviduje do roka.

Nemáte zkušenosti? Díky moc za rady.

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12345678 | další
    Aktuální stránka: 6 z 8
  • Status:

    Re: Plovoucí podlaha nebo Lino

    Datum: 27.09.2013 19:32
     

    Máme dlažbu, plovačku a lino, lituju, že jsem se do lina nechala ukecat, už bych ho nikdy nechtěla, i když máme drahé a kvalitní.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Plovoucí podlaha nebo Lino

     
     
  • Autor: Arturka
    Status:

    Re: Plovoucí podlaha nebo Lino

    Datum: 27.09.2013 19:49
     

    Budul, do které místnosti jste dali lino?

     
  • Status:

    Re: Plovoucí podlaha nebo Lino

    Datum: 27.09.2013 19:54
     
    p1030945.jpg

    Lino máme v ložnici, v druhém pokoji a obýváku plovačku a ostatní je dlažba, já bych měla nejraději dlažbu všude thumbs down

     

    lino

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil budulinkova (27.09.2013 20:06)
     
  • Status:

    Re: Plovoucí podlaha nebo Lino

    Datum: 27.09.2013 20:09
     
    p1030947.jpg
    Další fotografie:

    obě plovačky, je to stejný druh jenom každá jiný odstín

     
  • Status:

    Re: Plovoucí podlaha nebo Lino

    Datum: 27.09.2013 20:11
     

    dlažba, předsíň, chodba, koupelna, kuchyň, všude stejná a hlavně na ní není vůbec nic vidět

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Plovoucí podlaha nebo Lino

    Datum: 27.09.2013 21:22
     

    My v ložnici máme korek a neměnila bych ani za nic. Jinak v pokojích plovoučka - je pravda, že je hlučnější, zbytek dlažba. Lino už bych nechtěla ani náhodou.

     
  • Status:

    Re: Plovoucí podlaha nebo Lino

    Datum: 27.09.2013 21:25
     

    Já taky ne a pokusím se udělat cílený nátlak, abych se ho zbavila, ale bylo to z hlavy mé drahé polovičky a to půjde ztuha confused smiley thumbs up angry smiley

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Plovoucí podlaha nebo Lino

    Datum: 27.09.2013 21:28
     

    Budu držet palce ať se zadaří, ale ty si umíš poradit thumbs down flower smiley .

     
  • Status:

    Re: Plovoucí podlaha nebo Lino

    Datum: 27.09.2013 21:30
     

    bude to ořech, ale uvidíme, uvidíme, uvidíme

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Plovoucí podlaha nebo Lino

    Datum: 27.09.2013 22:42
     

    .... Budul, mě tedy uchvátila ta zeď za telkou, ta je suprová thumbs down thumbs down thumbs down

     
  • Autor: jabraka
    Status:

    Re: Plovoucí podlaha nebo Lino

    Datum: 27.09.2013 23:36
     

    Takovým kompromisem mezi plovoučkou a linem je podlaha VINYL.Jsou to podobné desky jako má tvar plovoucí podlaha,ale jsou na povrchu kryty PVC.To je pak ještě pokryto vrstvičkou PUR laku.Desky se lepí k sobě na doraz,nebo KLIK - mají perodrážky.

    JABRAKA

     
  • Status:

    Re: Plovoucí podlaha nebo Lino

    Datum: 28.09.2013 07:51
     
    p1010439.jpg



    kordula napsal(a):

    .... Budul, mě tedy uchvátila ta zeď za telkou, ta je suprová thumbs down thumbs down thumbs down


    to je obkladový kámen, měli jsme to tak i v paneláku, tam jsme měli na zemi bílou dlažbu bíle spárovanou a to byla na údržbu sebevražda angry smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Plovoucí podlaha nebo Lino

    Datum: 28.09.2013 10:16
     
    p9280003.jpg

    Budul, nádhera, takhle jsem to chtěla také, hrubou omítku a za komodou kámen, ovšem u nás to nakonec dopadlo,jak jinak, že kámen, je jen na tapetě

     
  • Status:

    Re: Plovoucí podlaha nebo Lino

    Datum: 28.09.2013 10:19
     

    Však to je taky řešení, není to žádná sranda s tím kamenem, to je na zdi nalepených 400 kg winking smiley

     
  • Autor: Hanamila1
    Status: nováček

    Re: Plovoucí podlaha nebo Lino

    Datum: 06.02.2014 08:41
     

    Vzhledem k tomu, že se jedná o chatu, kde ale budete bydlet, bych se přimlovala za plovoučku, ale vzhledem k psovi možná zase pro kvalitnější lino. Nepřemýšleli jste nad vinylovou podlahou? To by mohla být taky možnost.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Interiérový design (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.