pátek 19. dubna, 03:32 Svátek má Rostislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Interiérový design
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Interiérový design
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: Alena53
Status: nováček
Klikni pro filtrování

Plovoucí podlaha nebo Lino

Datum: 04.11.2009 18:47
 

Potřebovala bych vyřešit jedno dilema. Jedná se mi o podlahu na chalupě, kterou jsme dříve využívali jen k rekreaci, ale nakonec jsme se tam přestěhovali natrvalo, takže nám nyní slouží jako byt. Váhám mezi plovoucí podlahou a Linem, je pravda že v poslední době jsem slyšela mnoho názorů že plovoucí podlahu nikdy, vzhledem k tomu že máme 50ti kilového psa a je fakt že v některých frekventovanějších prostorech se za pěkného počasí nepřezouváme.

Spíš mi bylo doporučováno Lino. Původně jsem uvažovala o podlaze dřevěné, ale prý vzhledem k dnešní nabídce dřeva bychom brzy měnili a jak se jeden odborníik vyjádřil, takový pes podlahu zlikviduje do roka.

Nemáte zkušenosti? Díky moc za rady.

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12345678 | další
    Aktuální stránka: 5 z 8
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Plovoucí podlaha nebo Lino

    Datum: 03.01.2012 17:17
     

    Na mým linu se ztratí i hovno grinning smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Plovoucí podlaha nebo Lino

     
     
  • Autor: daga
    Status:

    Re: Plovoucí podlaha nebo Lino

    Datum: 04.01.2012 09:01
     


    Majka napsal(a):

    Na mým linu se ztratí i hovno grinning smiley

     
  • Autor: Dvory
    Status: nováček

    Re: Plovoucí podlaha nebo Lino

    Datum: 20.01.2012 12:01
     

    Rozhodně plovoučku, doporučuji klidně laminátovou, třeba firma Parador dělá opravdu kvalitní a za málo peněz. Je dobré ale nechat si to udělat kvalitně od nějakého profesionála. Aby se tak nestalo to, že se Vám jednotlivé panely od sebe rozjedou. Buď jestli máte nějakého známého, to bývá nejlepší a nebo jak to řeším já, když není nikdo šikovný na blízku, poptat je na poptávkových systémech a pak vybrat dle referencí a samozřejmě ceny, třeba na AAAPOPTÁVKA

    Tak hodně štěstí :-)

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Plovoucí podlaha nebo Lino

    Datum: 20.01.2012 12:25
     

    Mohu potvrdit, je naprosto iritující, jak ten bordel na plovoučce plove.. Navíc v kombinaci s tekutinami neustále plýtvajícím a předměty metajícím batolecím učedníkem je to nervy drásající volba.

     
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: Plovoucí podlaha nebo Lino

    Datum: 20.01.2012 12:40
     

    Měla jsem obojí plovoučku i lino. Vždy v celém domě.

    Rozhodně lino, kvalitní ovšem. Je teplejší, nevadí mu když se něco vyleje, je tišší, obzláště máte-li děti.

    Na tom mém není nic vidět a navíc si ho všichni pletou s plovoucí či dřevěnou podlahou. grinning smiley

     
  • Autor: Dvory
    Status: nováček

    Re: Plovoucí podlaha nebo Lino

    Datum: 03.02.2012 16:31
     

    rozhodně vřele doporučuji plovoučku a nebo dlažbu. Lino rozhodně ne. vím, že se v dnešní době prodívají už kvalitní kousky, ale nemám s nimi zrovna dobrou zkušenost. Pokud by bylo třeba nějaké poptat, zkuste to tady (http://www.aaapoptavka.cz/poptavky/27-stavebnictvi.html), já tam poptával obkládání koupelny a podlahy a super.

     
  • Autor: MarieP
    Status: nováček

    Re: Plovoucí podlaha nebo Lino

    Datum: 28.11.2012 12:52
     

    Já mám lino, které vypadá jako plovoučka. Řekla bych, že je to lepší. Člověk si na to nemusí dávat tolik brzo.

     
  • Autor: simca.s
    Status: nováček

    Re: Plovoucí podlaha nebo Lino

    Datum: 06.03.2013 21:40
     

    my jsme se taky rozhodovali jakou udelat podlahu..a nakonec mámé vynilové podlahy. Tak možná co rozšířit spektrum možností?

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Plovoucí podlaha nebo Lino

    Datum: 01.06.2013 21:32
     

    Vyhlašuju pátrání po plovoučce, která je co nejpodobnější tomuto PVC. Pokud někdo poznáte, jakéže dřevo má to PVC imitovat, byla bych neskonale vděčná.

     
  • Autor: peefko
    Status:

    Re: Plovoucí podlaha nebo Lino

    Datum: 01.06.2013 22:44
     

    Majko, mě napadl dub, např. [www.cz.barlinek.com], mají tam i jiné duby, koukni, jestli to není něco z toho.

     
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: Plovoucí podlaha nebo Lino

    Datum: 01.06.2013 23:37
     

    Majčí a jde ti o vzor na tom linu, nebo i o odstín.

    [www.zbozi.cz]

     
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: Plovoucí podlaha nebo Lino

    Datum: 01.06.2013 23:43
     

    Mrkni na dub country 4 [www.podlahysuper.cz]

     
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: Plovoucí podlaha nebo Lino

    Datum: 01.06.2013 23:46
     
    drevena-podlaha-dub-sukaty-living-parador-eco-balance-lak-parketa-default.jpg

    A co tohle? [www.floorwood.cz]

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Plovoucí podlaha nebo Lino

    Datum: 02.06.2013 09:21
     

    Jde mi i o odstín. Nejlí se jeví ten obrázek od peefka, ale nepotřebuju dřevěnou, stačí mi bohatě lamino. Nějak jsem tam nenašla cenu, ale dřevěná bude minimálně za litr. Taky jsem tipovala nějaký rustikální dub.

     
  • Autor: lanimka
    Status:

    Re: Plovoucí podlaha nebo Lino

    Datum: 27.09.2013 15:33
     

    Majko, to Tvoje lino fakt vypadá na dub ... Jestli chceš, doma máme plovoučku sukatý buk, můžu hodit foto.

     

    Lino jsme nikdy neměli a plovoučku bych nejradši vyměnila - špatně vede teplo (podlahové topení), je hlučná, vatička po dvou dnech .... Do obýváku by se mi líbila velkoformátová kalibrovaná dlažba, vysoký lesk, imitace travertin.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil lanimka (27.09.2013 15:38)
     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Interiérový design (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.